Centrum Fitness Studio S7 Gdynia

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: jvpmyvab@fghqvb-f7.cy

www: http://studioS7-gdynia-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. ul. Czesława Niemena 2, Gdynia

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

duża sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

08:30 - 09:20

TABATA

50 min

Antosik
Igor

 

08:30 - 09:20

Kettle power

50 min

Antosik
Igor

08:30 - 09:20

Kettle power

50 min

Antosik
Igor

08:30 - 09:15

Cross!

45 min

Strusińska
Agata

 

09:00 - 09:50

Power Shape

50 min

Sowińska
Paulina

09:00 - 09:50

BPU

50 min

Perec
Weronika

09:00 - 09:50

Power Shape

50 min

x
Emilia

09:00 - 10:00

Joga

60 min

Parka
Magda

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

Iza
Brodzińska

09:00 - 09:50

Antycellulite

50 min

Czyżewska
Dagmara

09:30 - 10:20

Spinning

50 min

Mrozowicz
Cezary

 
 
 
 

09:30 - 10:20

Uphill

50 min

x
Joanna

09:30 - 10:20

Antycellulite

50 min

Czyżewska
Dagmara

10:00 - 10:50

Fit Mama

50 min

Perec
Weronika

10:00 - 10:50

Power Shape

50 min

x
Emilia

10:00 - 10:50

Fit & healthy

50 min

Parka
Magda

10:00 - 10:50

Body Shape

50 min

Perec
Weronika

10:00 - 10:50

Antycellulite

50 min

Dagmara
Czyżewska

 
 
 
 
 

10:30 - 11:20

Body Shape

50 min

Czyżewska
Dagmara

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Salsa solo

50 min

s7
instruktor

11:00 - 11:50

Fit Mama

50 min

Weronika
Perec

 

11:00 - 11:50

TBC

50 min

Czyżewska
Dagmara

11:00 - 11:50

Spinn & Workout

50 min

x
Joanna

 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Antycellulite

50 min

Czyżewska
Dagmara

 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Fit kids!

50 min

Barlak
Anna

12:00 - 12:50

Antycellulite

50 min

Czyżewska
Dagmara

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:45

CROSS

45 min

s7
instruktor

 
 

17:00 - 17:50

Trening Obwodowy

50 min

s7
instruktor

17:00 - 17:50

Zumba kids

50 min

s7
instruktor

 

17:00 - 17:50

Dance & Shape

50 min

Wojdak
Natalia

 
 

17:30 - 18:20

WF

50 min

Agata
Strusińska

 

17:30 - 18:20

Balet

50 min

Weronika
Perec

 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

P?aski brzuch+stretch

50 min

x
Emilia

18:00 - 18:50

Piloxing

50 min

Perec
Weronika

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Joanna
Zajdel

18:00 - 18:50

Piloxing

50 min

Perec
Weronika

 

18:00 - 18:50

Fit & strong

50 min

Wojdak
Natalia

 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

Total Body Workout

50 min

x
Emilia

18:30 - 19:30

Power Cross

60 min

Lewandowski
Mariusz

18:30 - 19:00

Cross express

30 min

nafalski
erwin

18:30 - 19:20

Piloxing

50 min

Weronika
Perec

 
 
 
 
 
 

18:45 - 20:00

Halloween z wer?

75 min

Perec
Weronika

 
 

19:00 - 19:30

Mega obw?d!

30 min

Niebrzydowski
Artur

19:00 - 19:50

Bikini Body 3/6

50 min

Perec
Weronika

19:00 - 19:50

Interwa?

50 min

Ściesińska
Monika

19:00 - 19:30

Power Cross

30 min

Strusińska
Agata

19:00 - 19:50

Spinn & Workout

50 min

x
Joanna

 
 
 
 

19:10 - 20:00

Power Pump

50 min

Bieliński
Aleksander

 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:00

Turbo spalanie

30 min

Kozłowski
Paweł

19:30 - 20:20

Power MIX

50 min

Ratyna
Bożena

19:30 - 20:00

Stretching

30 min

Aleksander
Bieliński

19:30 - 20:20

Power MIX

50 min

Ratyna
Bożena

19:30 - 20:00

Cross Training

30 min

Kozłowski
Paweł

 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

Interwa?

