CITYZEN_ Klub Sportowy

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: ovheb@pvglmraxyho.cy

www: http://cityzen.cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Droga Dębińska 10C, Poznań

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

Maty

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

07:30 - 08:30

ZSMS HOKEJ

60 min

Bartek
Maik

 
 
 
 
 

07:45 - 08:45

ZSMS HOKEJ

60 min

Bartek
Maik

 

07:45 - 08:30

ZSMS HOKEJ

45 min

Bartek
Maik

 
 
 
 
 
 
 

08:30 - 09:20

AWF

50 min

AWF2
a

 
 
 
 

08:45 - 13:00

AWF

255 min

AWF1
a

 
 
 
 
 
 
 
 

09:20 - 10:10

AWF

50 min

AWF2
a

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:30

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 

10:10 - 11:00

AWF

50 min

AWF2
a

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:00

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

AWF

50 min

AWF2
a

11:00 - 11:30

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:45

AWF

75 min

Studenci
AWF

 

11:30 - 12:00

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 

11:50 - 12:40

AWF

50 min

AWF2
a

 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:30

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 
 
 

12:15 - 13:00

KOZIOŁEK

45 min

Bartek
Maik

 
 
 
 
 

12:30 - 13:00

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 

12:40 - 13:30

AWF

50 min

AWF2
a

 
 
 
 
 
 
 

13:00 - 13:30

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 
 
 

13:15 - 14:00

KOZIOŁEK

45 min

Bartek
Maik

 
 
 
 

13:30 - 14:20

AWF

50 min

AWF2
a

13:30 - 14:00

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 
 

14:00 - 14:30

AWF

30 min

AWF3
a

 
 

17:00 - 18:00

Futsal

60 min

Futsal
Bochina

17:00 - 18:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

17:00 - 18:00

Aikido

60 min

Tomasz
Koperek

17:00 - 18:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

17:00 - 18:00

Futsal

60 min

Dariusz
Oszmałek

 
 

18:00 - 19:00

Krav Maga KIDS

60 min

Włodek
Kopeć

18:00 - 19:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

18:00 - 19:00

Aikido

60 min

Tomasz
Koperek

18:00 - 19:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

18:00 - 19:00

Aikido

60 min

Tomasz
Koperek

 
 

19:00 - 20:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

19:00 - 19:45

Aikido

45 min

Tomasz
Koperek

19:00 - 20:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

19:00 - 20:00

Aikido

60 min

Tomasz
Koperek

 
 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 21:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

20:00 - 21:00

Krav Maga 1/2

60 min

Włodek
Kopeć

20:00 - 21:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

20:00 - 21:00

Aikido

60 min

Tomasz
Koperek

 
 
 
 
 
 
 
 
 

21:00 - 22:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

21:00 - 22:00

Krav Maga 1/2

60 min

Włodek
Kopeć

21:00 - 22:00

JUDO

60 min

Maciej
Uliński

21:00 - 22:00

KRAVMAGA

60 min

Włodek
Kopeć

 
 
 
 
 
 
 
 

Indoor Cycling

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

06:45 - 07:35

Czarny szlak

50 min

Adam
Łączka

 

06:45 - 07:35

Czarny szlak

50 min

Dawid
Stronka

 
 
 
 
 
 
 
 

08:00 - 08:50

Sport

50 min

Dawid
Stronka

 

09:00 - 09:50

Sport

50 min

Tomasz
Stankowski

09:00 - 09:50

Sport

50 min

Dawid
Stronka

09:00 - 09:50

Fat Burner

50 min

Dawid
Stronka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12:15 - 13:00

Sport

45 min

Janusz
Botorek

 
 
 
 
 

14:00 - 15:30

Sport

90 min

Jakub
Malke

 

14:30 - 15:00

AZS AWF Hokej

30 min

Jacek
Adrian

 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:30

AZS AWF Hokej

30 min

Jacek
Adrian

 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Fat Burner

50 min

Jakub
Malke

17:00 - 17:50

Sport

50 min

Natalia
Rybarczyk

 
 

