Centrum Swobodna Przestrzeń Sp. z o. o.

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: erprcpwn@fjbobqancemrfgemra.cy

www: http://swobodnaprzestrzen-halinow-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Lazurowa 1, Cisie, Halinów

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

Vacun

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 08:30

Vacum

30 min

Vacum
1

08:00 - 08:30

Vacum

30 min

Vacum
1

 
 
 
 
 

08:30 - 09:00

Vacum

30 min

Vacum
1

08:30 - 09:00

Vacum

30 min

Vacum
1

 
 
 
 
 

09:00 - 09:30

Vacum

30 min

Vacum
1

09:00 - 09:30

Vacum

30 min

Vacum
1

 
 
 
 
 

09:30 - 10:00

Vacum

30 min

Vacum
1

09:30 - 10:00

Vacum

30 min

Vacum
1

10:00 - 10:30

Vacum

30 min

Vacum
1

10:00 - 10:30

Vacum

30 min

Vacum
1

10:00 - 10:30

Vacum

30 min

Vacum
1

10:00 - 10:30

Vacum

30 min

Vacum
1

10:00 - 10:30

Vacum

30 min

Vacum
1

10:00 - 10:30

Vacum

30 min

Vacum
1

10:00 - 10:30

Vacum

30 min

Vacum
1

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

Vacum
1

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

Vacum
1

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

Vacum
1

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

Vacum
1

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

Vacum
1

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

Vacum
1

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

Vacum
1

11:00 - 11:30

Vacum

30 min

Vacum
1

11:00 - 11:30

Vacum

30 min

Vacum
1

11:00 - 11:30

Vacum

30 min

Vacum
1

11:00 - 11:30

Vacum

30 min

Vacum
1

11:00 - 11:30

Vacum

30 min

Vacum
1

11:00 - 11:30

Vacum

30 min

Vacum
1

11:00 - 11:30

Vacum

30 min

Vacum
1

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

Vacum
1

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

Vacum
1

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

Vacum
1

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

Vacum
1

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

Vacum
1

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

Vacum
1

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

Vacum
1

12:00 - 12:30

Vacum

30 min

Vacum
1

12:00 - 12:30

Vacum

30 min

Vacum
1

12:00 - 12:30

Vacum

30 min

Vacum
1

12:00 - 12:30

Vacum

30 min

Vacum
1

12:00 - 12:30

Vacum

30 min

Vacum
1

12:00 - 12:30

Vacum

30 min

Vacum
1

12:00 - 12:30

Vacum

30 min

Vacum
1

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

Vacum
1

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

Vacum
1

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

Vacum
1

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

Vacum
1

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

Vacum
1

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

Vacum
1

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

Vacum
1

13:00 - 13:30

Vacum

30 min

Vacum
1

13:00 - 13:30

Vacum

30 min

Vacum
1

13:00 - 13:30

Vacum

30 min

Vacum
1

13:00 - 13:30

Vacum

30 min

Vacum
1

13:00 - 13:30

Vacum

30 min

Vacum
1

13:00 - 13:30

Vacum

30 min

Vacum
1

13:00 - 13:30

Vacum

30 min

Vacum
1

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

Vacum
1

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

Vacum
1

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

Vacum
1

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

Vacum
1

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

Vacum
1

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

Vacum
1

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

Vacum
1

14:00 - 14:30

Vacum

30 min

Vacum
1

14:00 - 14:30

Vacum

30 min

Vacum
1

14:00 - 14:30

Vacum

30 min

Vacum
1

14:00 - 14:30

Vacum

30 min

Vacum
1

14:00 - 14:30

Vacum

30 min

Vacum
1

14:00 - 14:30

Vacum

30 min

Vacum
1

14:00 - 14:30

Vacum

30 min

Vacum
1

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

Vacum
1

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

Vacum
1

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

Vacum
1

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

Vacum
1

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

Vacum
1

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

Vacum
1

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

Vacum
1

15:00 - 15:30

Vacum

30 min

Vacum
1

15:00 - 15:30

Vacum

30 min

Vacum
1

15:00 - 15:30

Vacum

30 min

Vacum
1

15:00 - 15:30

Vacum

30 min

Vacum
1

15:00 - 15:30

Vacum

30 min

Vacum
1

15:00 - 15:30

Vacum

30 min

Vacum
1

15:00 - 15:30

Vacum

30 min

Vacum
1

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

Vacum
1

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

Vacum
1

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

Vacum
1

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

Vacum
1

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

Vacum
1

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

Vacum
1

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

Vacum
1

16:00 - 16:30

Vacum

30 min

Vacum
1

16:00 - 16:30

Vacum

30 min

Vacum
1

16:00 - 16:30

Vacum

30 min

Vacum
1

16:00 - 16:30

Vacum

30 min

Vacum
1

16:00 - 16:30

Vacum

30 min

Vacum
1

16:00 - 16:30

Vacum

30 min

Vacum
1

16:00 - 16:30

Vacum

30 min

Vacum
1

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

Vacum
1

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

Vacum
1

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

Vacum
1

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

Vacum
1

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

Vacum
1

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

Vacum
1

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

Vacum
1

17:00 - 17:30

Vacum

30 min

Vacum
1

17:00 - 17:30

Vacum

30 min

Vacum
1

17:00 - 17:30

Vacum

30 min

Vacum
1

17:00 - 17:30

Vacum

30 min

Vacum
1

17:00 - 17:30

Vacum

30 min

Vacum
1

17:00 - 17:30

Vacum

30 min

Vacum
1

17:00 - 17:30

Vacum

30 min

Vacum
1

