Aktywna Lady Fitness

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: nxgljan@nxgljan.jnj.cy

tel.: 500 129 088

www: http://aktywna-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. ul. Patriotów 87, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • Fit Profitbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • OK Systembez dopłat.bez ograniczeń czasowych.

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Masaż
  • Porady dietetyka

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:30

sauna

30 min

.
SAUNA

09:00 - 09:50

Fit joga

50 min

.
Bartek

09:00 - 09:50

TBC.

50 min

.
Monika

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

.
Bartek

09:00 - 09:50

Fatburning & brzuch

50 min

.
Monika

 
 
 
 
 

09:30 - 10:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 

10:00 - 10:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

10:00 - 10:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:15

Dru?yna bystrzaka

45 min

 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

11:45 - 12:35

Jungle gym

50 min

 
 
 
 
 
 

12:30 - 13:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

12:45 - 13:35

Dru?yna spryciarza

50 min

 
 
 
 
 
 

13:00 - 13:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

16:30 - 17:00

sauna

30 min

.
SAUNA

16:30 - 17:00

sauna

30 min

.
SAUNA

16:30 - 17:55

Breakdance black 8-12

85 min

..
Bartek

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

 
 

17:00 - 17:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:00

sauna

30 min

.
SAUNA

17:30 - 18:20

Jungle gym

50 min

17:30 - 18:00

sauna

30 min

.
SAUNA

17:30 - 18:20

Fly kids

50 min

.
...

17:30 - 18:20

Dru?yna spryciarza

50 min

 
 

18:00 - 18:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

18:00 - 18:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

19:00 - 19:50

Fly mental

50 min

.
Karolina

 
 

19:00 - 19:50

Sexy pump

50 min

.
Justyna

 
 
 

19:30 - 20:00

sauna

30 min

.
SAUNA

19:30 - 20:20

Zdrowy kr?gos?up

50 min

.
Bartek

19:30 - 20:20

BIKINI TBC

50 min

.
Agnieszka

 

19:30 - 20:20

Smuk?a sylwetka

50 min

.
Marcin

 
 

20:00 - 20:50

Sexy pump

50 min

.
Asia

 

20:00 - 20:30

sauna

30 min

.
SAUNA

20:00 - 20:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 

20:30 - 21:15

CROSS FITNESS

45 min

.
Krzysztof

20:30 - 21:20

Cellulit stop

50 min

.
Justyna

 

20:30 - 21:20

CROSSFIT

50 min

.
Krzysztof

 
 

21:00 - 21:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

21:00 - 21:50

Pilates

50 min

.
Agnieszka

 
 
 

Sala A

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:30

sauna

30 min

.
SAUNA

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

.
Bartek

09:00 - 09:50

TBC.

50 min

.
Monika

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

.
Bartek

09:00 - 09:50

TBC

50 min

.
Monika

09:00 - 09:50

Brzuch & stretching

50 min

 

09:15 - 10:10

Brzuchomania

55 min

Monika
.

 

09:15 - 10:10

TBC

55 min

Monika
.

 

09:15 - 10:10

Fatburning

55 min

Monika
.

 
 

09:30 - 10:00

sauna

30 min

.
SAUNA

09:30 - 10:00

sauna

30 min

.
SAUNA

09:30 - 10:00

sauna

30 min

.
SAUNA

09:30 - 10:00

sauna

30 min

.
SAUNA

09:30 - 10:00

sauna

30 min

.
SAUNA

09:30 - 10:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 

10:00 - 10:30

sauna

30 min

.
SAUNA

10:00 - 10:30

sauna

30 min

.
SAUNA

10:00 - 10:30

sauna

30 min

.
SAUNA

10:00 - 10:30

sauna

30 min

.
SAUNA

10:00 - 10:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

10:15 - 11:00

Dru?yna bystrzaka

45 min

10:15 - 11:10

Pilates Fitball

55 min

Monika
.

 
 

10:15 - 11:15

Biegaj z aktywn?

60 min

.
Justyna

 

10:30 - 11:20

Fit Mama

50 min

.
Paulina

10:30 - 11:00

sauna

30 min

.
SAUNA

10:30 - 11:00

sauna

30 min

.
SAUNA

10:30 - 11:00

sauna

30 min

.
SAUNA

10:30 - 11:00

sauna

30 min

.
SAUNA

10:30 - 12:00

Flamenco

90 min

.
Ula

 

11:00 - 11:30

sauna

30 min

.
SAUNA

11:00 - 11:30

sauna

30 min

.
SAUNA

11:00 - 11:30

sauna

30 min

.
SAUNA

11:00 - 11:30

sauna

30 min

.
SAUNA

11:00 - 11:30

sauna

30 min

.
SAUNA

11:00 - 11:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 

11:30 - 12:00

sauna

30 min

.
SAUNA

11:30 - 12:00

sauna

30 min

.
SAUNA

11:30 - 12:00

sauna

30 min

.
SAUNA

11:30 - 12:00

sauna

30 min

.
SAUNA

11:30 - 12:00

sauna

30 min

.
SAUNA

11:30 - 13:00

Latino Solo

90 min

.
Irina

 