18:00 - 18:55

Fat Burner

55 min

Michał
Szul

18:00 - 18:50

Sport

50 min

Dawid
Stronka

18:00 - 18:50

Fat Burner

50 min

Tomasz
Schmidt

 
 

19:00 - 19:50

Czarny szlak

50 min

Tomasz
Schmidt

 
 
 

20:00 - 20:50

Fat Burner

50 min

Jakub
Malke

 
 

20:00 - 20:50

Czarny szlak

50 min

Jakub
Malke

 
 
 

Pomarańczowa

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

07:20 - 08:20

MAROL

60 min

Michał
Szul

 
 
 
 
 
 
 

08:30 - 09:25

STRETCHING + ABS

55 min

Ania
Gwoździk

 

08:30 - 09:25

STRETCHING + ABS

55 min

Joanna
Krawczyk

08:30 - 09:00

KRAVMAGA

30 min

Rezerwacja
R

 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:30

KRAVMAGA

30 min

Rezerwacja
R

 

09:30 - 10:20

FIT +50

50 min

Sylwia
Budynek

 
 
 

09:30 - 10:00

KRAVMAGA

30 min

Rezerwacja
R

 
 
 

10:00 - 10:30

KRAVMAGA

30 min

Rezerwacja
R

 
 
 
 
 
 

10:15 - 11:10

Yoga

55 min

Iwona
a

 
 
 

10:30 - 11:00

KRAVMAGA

30 min

Rezerwacja
R

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:30

KRAVMAGA

30 min

Rezerwacja
R

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:30

Aikido

30 min

Tomasz
Koperek

 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:00

Aikido

30 min

Tomasz
Koperek

 
 

17:30 - 18:00

ABS

30 min

Joanna
Krawczyk

 
 
 

18:00 - 18:30

Aikido

30 min

Tomasz
Koperek

 

18:00 - 19:00

Krav Maga KIDS

60 min

Włodek
Kopeć

18:00 - 18:55

Yoga

55 min

Iwona
a

 
 
 

18:30 - 19:00

Aikido

30 min

Tomasz
Koperek

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:30

Aikido

30 min

Tomasz
Koperek

19:00 - 20:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

19:00 - 19:30

TABATA

30 min

Ania
Gwoździk

 
 
 
 

19:30 - 20:00

ABS

30 min

Ania
Gwoździk

 
 
 
 

20:00 - 20:55

STRETCH BALANCE

55 min

Katarzyna
Lipiak

20:00 - 20:55

Yoga

55 min

Iwona
a

20:00 - 20:55

Mental Body

55 min

Natalia
Kozłowska

 
 
 

Szara

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

07:30 - 08:30

MAROL

60 min

Michał
Szul

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:15 - 11:05

Antycellulit

50 min

Izabela
Stolarczyk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:45

UKS CITYZEN_

45 min

Tomasz
Stankowski

 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Step II

55 min

Małgorzata
Stanoch

 
 

18:00 - 18:55

ZOOMBA CITY

55 min

Natalia
Kozłowska

 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

ZOOMBA CITY

55 min

Natalia
Kozłowska

 
 
 
 
 

20:00 - 20:55

Antycellulit

55 min

Sylwia
Budynek

 

20:00 - 20:30

Krav Maga 1/2

30 min

Włodek
Kopeć

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

07:45 - 08:30

Siła NN

45 min

Bogumił
Głuszkowski

07:45 - 08:30

Siła RR

45 min

Tomasz
Stankowski

 
 
 
 
 
 
 
 

08:00 - 09:00

AWF

60 min

AWF1
a

 
 

09:00 - 09:55

Body bar

55 min

Tomasz
Stankowski

 

09:00 - 10:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

09:00 - 10:00

AWF

60 min

AWF1
a

09:30 - 13:45

AWF

255 min

Studenci
AWF

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

10:00 - 11:00

AWF

60 min

AWF1
a

 
 
 
 