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

Vacum
1

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

Vacum
1

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

Vacum
1

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

Vacum
1

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

Vacum
1

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

Vacum
1

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

Vacum
1

18:00 - 18:30

Vacum

30 min

Vacum
1

18:00 - 18:30

Vacum

30 min

Vacum
1

18:00 - 18:30

Vacum

30 min

Vacum
1

18:00 - 18:30

Vacum

30 min

Vacum
1

18:00 - 18:30

Vacum

30 min

Vacum
1

18:00 - 18:30

Vacum

30 min

Vacum
1

18:00 - 18:30

Vacum

30 min

Vacum
1

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

Vacum
1

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

Vacum
1

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

Vacum
1

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

Vacum
1

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

Vacum
1

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

Vacum
1

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

Vacum
1

19:00 - 19:30

Vacum

30 min

Vacum
1

19:00 - 19:30

Vacum

30 min

Vacum
1

19:00 - 19:30

Vacum

30 min

Vacum
1

19:00 - 19:30

Vacum

30 min

Vacum
1

19:00 - 19:30

Vacum

30 min

Vacum
1

19:00 - 19:30

Vacum

30 min

Vacum
1

19:00 - 19:30

Vacum

30 min

Vacum
1

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

Vacum
1

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

Vacum
1

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

Vacum
1

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

Vacum
1

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

Vacum
1

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

Vacum
1

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

Vacum
1

20:00 - 20:30

Vacum

30 min

Vacum
1

20:00 - 20:30

Vacum

30 min

Vacum
1

20:00 - 20:30

Vacum

30 min

Vacum
1

20:00 - 20:30

Vacum

30 min

Vacum
1

20:00 - 20:30

Vacum

30 min

Vacum
1

20:00 - 20:30

Vacum

30 min

Vacum
1

20:00 - 20:30

Vacum

30 min

Vacum
1

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

Vacum
1

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

Vacum
1

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

Vacum
1

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

Vacum
1

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

Vacum
1

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

Vacum
1

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

Vacum
1

21:00 - 21:30

Vacum

30 min

Vacum
1

21:00 - 21:30

Vacum

30 min

Vacum
1

21:00 - 21:30

Vacum

30 min

Vacum
1

21:00 - 21:30

Vacum

30 min

Vacum
1

21:00 - 21:30

Vacum

30 min

Vacum
1

21:00 - 21:30

Vacum

30 min

Vacum
1

21:00 - 21:30

Vacum

30 min

Vacum
1

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

Vacum
1

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

Vacum
1

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

Vacum
1

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

Vacum
1

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

Vacum
1

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

Vacum
1

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

Vacum
1

Kort Kryty 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Kort 1

60 min

aa
aa

08:00 - 09:00

Kort 1

60 min

aa
aa

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Kort 1

60 min

aa
aa

09:00 - 10:00

Kort 1

60 min

aa
aa

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

aa
aa

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

aa
aa

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

aa
aa

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

aa
aa

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

aa
aa

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

aa
aa

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

aa
aa

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

aa
aa

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

aa
aa

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

aa
aa

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

aa
aa

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

aa
aa

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

aa
aa

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

aa
aa

12:00 - 13:00

Kort 1

60 min

aa
aa

12:00 - 13:00

Kort 1

60 min

aa
aa

12:00 - 13:00

Kort 1

60 min

aa
aa

12:00 - 13:00

Kort 1

60 min

aa
aa

12:00 - 13:00

Kort 1

60 min

aa
aa

12:00 - 13:00

Kort 1

60 min

aa
aa

12:00 - 13:00

Kort 1

60 min

aa
aa

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

aa
aa

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

aa
aa

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

aa
aa

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

aa
aa

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

aa
aa

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

aa
aa

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

aa
aa

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

aa
aa

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

aa
aa

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

aa
aa

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

aa
aa

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

aa
aa

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

aa
aa

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

aa
aa

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

aa
aa

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

aa
aa

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

aa
aa

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

aa
aa

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

aa
aa

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

aa
aa

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

aa
aa

16:00 - 17:00

Kort 1

60 min

aa
aa