12:00 - 12:30

sauna

30 min

.
SAUNA

12:00 - 12:30

sauna

30 min

.
SAUNA

12:00 - 12:30

sauna

30 min

.
SAUNA

12:00 - 12:30

sauna

30 min

.
SAUNA

12:00 - 12:30

sauna

30 min

.
SAUNA

12:00 - 12:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 

12:30 - 13:00

sauna

30 min

.
SAUNA

12:30 - 13:00

sauna

30 min

.
SAUNA

12:30 - 13:00

sauna

30 min

.
SAUNA

12:30 - 13:00

sauna

30 min

.
SAUNA

12:30 - 13:00

sauna

30 min

.
SAUNA

12:30 - 13:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 

13:00 - 13:30

sauna

30 min

.
SAUNA

13:00 - 13:30

sauna

30 min

.
SAUNA

13:00 - 13:30

sauna

30 min

.
SAUNA

13:00 - 13:30

sauna

30 min

.
SAUNA

13:00 - 13:30

sauna

30 min

.
SAUNA

13:00 - 14:30

Taniec w parach

90 min

.
Jarek

 

13:30 - 14:00

sauna

30 min

.
SAUNA

13:30 - 14:00

sauna

30 min

.
SAUNA

13:30 - 14:00

sauna

30 min

.
SAUNA

13:30 - 14:00

sauna

30 min

.
SAUNA

13:30 - 14:00

sauna

30 min

.
SAUNA

13:30 - 14:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 

14:00 - 14:30

sauna

30 min

.
SAUNA

14:00 - 14:30

sauna

30 min

.
SAUNA

14:00 - 14:30

sauna

30 min

.
SAUNA

14:00 - 14:30

sauna

30 min

.
SAUNA

14:00 - 14:30

sauna

30 min

.
SAUNA

14:00 - 14:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 

14:30 - 15:00

sauna

30 min

.
SAUNA

14:30 - 15:00

sauna

30 min

.
SAUNA

14:30 - 15:00

sauna

30 min

.
SAUNA

14:30 - 15:00

sauna

30 min

.
SAUNA

14:30 - 15:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

15:00 - 15:30

sauna

30 min

.
SAUNA

15:00 - 15:30

sauna

30 min

.
SAUNA

15:00 - 15:30

sauna

30 min

.
SAUNA

15:00 - 15:30

sauna

30 min

.
SAUNA

15:00 - 15:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

15:30 - 16:00

sauna

30 min

.
SAUNA

15:30 - 16:00

sauna

30 min

.
SAUNA

15:30 - 16:00

sauna

30 min

.
SAUNA

15:30 - 16:00

sauna

30 min

.
SAUNA

15:30 - 16:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

16:00 - 16:30

sauna

30 min

.
SAUNA

16:00 - 16:30

sauna

30 min

.
SAUNA

16:00 - 16:30

sauna

30 min

.
SAUNA

16:00 - 16:30

sauna

30 min

.
SAUNA

16:00 - 16:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

16:30 - 17:20

Dru?yna spryciarza

50 min

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

 
 

17:00 - 17:50

Fly kids

50 min

.
...

17:00 - 17:50

Fitness dla m?odzie?y

50 min

17:00 - 17:30

sauna

30 min

.
SAUNA

17:00 - 17:50

Fitness dla m?odzie?y

50 min

17:00 - 17:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

17:30 - 18:20

Dru?yna spryciarza

50 min

17:30 - 18:20

Smuk?a sylwetka

50 min

.
Marcin

17:30 - 18:20

Dru?yna spryciarza

50 min

 

17:30 - 18:20

Dru?yna spryciarza

50 min

 
 

18:00 - 18:50

Brzuchomania

50 min

.
Karolina

18:00 - 18:30

sauna

30 min

.
SAUNA

18:00 - 18:30

sauna

30 min

.
SAUNA

18:00 - 18:55

Zumba

55 min

Ksenia
.

18:00 - 18:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

18:15 - 19:05

Zdrowe plecy

50 min

.
Monika

 
 

18:30 - 19:20

Dru?yna akro-gym

50 min

18:30 - 19:25

Pilates Fitball

55 min

Monika
.

18:30 - 19:20

Brzuch uda po?ladki

50 min

.
Agnieszka

18:30 - 19:20

Dru?yna akro-gym

50 min

18:30 - 19:20

Zdrowe plecy

50 min

.
Monika

 
 

19:00 - 19:55

Step & Shape

55 min

Asia
.

19:00 - 19:30

sauna

30 min

.
SAUNA

19:00 - 19:30

sauna

30 min

.
SAUNA

19:00 - 19:50

Sztangi

50 min

.
Justyna

19:00 - 19:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 

19:15 - 20:00

CROSS FITNESS

45 min

.
Krzysztof

 
 

19:15 - 20:10

TBC & Stretch

55 min

Natalia
M

 
 

19:30 - 20:20

Dance fun

50 min

.
Robert

19:30 - 20:00

sauna

30 min

.
SAUNA

19:30 - 20:25

Step & Shape

55 min

Justyna
.