10:15 - 11:15

AWF

60 min

AWF1
a

 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 12:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

 
 
 
 
 

11:15 - 12:15

AWF

60 min

AWF1
a

 
 
 
 

12:00 - 15:00

AWF

180 min

AWF3
a

12:00 - 13:00

AWF

60 min

AWF1
a

 

12:00 - 13:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

 
 
 
 
 

12:15 - 13:15

AWF

60 min

AWF1
a

 
 
 

12:30 - 13:00

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 
 

13:00 - 13:30

AWF

30 min

AWF3
a

 

13:00 - 14:00

AWF

60 min

AWF1
a

 

13:00 - 14:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

13:00 - 14:00

PZHT

60 min

Rezerwacja
R

 
 
 
 

13:15 - 14:15

AWF

60 min

AWF1
a

 
 
 

13:30 - 14:00

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 
 

14:00 - 14:30

AWF

30 min

AWF3
a

 

14:00 - 15:00

AWF

60 min

AWF1
a

 

14:00 - 15:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

14:00 - 15:00

PZHT

60 min

Rezerwacja
R

 
 
 
 

14:15 - 15:15

AWF

60 min

AWF1
a

 
 
 

14:30 - 15:00

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 
 
 

15:00 - 16:00

AZS AWF Hokej

60 min

Jacek
Adrian

15:00 - 15:30

AWF

30 min

AWF3
a

 
 
 

15:00 - 16:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

15:00 - 16:00

PZHT

60 min

Rezerwacja
R

 
 

15:30 - 17:00

AZS AWF Hokej

90 min

Jacek
Adrian

 
 
 
 
 
 
 
 

15:45 - 16:30

Futsal

45 min

Futsal
Bochina

 
 
 
 
 

16:00 - 17:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

16:00 - 17:00

PZHT

60 min

Rezerwacja
R

 
 
 

16:15 - 17:45

WBK

90 min

Bank
WBK

 
 
 
 
 
 
 

16:30 - 18:00

AZS AWF Hokej

90 min

Jacek
Adrian

 
 
 

17:00 - 18:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

 
 

17:00 - 18:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

17:00 - 18:00

PZHT

60 min

Rezerwacja
R

17:30 - 18:00

ABT

30 min

Joanna
Krawczyk

 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Płaski brzuch

55 min

Joanna
Krawczyk

18:00 - 18:55

Ball Shape

55 min

Małgorzata
Stanoch

18:00 - 18:55

STEP I + ABT

55 min

Joanna
Krawczyk

18:00 - 19:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

18:00 - 19:00

PZHT

60 min

Rezerwacja
R

19:00 - 19:55

Body bar

55 min

Mateusz
.

19:00 - 20:30

Futsal

90 min

Futsal
Bochina

19:00 - 19:55

Body bar

55 min

Joanna
Krawczyk

19:00 - 20:30

PZHT

90 min

Rezerwacja
R

19:00 - 20:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

19:00 - 20:00

PZHT

60 min

Rezerwacja
R

20:00 - 21:00

KKS LECH

60 min

Futsal
Bochina

20:00 - 21:00

KKS LECH

60 min

Futsal
Bochina

 
 
 

20:00 - 21:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

20:00 - 21:00

PZHT

60 min

Rezerwacja
R

 
 

20:30 - 22:00

PZHT

90 min

Rezerwacja
R

 
 

21:00 - 22:00

KKS LECH

60 min

Futsal
Bochina

21:00 - 22:00

KKS LECH

60 min

Futsal
Bochina

 
 
 

21:00 - 22:00

Rezerwacja HALA

60 min

Rezerwacja
R

 

CoreClinic

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

Aikido

60 min

Tomasz
Koperek

 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:00

Aikido

60 min

Tomasz
Koperek

 
 
 
 
 
 
 

MATY ZA TRYBUNAMI

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

17:00 - 18:00

UKS

60 min

Rezerwacja
R

 

17:00 - 18:00

UKS

60 min

Adrian
Roszak