Centrum Fitness Studio S7 Banino

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: erprcpwn@fghqvb-f7.cy

www: http://studioS7-banino-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Pszenna 112a, Banino

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

Zielona

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 08:29

Body Sculp

29 min

...
Izabela

 
 

08:30 - 09:20

Spinning

50 min

Zdunek
Katarzyna

08:30 - 09:00

Drum&fit

30 min

Perec
Weronika

 
 

08:30 - 08:59

ABT

29 min

...
Izabela

 

09:00 - 09:50

ABT

50 min

...
Izabela

09:00 - 09:50

Summer Body

50 min

Chmielewski
Robert

09:00 - 09:50

Spinning

50 min

Mudlaff
Justyna

09:00 - 09:50

Body Shape

50 min

...
Izabela

09:00 - 09:50

Perfect Body

50 min

Zajdel
Joanna

 
 
 
 
 

09:30 - 09:59

Zdrowe plecy

29 min

Zajdel
Joanna

 

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

...
Izabela

10:00 - 10:50

Abc squash

50 min

SIŁOWNIA
TRENER

10:00 - 10:50

Joga

50 min

Perec
Weronika

10:00 - 10:50

Zdrowe plecy

50 min

...
Izabela

10:00 - 11:30

Robotyka

90 min

Camp
Robo

 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:00

Tabata cross

30 min

Prus
Łukasz

11:00 - 11:50

Fit Mama

50 min

Perec
Weronika

 
 
 

11:00 - 11:50

Fit Mama

50 min

Perec
Weronika

 
 
 
 
 
 

11:15 - 12:05

Turbo obw?d

50 min

Antosik
Igor

 
 

11:30 - 12:20

Forma w ci??y

50 min

Perec
Weronika

 
 

11:30 - 12:20

Fit Mama

50 min

Perec
Weronika

11:30 - 11:59

Drum&fit

29 min

Perec
Weronika

 
 
 
 
 
 

12:00 - 13:30

Robotyka

90 min

Camp
Robo

 
 
 
 
 
 

12:30 - 13:20

Balet

50 min

Perec
Weronika

 
 
 
 

15:00 - 15:50

Cross Trening

50 min

Bach
Paweł

 
 
 

16:00 - 16:50

Cross Trening

50 min

Jaworski
Robert

 

16:00 - 16:45

Forma w ci??y

45 min

Perec
Weronika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:20

Power top

50 min

Wojdak
Natalia

17:30 - 18:20

Fit Ball

50 min

Kaczkowska
Katarzyna

 

17:30 - 18:00

Drum&fit

30 min

Perec
Weronika

 
 
 

18:00 - 18:50

Super figura

50 min

Senyk
Katarzyna

18:00 - 18:50

Power Pump

50 min

Kaczkowska
Katarzyna

18:00 - 18:50

Zdrowe plecy

50 min

Mudlaff
Justyna

18:00 - 18:50

P?aski brzuch

50 min

Śnieżko
Karolina

18:00 - 18:50

Step&Shape

50 min

Śnieżko
Karolina

 
 

18:15 - 19:05

Spinning

50 min

Linda
Klaudia

 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

Antycellulite

50 min

Perec
Weronika

18:30 - 19:20

Power Pump

50 min

Kaczkowska
Katarzyna

18:30 - 19:20

spinning ENDURANCE

50 min

Linda
Klaudia

 

18:30 - 19:00

TABATA

30 min

Prus
Łukasz

 
 

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Senyk
Katarzyna

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Zajdel
Joanna

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Perec
Weronika

19:00 - 20:00

Banino Biega

60 min

Kujawski
Łukasz

 
 
 
 
 
 

19:15 - 20:05

TABATA & STRETCHING

50 min

Prus
Łukasz

 
 

19:30 - 20:20

Ta?cz i chudnij

50 min

Perec
Weronika

19:30 - 20:20

Spinning

50 min

Zdunek
Katarzyna

19:30 - 20:20

TABATA & STRETCHING

50 min

Prus
Łukasz

 
 
 
 
 
 

19:45 - 20:35

Spinning

50 min

Przychodzeń
Marcin

 
 
 
 
 

19:50 - 20:40

Kickboxing

50 min

Śnieżko
Rafał

 
 
 

20:00 - 20:50

Spinning

50 min

Linda
Klaudia

20:00 - 20:50

Power Pump

50 min

Kaczkowska
Katarzyna

20:00 - 20:50

Trening Obwodowy

50 min

Kotyla
Jolanta

20:00 - 20:50

Spinning

50 min

Przychodzeń
Marcin

20:00 - 20:50

Spinning

50 min

Linda
Klaudia

 
 

20:15 - 21:45

Joga 1.5 h

90 min

Perec
Weronika

 
 
 
 
 

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Zajdel
Joanna

 
 
 
 
 
 

21:00 - 21:50

Piloxing knockout

50 min

Perec
Weronika

 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Brodzińska
Izabela

 

09:00 - 09:50

Fit Lady

50 min

Jagodzińska
Magda

09:00 - 09:50

Pupomania

50 min

Perec
Weronika

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:30

Robotyka

90 min

Camp
Robo

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Turbo obw?d

50 min

Antosik
Igor

 