16:00 - 17:00

Kort 1

60 min

aa
aa

16:00 - 17:00

Kort 1

60 min

aa
aa

16:00 - 17:00

Kort 1

60 min

aa
aa

16:00 - 17:00

Kort 1

60 min

aa
aa

16:00 - 17:00

Kort 1

60 min

aa
aa

16:00 - 17:00

Kort 1

60 min

aa
aa

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

aa
aa

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

aa
aa

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

aa
aa

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

aa
aa

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

aa
aa

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

aa
aa

18:00 - 19:00

Kort 1

60 min

aa
aa

18:00 - 19:00

Kort 1

60 min

aa
aa

18:00 - 19:00

Kort 1

60 min

aa
aa

18:00 - 19:00

Kort 1

60 min

aa
aa

18:00 - 19:00

Kort 1

60 min

aa
aa

19:00 - 20:00

Kort 1

60 min

aa
aa

19:00 - 20:00

Kort 1

60 min

aa
aa

19:00 - 20:00

Kort 1

60 min

aa
aa

19:00 - 20:00

Kort 1

60 min

aa
aa

19:00 - 20:00

Kort 1

60 min

aa
aa

20:00 - 21:00

Kort 1

60 min

aa
aa

20:00 - 21:00

Kort 1

60 min

aa
aa

20:00 - 21:00

Kort 1

60 min

aa
aa

20:00 - 21:00

Kort 1

60 min

aa
aa

20:00 - 21:00

Kort 1

60 min

aa
aa

21:00 - 22:00

Kort 1

60 min

aa
aa

21:00 - 22:00

Kort 1

60 min

aa
aa

21:00 - 22:00

Kort 1

60 min

aa
aa

21:00 - 22:00

Kort 1

60 min

aa
aa

21:00 - 22:00

Kort 1

60 min

aa
aa

21:00 - 22:00

Kort 1

60 min

aa
aa

21:00 - 22:00

Kort 1

60 min

aa
aa

Kort Odkryty 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

08:00 - 09:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

09:00 - 10:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

10:00 - 11:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

10:00 - 11:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

10:00 - 11:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

10:00 - 11:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

10:00 - 11:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

10:00 - 11:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

10:00 - 11:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

11:00 - 12:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

11:00 - 12:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

11:00 - 12:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

11:00 - 12:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

11:00 - 12:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

11:00 - 12:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

11:00 - 12:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

12:00 - 13:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

12:00 - 13:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

12:00 - 13:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

12:00 - 13:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

12:00 - 13:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

12:00 - 13:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

12:00 - 13:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

13:00 - 14:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

13:00 - 14:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

13:00 - 14:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

13:00 - 14:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

13:00 - 14:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

13:00 - 14:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

13:00 - 14:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

14:00 - 15:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

14:00 - 15:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

14:00 - 15:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

14:00 - 15:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

14:00 - 15:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

14:00 - 15:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

14:00 - 15:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

15:00 - 16:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

15:00 - 16:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

15:00 - 16:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

15:00 - 16:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

15:00 - 16:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

15:00 - 16:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

15:00 - 16:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

16:00 - 17:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

16:00 - 17:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

16:00 - 17:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

16:00 - 17:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

16:00 - 17:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

16:00 - 17:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

16:00 - 17:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

17:00 - 18:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

17:00 - 18:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

17:00 - 18:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

17:00 - 18:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

17:00 - 18:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

17:00 - 18:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

17:00 - 18:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

18:00 - 19:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

18:00 - 19:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

18:00 - 19:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

18:00 - 19:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

18:00 - 19:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

18:00 - 19:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

18:00 - 19:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

19:00 - 20:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

19:00 - 20:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

19:00 - 20:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

19:00 - 20:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