19:30 - 20:00

sauna

30 min

.
SAUNA

19:30 - 20:20

Brzuch uda po?ladki

50 min

M
Natalia

 
 
 
 

19:40 - 20:30

Brzuch & stretching

50 min

.
Agnieszka

 
 
 
 

20:00 - 20:55

BIKINI TBC

55 min

.
Asia

20:00 - 20:30

sauna

30 min

.
SAUNA

20:00 - 20:50

Cardio TBC

50 min

.
Justyna

20:00 - 20:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

20:15 - 21:10

Zumba

55 min

Natalia
M

 
 

20:30 - 21:45

Samoobrona

75 min

.
Krzysztof

20:30 - 21:20

CROSSFIT

50 min

.
Krzysztof

20:30 - 21:15

TABATA

45 min

.
Paulina

20:30 - 21:00

sauna

30 min

.
SAUNA

20:30 - 21:20

CROSSFIT

50 min

.
Krzysztof

 
 

21:00 - 21:50

Power Pilates

50 min

Jabłońska
Marta

21:00 - 21:30

sauna

30 min

.
SAUNA

21:00 - 21:30

sauna

30 min

.
SAUNA

21:00 - 21:50

Pilates

50 min

.
Agnieszka

21:00 - 21:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

Summer Body

50 min

.
Marcin

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

.
Bartek

09:00 - 09:50

TBC.

50 min

.
Monika

09:00 - 09:30

sauna

30 min

.
SAUNA

09:00 - 09:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

Pilates

50 min

.
Bartek

 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Fly mental

50 min

 
 

10:00 - 10:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

11:30 - 13:00

Salsa & latino solo

90 min

.
Jarek

 
 
 
 
 
 

11:45 - 12:35

Jungle gym

50 min

 
 
 
 
 
 

12:30 - 14:00

Taniec weselny

90 min

.
Jarek

 
 
 
 
 
 

12:45 - 13:35

Dru?yna spryciarza

50 min

 
 
 
 
 
 

13:00 - 14:30

Taniec w parach

90 min

.
Jarek

 

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

16:30 - 17:20

Dru?yna spryciarza

50 min

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

 
 

17:00 - 17:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:20

Dru?yna spryciarza

50 min

17:30 - 18:20

Jungle gym

50 min

17:30 - 18:20

Dru?yna spryciarza

50 min

17:30 - 18:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

17:30 - 18:20

Dru?yna spryciarza

50 min

 
 

18:00 - 18:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

18:00 - 18:50

Salsa & latino solo

50 min

.
Jarek

 
 
 

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

18:30 - 19:20

Zdrowe plecy

50 min

.
Marcin

18:30 - 19:55

Tn blue 10-14

85 min

.
Faustyna

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

19:00 - 19:50

Fly mental

50 min

.
Karolina

 
 

19:00 - 19:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 

19:30 - 20:00

sauna

30 min

.
SAUNA

19:30 - 20:00

sauna

30 min

.
SAUNA

19:30 - 20:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 

19:30 - 20:20

Smuk?a sylwetka

50 min

.
Marcin

 
 

20:00 - 20:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 

20:00 - 20:30

sauna

30 min

.
SAUNA

20:00 - 20:50

Fit Camp

50 min

.
Justyna

 
 
 
 

20:30 - 21:15

CROSS FITNESS

45 min

.
Krzysztof

20:30 - 21:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 

20:30 - 21:20

CROSSFIT

50 min

.
Krzysztof

 
 

21:00 - 21:50

Power Pilates

50 min

Jabłońska
Marta

 
 

21:00 - 21:30

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 
 

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

10:00 - 11:30

Flamenco

90 min

.
Ula

 
 
 
 
 
 

11:30 - 13:00

Salsa & latino solo

90 min

.
Jarek

 
 
 

16:30 - 17:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

16:30 - 17:55

Breakdance black 8-12

85 min

..
Bartek

 
 
 
 

17:30 - 18:20

Jungle gym

50 min

17:30 - 18:20

Dru?yna spryciarza

50 min

17:30 - 18:15

Dru?yna ?mieszka

45 min

 
 
 
 

18:30 - 19:20

Zdrowe plecy

50 min

.
Marcin

18:30 - 19:55

Tn blue 10-14

85 min

.
Faustyna

 

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

19:00 - 19:50

Fly mental

50 min

.
Karolina

 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

Fly fitness

50 min

 
 

19:30 - 20:20

Joga

50 min

.
Natallia P

 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

TBC.

50 min

.
Justyna

 
 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:20

Fly mental

50 min

 
 

ZAPISY (outdoor)

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

10:30 - 11:30

Biegaj z Aktywną

60 min

Justyna
.

 

Sala B

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

18:15 - 19:05

Zdrowe plecy

50 min

Monika
.

 
 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:25

Samba

55 min

Natalia
W

 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:45

CROSS FITNESS

45 min

Krzysztof
.

 
 
 

Sala zajęć 4

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

18:30 - 19:25

Tn red 10-14

55 min

M
Natalia

 
 

18:30 - 19:00

sauna

30 min

.
SAUNA

 
 

Sala A/B

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

19:15 - 20:00

CROSS FITNESS

45 min

Krzysztof
.