18:00 - 18:50

Super figura

50 min

Senyk
Katarzyna

18:00 - 18:50

Spinning

50 min

Zdunek
Katarzyna

 
 
 
 

18:30 - 19:20

Antycellulite

50 min

Perec
Weronika

 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Cross Trening

50 min

Bach
Paweł

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Śnieżko
Karolina

19:00 - 19:50

ABT & Stretch

50 min

Śnieżko
Karolina

19:00 - 19:50

Trening Obwodowy

50 min

Kotyla
Jolanta

 
 

19:30 - 20:20

Spinning

50 min

Linda
Klaudia

 

19:30 - 20:20

Spinning

50 min

Przychodzeń
Marcin

 

19:30 - 20:20

Spinning

50 min

Linda
Klaudia

 
 
 
 

20:00 - 20:50

?Elazny po?lad

50 min

Perec
Weronika

20:00 - 20:50

Spinning

50 min

Linda
Klaudia

 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

Spinning

50 min

Zdunek
Katarzyna

 

09:00 - 09:50

Fit Lady

50 min

Zajdel
Joanna

09:00 - 09:50

Spinning

50 min

Zdunek
Katarzyna

 

09:00 - 09:50

Antycellulite

50 min

Perec
Marta

 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:30

Robotyka

90 min

Camp
Robo

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Turbo obw?d

50 min

Antosik
Igor

 

18:00 - 18:50

Super figura

50 min

Senyk
Katarzyna

18:00 - 18:50

Spinning

50 min

Przychodzeń
Marcin

18:00 - 18:50

Spinning

50 min

Zdunek
Katarzyna

 
 
 
 

18:30 - 19:20

Spinning

50 min

Linda
Klaudia

 

18:30 - 19:20

Spinning

50 min

Zdunek
Katarzyna

 
 
 
 

19:00 - 19:50

Cross Trening

50 min

Bach
Paweł

19:00 - 19:50

Power Cross

50 min

Prus
Łukasz

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Śnieżko
Karolina

19:00 - 19:45

Cross Trening

45 min

Bach
Paweł

19:00 - 19:50

CROSS

50 min

Pawłowski
Marek

 
 

19:30 - 20:20

Spinning

50 min

Linda
Klaudia

 
 

19:30 - 20:20

TABATA & STRETCHING

50 min

Prus
Łukasz

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Spinning

50 min

Przychodzeń
Marcin

20:00 - 20:50

Ladies Latin

50 min

Okulska
Ania

 
 

Duża sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Izabela
...

 

09:00 - 09:50

Body Sculp

50 min

Joanna
Zajdel

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Joanna
Zajdel

09:00 - 09:50

Antycellulite

50 min

Joanna
Zajdel

 

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Izabela
...

 
 
 

10:00 - 10:50

Zumba Junior

50 min

Joanna
Zajdel

10:00 - 10:50

Trening Obwodowy

50 min

Jolanta
Kotyla

11:00 - 11:50

Fit Mama

50 min

Weronika
Perec

 
 
 
 

11:00 - 11:50

Balet

50 min

Joanna
Zajdel

 
 
 

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Łukasz
Dziadak

18:00 - 18:50

Piloxing

50 min

Weronika
Perec

18:00 - 18:50

Ladies Workout

50 min

Emilia
Kordalska

 
 

18:30 - 19:20

Antycellulite

50 min

Weronika
Perec

 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Karolina
Śnieżko

19:00 - 19:50

Płaski brzuch

50 min

Emilia
Kordalska

 
 

19:30 - 20:20

Piloxing

50 min

Weronika
Perec

 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

Trening Obwodowy

50 min

Jolanta
Kotyla

 

20:00 - 20:50

Sexy Latin Dance

50 min

Ania
Okulska

 
 

20:30 - 21:20

Joga

50 min

Weronika
Perec

 
 
 
 
 
 
 
 
 

21:00 - 21:50

Kickboxing

50 min

Rafał
Śnieżko

 
 
 

Sala zajęć 4

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

10:00 - 10:29

Robotyka

29 min

Camp
Robo

 

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Cross Trening

50 min

Bach
Paweł

19:00 - 19:50

Cross Trening

50 min

Kiełkowska
Olga

 

19:00 - 19:45

Cross Trening

45 min

Bach
Paweł

19:00 - 19:50

Trening Obwodowy

50 min

Kotyla
Jolanta

 
 
 
 
 
 
 
 

Spinning

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

spinning ENDURANCE

50 min

Klaudia
Linda

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Spinning

50 min

Klaudia
Linda

 
 
 

20:00 - 20:50

Spinning

50 min

Klaudia
Linda

 
 

Mała Sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

12:00 - 13:30

Robotyka

90 min

Robo
Camp

 

Outdoor

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

19:00 - 19:50

S7 Biega

50 min

Łukasz
Kujawski

 
 

Siłownia

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

19:00 - 19:45

Cross Trening

45 min

Paweł
Bach

 

19:00 - 19:45

Cross Trening

45 min

Paweł
Bach