19:00 - 20:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

19:00 - 20:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

19:00 - 20:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

20:00 - 21:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

20:00 - 21:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

20:00 - 21:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

20:00 - 21:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

20:00 - 21:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

20:00 - 21:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

20:00 - 21:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

21:00 - 22:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

21:00 - 22:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

21:00 - 22:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

21:00 - 22:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

21:00 - 22:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

21:00 - 22:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

21:00 - 22:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

Box1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

08:00 - 09:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

 
 
 
 
 

08:30 - 09:00

Vacum

30 min

1
Vacum

08:30 - 09:00

Vacum

30 min

1
Vacum

 
 
 

09:00 - 10:00

TRX

60 min

Figiel
Radosław

 

09:00 - 10:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

09:00 - 10:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

 
 
 
 
 

09:30 - 10:00

Vacum

30 min

1
Vacum

09:30 - 10:00

Vacum

30 min

1
Vacum

10:00 - 11:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

10:00 - 11:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

10:00 - 11:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

10:00 - 11:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

10:00 - 11:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

10:00 - 11:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

10:00 - 11:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

1
Vacum

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

1
Vacum

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

1
Vacum

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

1
Vacum

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

1
Vacum

10:30 - 11:25

TRX

55 min

Witanowska
Dorota

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

1
Vacum

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

1
Vacum

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

1
Vacum

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

1
Vacum

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

1
Vacum

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

1
Vacum

11:30 - 12:00

Vacum

30 min

1
Vacum

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

1
Vacum

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

1
Vacum

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

1
Vacum

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

1
Vacum

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

1
Vacum

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

1
Vacum

12:30 - 13:00

Vacum

30 min

1
Vacum

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

1
Vacum

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

1
Vacum

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

1
Vacum

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

1
Vacum

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

1
Vacum

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

1
Vacum

13:30 - 14:00

Vacum

30 min

1
Vacum

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

1
Vacum

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

1
Vacum

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

1
Vacum

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

1
Vacum

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

1
Vacum

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

1
Vacum

14:30 - 15:00

Vacum

30 min

1
Vacum

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

1
Vacum

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

1
Vacum

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

1
Vacum

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

1
Vacum

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

1
Vacum

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

1
Vacum

15:30 - 16:00

Vacum

30 min

1
Vacum

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

1
Vacum

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

1
Vacum

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

1
Vacum

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

1
Vacum

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

1
Vacum

16:30 - 17:00

Vacum

30 min

1
Vacum

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

1
Vacum

17:30 - 18:55

Freakshow

85 min

Grzejda
Agnieszka

17:30 - 18:55

Freakshow

85 min

Grzejda
Agnieszka

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

1
Vacum

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

1
Vacum

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

18:30 - 19:30

TRX

60 min

Prachnio
Maciej

18:30 - 19:55

Freakshow

85 min

Grzejda
Agnieszka

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

1
Vacum

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

1
Vacum

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

1
Vacum

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

1
Vacum

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Porada
Iza

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

1
Vacum

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

1
Vacum

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

1
Vacum

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

1
Vacum

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

1
Vacum

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

 