50 min

Ledzik
Leszek

20:00 - 20:50

Uphill

50 min

s7
spin instruktor

20:00 - 20:50

Joga

50 min

Dorota
X

20:00 - 20:50

Strength

50 min

x
Joanna

20:00 - 20:50

TABATA

50 min

Barlak
Anna

 
 
 
 

20:10 - 21:00

Joga

50 min

X
Dorota

 
 
 
 

20:15 - 21:05

Spinn & Workout

50 min

x
Joanna

20:15 - 21:05

Power MIX

50 min

Ratyna
Bożena

 

20:15 - 21:05

Strength

50 min

Ratyna
Bożena

20:15 - 21:05

TABATA

50 min

Barlak
Anna

 
 
 
 

20:30 - 21:20

Joga

50 min

X
Dorota

 
 
 
 
 

21:00 - 21:50

TABATA

50 min

Barlak
Anna

 
 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:30 - 09:20

Fat Burner

50 min

Mudlaff
Justyna

 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:50

Fat Burner

50 min

Mudlaff
Justyna

 
 

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

Brodzińska
Iza

09:00 - 09:50

Maraton spinningowy

50 min

x
Joanna

 
 
 
 

10:00 - 10:50

Fit & healthy

50 min

Parka
Magda

 

10:00 - 10:50

Uphill

50 min

x
Joanna

 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:45

JUDO KIDS

45 min

s7
instruktor

17:00 - 17:50

Zumba kids

50 min

Skibińska
Agnieszka

 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:00

Atak na Brzuch

30 min

Kozłowski
Paweł

 

18:30 - 19:20

Piloxing

50 min

Perec
Weronika

 
 

19:00 - 19:50

Interwa?

50 min

Ledzik
Leszek

19:00 - 19:50

Summerbody

50 min

Perec
Weronika

19:00 - 19:50

Interwa?

50 min

Ściesińska
Monika

19:00 - 19:50

Schudnij z asi?

50 min

Zajdel
Joanna

19:00 - 19:50

Spinn & Workout

50 min

x
Joanna

 
 

20:00 - 20:50

Spinn & Workout

50 min

x
Joanna

20:00 - 20:50

Uphill

50 min

Ściesińska
Monika

 

20:00 - 20:50

Strength

50 min

x
Joanna

 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:50

Spinning

50 min

Mrozowicz
Cezary

 
 

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

Brodzińska
Iza

09:00 - 09:50

Maraton spinningowy

50 min

x
Joanna

 
 
 
 

10:00 - 11:00

Joga

60 min

Parka
Magda

 

10:00 - 10:50

Uphill

50 min

x
Joanna

 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Fit Mama

50 min

Perec
Weronika

17:00 - 17:50

Zumba kids

50 min

Perec
Marta

 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

Power Pump

50 min

Bieliński
Aleksander

 

18:30 - 19:00

Cross Training

30 min

Kozłowski
Paweł

 
 

19:00 - 19:50

P?askibrzuch

50 min

x
Emilia

19:00 - 19:30

CROSS

30 min

Gawryjołek
Piotr

19:00 - 19:50

Schudnij z asi?

50 min

Zajdel
Joanna

19:00 - 19:50

Spinn & Workout

50 min

x
Joanna

 
 

20:00 - 20:50

Kick-Boxing

50 min

s7
instruktor

20:00 - 20:50

TABATA

50 min

Barlak
Anna

 

20:00 - 20:50

Strength

50 min

x
Joanna

 
 
 

Siłownia

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

09:00 - 09:30

Atak na Brzuch

30 min

Paweł
Kozłowski

 
 
 
 

18:30 - 19:00

Atak na Brzuch

30 min

Paweł
Kozłowski

 

18:30 - 19:00

Cross Training

30 min

Paweł
Kozłowski

 
 
 
 
 

19:00 - 20:00

Power Cross

60 min

Agata
Strusińska

 
 
 

mała sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Spinn & Workout

50 min

Joanna
x

 
 

19:00 - 19:50

Interwał

50 min

Monika
Ściesińska

 

19:00 - 19:50

Endurance

50 min

Paulina
Czech

 
 
 
 
 

20:15 - 21:05

Strength

50 min

Bożena
Ratyna

 
 
 

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

19:00 - 19:50

Interwa?

50 min

Ledzik
Leszek

19:00 - 19:50

Power MIX

50 min

Ratyna
Bożena

19:00 - 19:50

Interwa?

50 min

Ściesińska
Monika

19:00 - 19:50

Schudnij z asi?

50 min

Zajdel
Joanna

 
 
 

Sala zajęć 4

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela