CITYZEN_ Pływalnia

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: onfra@pvglmraxyho.cy

www: http://basen-cityzen-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Droga Dębińska 10C, Poznań

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

Tor 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

05:45 - 06:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

06:30 - 07:15

MAR-OL

45 min

firma
firma

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

MAR-OL

45 min

firma
firma

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

07:15 - 08:00

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

07:15 - 08:00

CoreClinic

45 min

firma
firma

07:15 - 08:00

MAR-OL

45 min

firma
firma

 

07:15 - 08:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

Prywatne Gim.

45 min

Jola
Erdei

08:00 - 08:45

SP 82

45 min

Paweł
Wojciechowski

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

08:00 - 08:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

SP 82

45 min

Paweł
Wojciechowski

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

09:30 - 10:15

Niebieska

45 min

Maciej
Stankowski

09:30 - 10:15

Czerwona

45 min

Tomasz
Szymkowiak

10:15 - 11:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Strażacy

45 min

firma
firma

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Zielona

45 min

Maciej
Stankowski

10:15 - 11:00

Dorośli

45 min

Tomasz
Szymkowiak

11:00 - 11:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SP 77

45 min

Anna
Strykowska

 

11:00 - 11:45

Niebieska

45 min

Anna
Strykowska

11:00 - 11:45

AZS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

11:45 - 12:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 19

45 min

Marcin
Jabłoński

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 77

45 min

Anna
Strykowska

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

12:30 - 13:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

SP 21

45 min

Michał
Szul

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

Czerwona

45 min

Anna
Strykowska

 

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

SP 21

45 min

Michał
Szul

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 

14:00 - 14:45

Lekcje indywidualne

45 min

BRAK
BRAK

 

14:45 - 15:30

SSP 1

45 min

Paweł
Wojciechowski

14:45 - 15:30

Sz. Waldorfska

45 min

joanna
krawiec

14:45 - 15:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Sz. chóralna

45 min

Ewa
Stankowska

16:15 - 17:00

Czerwona

45 min

Anna
Strykowska

17:00 - 17:45

Zielona

45 min

Maciej
Stankowski

17:00 - 17:45

Czerwona

45 min

Maciej
Stankowski

17:00 - 17:45

Czerwona

45 min

Paweł
Wojciechowski

17:00 - 17:45

Czerwona

45 min

Tomasz
Szymkowiak

 

17:00 - 17:45

Niebieska

45 min

Anna
Strykowska

17:45 - 18:30

Czarna

45 min

Maciej
Stankowski

17:45 - 18:30

Czerwona

45 min

joanna
krawiec

17:45 - 18:30

Niebieska

45 min

Paweł
Wojciechowski

 

18:30 - 19:15

Czerwona

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

18:30 - 19:15

Niebieska

45 min

Paweł
Wojciechowski

18:30 - 19:15

Czerwona

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

 

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Michał
Kaznowski

19:15 - 20:00

Niebieska

45 min

Michał
Szul

 

20:00 - 20:45

COCO

45 min

firma
firma

20:00 - 20:45

Dorośli

45 min

Paweł
Wojciechowski

 

20:00 - 20:45

Dolczewscy

45 min

BRAK
BRAK

20:45 - 21:30

START

45 min

firma
firma

20:45 - 21:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

20:45 - 21:30

Sztuki Walki

45 min

BRAK
BRAK

 
 

21:30 - 22:15

START

45 min

firma
firma

 
 
 
 
 

Tor 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 
 
 

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

07:15 - 08:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

07:15 - 08:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

Prywatne Gim.

45 min

Jola
Erdei

08:00 - 08:45

SP 82

45 min

joanna
krawiec

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

08:00 - 08:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

SP 82

45 min

joanna
krawiec

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

Niebieska

45 min

Maciej
Stankowski

 

10:15 - 11:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Strażacy

45 min

firma
firma

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Zielona

45 min

Maciej
Stankowski

10:15 - 11:00

Dorośli

45 min

Tomasz
Szymkowiak

11:00 - 11:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SP 77

45 min

joanna
krawiec

 

11:00 - 11:45

Niebieska

45 min

Anna
Strykowska

11:00 - 11:45

AZS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

11:45 - 12:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 21

45 min

joanna
krawiec

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 77

45 min

joanna
krawiec

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

12:30 - 13:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

SP 21

45 min

joanna
krawiec

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

12:30 - 13:15

Czerwona

45 min

Anna
Strykowska

 

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

SP 21

45 min

joanna
krawiec

 

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 

14:00 - 14:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 
 

14:45 - 15:30

CoreClinic

45 min

firma
firma

 

14:45 - 15:30

Sz. Waldorfska

45 min

Anna
Strykowska

14:45 - 15:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Sz. chóralna

45 min

joanna
krawiec

 

14:45 - 15:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 
 

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

16:15 - 17:00

Czerwona

45 min

Anna
Strykowska

17:00 - 17:45

Zielona

45 min

Maciej
Stankowski

17:00 - 17:45

Zielona

45 min

Maciej
Stankowski

17:00 - 17:45

Czerwona

45 min

Maciej
Stankowski

17:00 - 17:45

Czerwona

45 min

Paweł
Wojciechowski

17:00 - 17:45

Czerwona

45 min

Tomasz
Szymkowiak

 