20:15 - 21:00

TABATA

45 min

Natalia
Trzmiel

 
 
 
 
 

20:30 - 21:30

TRX

60 min

Figiel
Radosław

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

1
Vacum

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

1
Vacum

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

1
Vacum

20:30 - 21:30

TRX

60 min

Figiel
Radosław

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

1
Vacum

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

1
Vacum

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Squash
Kort1

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

1
Vacum

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

1
Vacum

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

1
Vacum

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

1
Vacum

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

1
Vacum

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

1
Vacum

21:30 - 22:00

Vacum

30 min

1
Vacum

Box2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

08:00 - 09:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

09:00 - 10:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

10:00 - 11:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

10:00 - 11:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

10:00 - 11:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

10:00 - 11:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

10:00 - 11:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

10:00 - 11:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

10:00 - 11:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

11:00 - 12:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

11:00 - 12:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

11:00 - 12:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

11:00 - 12:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

11:00 - 12:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

11:00 - 12:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

11:00 - 12:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

12:00 - 13:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

12:00 - 13:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

12:00 - 13:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

12:00 - 13:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

12:00 - 13:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

12:00 - 13:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

12:00 - 13:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

13:00 - 14:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

13:00 - 14:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

13:00 - 14:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

13:00 - 14:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

13:00 - 14:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

13:00 - 14:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

13:00 - 14:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

14:00 - 15:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

14:00 - 15:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

14:00 - 15:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

14:00 - 15:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

14:00 - 15:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

14:00 - 15:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

14:00 - 15:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

15:00 - 16:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

15:00 - 16:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

15:00 - 16:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

15:00 - 16:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

15:00 - 16:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

15:00 - 16:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

15:00 - 16:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

16:00 - 17:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

16:00 - 17:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

16:00 - 17:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

16:00 - 17:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

16:00 - 17:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

16:00 - 17:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

16:00 - 17:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

17:00 - 18:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

17:00 - 18:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

17:00 - 18:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

17:00 - 18:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

17:00 - 18:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

17:00 - 18:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

17:00 - 18:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

19:00 - 20:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

19:00 - 20:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

19:00 - 20:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

19:00 - 20:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

19:00 - 20:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

19:00 - 20:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

19:00 - 20:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

20:00 - 21:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

20:00 - 21:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

20:00 - 21:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

20:00 - 21:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

20:00 - 21:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

20:00 - 21:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

20:00 - 21:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

21:00 - 22:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

21:00 - 22:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

21:00 - 22:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

21:00 - 22:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

21:00 - 22:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

21:00 - 22:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

21:00 - 22:00

Squash Box2

60 min

Squash
Kort2

Kort Kryty 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Kort 2

60 min

a
a

08:00 - 09:00

Kort 2

60 min

a
a

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Kort 2

60 min

a
a

09:00 - 10:00

Kort 2

60 min

a
a

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

a
a

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

a
a

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

a
a

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

a
a

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

a
a

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

a
a

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

a
a

11:00 - 12:00

Kort 2

60 min

a
a

11:00 - 12:00

Kort 2

60 min

a
a

11:00 - 12:00

Kort 2

60 min

a
a

11:00 - 12:00

Kort 2

60 min

a
a

11:00 - 12:00

Kort 2

60 min

a
a

11:00 - 12:00

Kort 2

60 min

a
a

11:00 - 12:00

Kort 2

60 min

a
a

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

a
a

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

a
a

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

a
a

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

a
a

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

a
a

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

a
a

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

a
a

13:00 - 14:00

Kort 2

60 min

a
a

13:00 - 14:00

Kort 2

60 min

a
a

13:00 - 14:00

Kort 2

60 min

a
a

13:00 - 14:00

Kort 2

60 min

a
a

13:00 - 14:00

Kort 2

60 min

a
a

13:00 - 14:00

Kort 2

60 min

a
a

13:00 - 14:00

Kort 2

60 min

a
a

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

a
a

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

a
a

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

a
a

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

a
a

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

a
a

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

a
a

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

a
a

15:00 - 16:00

Kort 2

60 min

a
a

15:00 - 16:00

Kort 2

60 min

a
a

15:00 - 16:00

Kort 2

60 min

a
a

15:00 - 16:00

Kort 2

60 min

a
a

15:00 - 16:00

Kort 2

60 min

a
a

15:00 - 16:00

Kort 2

60 min

a
a

15:00 - 16:00

Kort 2

60 min

a
a

16:00 - 17:00

Kort 2

60 min

a
a

16:00 - 17:00

Kort 2

60 min

a
a

16:00 - 17:00

Kort 2

60 min

a
a

16:00 - 17:00

Kort 2

60 min

a
a

16:00 - 17:00

Kort 2

60 min

a
a

16:00 - 17:00

Kort 2

60 min

a
a

16:00 - 17:00

Kort 2

60 min

a
a

17:00 - 18:00

Kort 2

60 min

a
a

17:00 - 18:00

Kort 2

60 min

a
a

17:00 - 18:00

Kort 2

60 min

a
a

17:00 - 18:00

Kort 2

60 min

a
a

17:00 - 18:00

Kort 2

60 min

a
a

17:00 - 18:00

Kort 2

60 min

a
a

17:00 - 18:00

Kort 2

60 min

a
a

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

a
a

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

a
a

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

a
a

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

a
a

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

a
a

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

a
a

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

a
a

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

a
a

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

a
a

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

a
a

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

a
a

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

a
a

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

a
a

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

a
a

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

a
a

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

a
a

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

a
a

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

a
a

20:00 - 20:55

Szkółka tenisowa grupa VI

55 min

a
a

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

a
a

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

a
a

21:00 - 22:00

Kort 2

60 min

a
a

21:00 - 22:00

Kort 2

60 min

a
a

21:00 - 22:00

Kort 2

60 min

a
a

21:00 - 22:00

Kort 2

60 min

a
a

21:00 - 22:00

Kort 2

60 min

a
a

21:00 - 22:00

Kort 2

60 min

a
a

21:00 - 22:00

Kort 2

60 min

a
a

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

TRX

60 min

Prachnio
Maciej

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 10:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

10:00 - 10:55

Joga

55 min

D
Dominik

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

 
 
 
 
 

10:30 - 11:25

TRX

55 min

Witanowska
Dorota

 

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

12:00 - 13:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

14:00 - 15:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Kort 2

60 min

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:30 - 18:25

Zumba kids

55 min

Piekarek
Zuzanna

17:30 - 18:25

Akrobatyka

55 min

Grzejda
Agnieszka

17:30 - 18:55

Freakshow

85 min

Grzejda
Agnieszka

 
 
 
 

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

18:30 - 19:25

Zumba

55 min

Piekarek
Zuzanna

18:30 - 19:55

Freakshow

85 min

Grzejda
Agnieszka

 
 
 
 

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 19:55

ABT

55 min

Jakubiak
Renata

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Jakubiak
Renata

 
 
 
 
 

20:00 - 21:00

Kort 1

60 min

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

20:00 - 21:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

20:30 - 21:30

TRX

60 min

Figiel
Radosław

 
 
 

20:30 - 21:30

TRX

60 min

Siembab
Joanna

 
 

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

TRX

60 min

Prachnio
Maciej

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 10:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 
 
 
 
 

10:30 - 11:00

Vacum

30 min

1
Vacum

 

11:00 - 12:00

Kort 2

60 min

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Kort 2

60 min

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:30 - 18:00

Vacum

30 min

1
Vacum

17:30 - 18:25

Akrobatyka

55 min

Grzejda
Agnieszka

17:30 - 18:55

Freakshow

85 min

Grzejda
Agnieszka

 
 
 
 

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:30 - 19:00

Vacum

30 min

1
Vacum

18:30 - 19:55

Freakshow

85 min

Grzejda
Agnieszka

 
 
 
 

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:30 - 20:00

Vacum

30 min

1
Vacum

 
 
 
 
 

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 20:45

TABATA

45 min

Jakubiak
Renata

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 
 
 