17:00 - 17:45

Niebieska

45 min

Anna
Strykowska

17:45 - 18:30

Czarna

45 min

Maciej
Stankowski

17:45 - 18:30

Czerwona

45 min

joanna
krawiec

17:45 - 18:30

Niebieska

45 min

Tomasz
Szymkowiak

17:45 - 18:30

Niebieska

45 min

Paweł
Wojciechowski

 

17:45 - 18:30

Zielona

45 min

Anna
Strykowska

18:30 - 19:15

Czerwona

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

18:30 - 19:15

Niebieska

45 min

Paweł
Wojciechowski

18:30 - 19:15

Młodzież

45 min

Anna
Strykowska

18:30 - 19:15

Czerwona

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

 

18:30 - 19:15

Czarna

45 min

Anna
Strykowska

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Marcin
Jabłoński

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Michał
Kaznowski

19:15 - 20:00

Niebieska

45 min

Michał
Szul

19:15 - 20:00

Niebieska

45 min

Tomasz
Szymkowiak

 

19:15 - 20:00

START

45 min

firma
firma

20:00 - 20:45

BRIMAREX

45 min

firma
firma

 

20:00 - 20:45

Dorośli

45 min

Paweł
Wojciechowski

 
 

20:00 - 20:45

START

45 min

firma
firma

20:45 - 21:30

START

45 min

firma
firma

20:45 - 21:30

START

45 min

firma
firma

20:45 - 21:30

PUK

45 min

firma
firma

20:45 - 21:30

START

45 min

firma
firma

 
 
 

21:30 - 22:15

START

45 min

firma
firma

21:30 - 22:15

START

45 min

firma
firma

 

21:30 - 22:15

START

45 min

firma
firma

 
 

Tor 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 
 
 

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

07:15 - 08:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

08:00 - 08:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

Zielona

45 min

Marcin
Jabłoński

 

10:15 - 11:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Strażacy

45 min

firma
firma

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Czarna

45 min

Marcin
Jabłoński

10:15 - 11:00

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

11:00 - 11:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SP 77

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AZS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

11:45 - 12:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 21

45 min

Tomasz
Szymkowiak

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 77

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

Czarna

45 min

Anna
Strykowska

 

12:30 - 13:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

SP 21

45 min

Tomasz
Szymkowiak

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

12:30 - 13:15

Gim. 1 Luboń

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

SP 21

45 min

Tomasz
Szymkowiak

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

Gim. 1 Luboń

45 min

Nauczyciel
n

 

14:00 - 14:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

14:00 - 14:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

14:00 - 14:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

14:45 - 15:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

14:45 - 15:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

14:45 - 15:30

Sz. Waldorfska

45 min

Anna
Strykowska

14:45 - 15:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

15:30 - 16:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 
 

17:00 - 17:45

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

17:00 - 17:45

Zielona

45 min

Maciej
Stankowski

17:00 - 17:45

Zielona

45 min

Tomasz
Szymkowiak

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:00 - 17:45

Zielona

45 min

Jędrzej
Wachowiak

 

17:00 - 17:45

Niebieska

45 min

Anna
Strykowska

17:45 - 18:30

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

17:45 - 18:30

Niebieska

45 min

Maciej
Stankowski

17:45 - 18:30

Niebieska

45 min

Tomasz
Szymkowiak

17:45 - 18:30

Czarna

45 min

Maciej
Stankowski

17:45 - 18:30

Zielona

45 min

Maciej
Stankowski

 

17:45 - 18:30

Zielona

45 min

Anna
Strykowska

18:30 - 19:15

Niebieska

45 min

Marcin
Jabłoński

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Michał
Kaznowski

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Paweł
Wojciechowski

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Anna
Strykowska

 

18:30 - 19:15

Czarna

45 min

Anna
Strykowska

19:15 - 20:00

Lekcje indywidualne

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Michał
Kaznowski

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Paweł
Wojciechowski

19:15 - 20:00

Niebieska

45 min

Tomasz
Szymkowiak

 

19:15 - 20:00

START

45 min

firma
firma

20:00 - 20:45

Pomarańczowa

45 min

Anna
Strykowska

20:00 - 20:45

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

20:00 - 20:45

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 
 

20:00 - 20:45

START

45 min

firma
firma

 

20:45 - 21:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

20:45 - 21:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

20:45 - 21:30

START

45 min

firma
firma

 
 
 
 
 
 

21:30 - 22:15

START

45 min

firma
firma

 
 

Tor 4

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 
 
 

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

07:15 - 08:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

SMS hokej

45 min

Maciej
Stankowski

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

08:00 - 08:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

10:15 - 11:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Strażacy

45 min

firma
firma

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Czarna

45 min

Marcin
Jabłoński

10:15 - 11:00

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

11:00 - 11:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SP 77

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

11:00 - 11:45

AZS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

11:45 - 12:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 21

45 min

Michał
Szul

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 77

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

Czarna

45 min

Anna
Strykowska

 