20:30 - 21:00

Vacum

30 min

1
Vacum

 
 

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Kort 2

60 min

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Kort 2

60 min

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Kort 2

60 min

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

20:00 - 20:45

TABATA

45 min

Jakubiak
Renata

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

Sala zajęć 4

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Kort 1

60 min

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Kort 1

60 min

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Kort 1

60 min

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Kort 1

60 min

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Kort 1

60 min

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Kort 1

60 min

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Kort 2

60 min

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 20:45

TABATA

45 min

Jakubiak
Renata

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

Sala zajęć 5

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

TRX

60 min

Prachnio
Maciej

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 11:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

Sala zajęć 6

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

08:00 - 09:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

09:00 - 10:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 10:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

11:00 - 12:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

11:00 - 12:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

12:00 - 13:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

13:00 - 14:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

13:00 - 14:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

14:00 - 15:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

15:00 - 16:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

15:00 - 16:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 16:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

17:00 - 18:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

17:00 - 18:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

17:00 - 18:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

17:00 - 18:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

18:00 - 19:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Karate doro?li

60 min

Figiel
Radosław

19:00 - 20:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Joga

60 min

D
Dominik

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

21:00 - 22:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

21:00 - 22:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

Sala zajęć 7

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:55

TRX

55 min

Witanowska
Dorota

 

10:00 - 10:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

10:00 - 11:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

 

10:00 - 11:00

Kort 3

60 min

aaa
aaa

 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

Trening Obwodowy

55 min

Barszcz
Patryk

11:00 - 12:00

Kort 1

60 min

 

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

 

16:00 - 17:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

16:00 - 17:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

 
 
 

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

 

17:00 - 18:00

Kort 1

60 min

17:00 - 18:00

Kort 2

60 min

 
 

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

18:00 - 19:00

Kort 2

60 min

18:00 - 19:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

 
 

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

19:00 - 20:00

Kort 1

60 min

19:00 - 20:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

 
 
 

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

20:00 - 21:00

Trening personalny

60 min

Duzy
Paker

20:00 - 20:55

Szk??ka tenisowa grupa vi

55 min

 
 
 

21:00 - 21:55

TRX

55 min

Witanowska
Dorota

21:00 - 22:00

Kort 1

60 min

21:00 - 22:00

TRX

60 min

Figiel
Radosław

 
 
 

Sala zajęć 8

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

 
 

10:00 - 11:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

 

10:00 - 11:00

Kort 1

60 min

 
 
 
 
 

19:00 - 20:00

Kort 1

60 min

19:00 - 20:00

Squash Box1

60 min

Kort1
Squash

 
 
 
 

20:00 - 21:00

Squash Box2

60 min

Kort2
Squash

20:00 - 21:00

Kort 2

60 min

 
 
 
 

Sala Karate

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 20:00

karate dorośli

60 min

Radosław
Figiel

19:00 - 20:00

karate dorośli

60 min

Radosław
Figiel

 
 
 
 

20:00 - 21:00

Joga

60 min

Irmina
Augustyniak

 

20:00 - 20:55

Joga

55 min

Dominik
D

 
 

Duża Sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

10:00 - 11:00

TRX

60 min

Radosław
Figiel

 
 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:25

TRX

55 min

Dorota
Witanowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:25

TRX

55 min

Dorota
Witanowska

 
 
 
 

19:00 - 19:55

INTERVAL TRAINING

55 min

Monika
Lis

19:00 - 19:55

ABT

55 min

Renata
Jakubiak

 
 
 

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Renata
Jakubiak

 
 
 

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Iza
Porada

 
 
 
 

20:00 - 21:00

TRX

60 min

Radosław
Figiel

20:00 - 20:55

TRX

55 min

Dorota
Witanowska

 
 
 

20:30 - 21:30

TRX

60 min

Radosław
Figiel

 
 
 

20:30 - 21:30

TRX

60 min

Joanna
Siembab

 
 
 
 

21:00 - 21:55

TRX

55 min

Radosław
Figiel

21:00 - 22:00

TRX

60 min

Radosław
Figiel