12:30 - 13:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 
 
 
 

14:00 - 14:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 
 

14:45 - 15:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

14:45 - 15:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Sz. chóralna

45 min

Tomasz
Szymkowiak

 
 

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

15:30 - 16:15

CoreClinic

45 min

firma
firma

 
 
 

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

16:15 - 17:00

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

 
 
 

17:00 - 17:45

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

17:00 - 17:45

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

17:00 - 17:45

Zielona

45 min

Tomasz
Szymkowiak

17:00 - 17:45

CoreClinic

45 min

firma
firma

17:00 - 17:45

Zielona

45 min

Jędrzej
Wachowiak

 

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:45 - 18:30

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

17:45 - 18:30

Niebieska

45 min

Maciej
Stankowski

17:45 - 18:30

Zielona

45 min

Paweł
Wojciechowski

17:45 - 18:30

Czarna

45 min

Maciej
Stankowski

17:45 - 18:30

Zielona

45 min

Maciej
Stankowski

 

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

Niebieska

45 min

Marcin
Jabłoński

18:30 - 19:15

Czarna

45 min

Maciej
Stankowski

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Michał
Kaznowski

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Paweł
Wojciechowski

18:30 - 19:15

Zielona

45 min

Anna
Strykowska

 
 
 

19:15 - 20:00

Dorośli

45 min

Paweł
Wojciechowski

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

 
 

20:00 - 20:45

Pomarańczowa

45 min

Anna
Strykowska

20:00 - 20:45

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

20:00 - 20:45

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

20:00 - 20:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

20:00 - 20:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

20:45 - 21:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

20:45 - 21:30

rezerwacja

45 min

Elżbieta
Krakowiak

20:45 - 21:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 
 
 
 

21:30 - 22:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 
 
 

Tor 5

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

06:30 - 07:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

07:15 - 08:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

07:15 - 08:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

07:15 - 08:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

07:15 - 08:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 

08:00 - 08:45

SMS hokej

45 min

Maciej
Stankowski

08:00 - 08:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

09:30 - 10:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Strażacy

45 min

firma
firma

 

10:15 - 11:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

10:15 - 11:00

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

11:00 - 11:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 19

45 min

Anna
Strykowska

11:45 - 12:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

Czarna

45 min

Anna
Strykowska

11:45 - 12:30

WRIGLEY

45 min

firma
firma

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

12:30 - 13:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

14:00 - 14:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

14:00 - 14:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

14:45 - 15:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

14:45 - 15:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

15:30 - 16:15

CoreClinic

45 min

firma
firma

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

15:30 - 16:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

15:30 - 16:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

16:15 - 17:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

16:15 - 17:00

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

16:15 - 17:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

16:15 - 17:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:00 - 17:45

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

 

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:00 - 17:45

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

REMONDIS

45 min

firma
firma

18:30 - 19:15

Czarna

45 min

Michał
Szul

18:30 - 19:15

Czarna

45 min

Maciej
Stankowski

 

18:30 - 19:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

Dorośli

45 min

Paweł
Wojciechowski

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

19:15 - 20:00

START

45 min

firma
firma

 

20:00 - 20:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

20:00 - 20:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

20:00 - 20:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

20:00 - 20:45

START

45 min

firma
firma

20:00 - 20:45

Sztuki Walki

45 min

BRAK
BRAK

 

20:45 - 21:30

rezerwacja

45 min

Elżbieta
Krakowiak

 

20:45 - 21:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

20:45 - 21:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

20:45 - 21:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

21:30 - 22:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

21:30 - 22:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 

Tor 6

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

05:45 - 06:30

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

05:45 - 06:30

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

06:30 - 07:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

06:30 - 07:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 
 
 

07:15 - 08:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

07:15 - 08:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 

08:00 - 08:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

08:00 - 08:45

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

KOKOT

45 min

firma
firma

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

08:45 - 09:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

SSP 1

45 min

Anna
Strykowska

09:30 - 10:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

09:30 - 10:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

Strażacy

45 min

firma
firma

10:15 - 11:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SSP 1

45 min

Anna
Strykowska

11:00 - 11:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

KS STOMIL

45 min

Instruktor
Instruktor

 

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 19

45 min

Anna
Strykowska

11:45 - 12:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

11:45 - 12:30

WRIGLEY

45 min

firma
firma

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

SP 19

45 min

Marcin
Jabłoński

12:30 - 13:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 

14:00 - 14:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

14:00 - 14:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 

14:45 - 15:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

14:45 - 15:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

SSP 1

45 min

Jola
Erdei

 
 
 
 

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

15:30 - 16:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

15:30 - 16:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 
 

16:15 - 17:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

16:15 - 17:00

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

16:15 - 17:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

16:15 - 17:00

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

16:15 - 17:00

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

 

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:00 - 17:45

SMS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:00 - 17:45

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

17:00 - 17:45

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

17:45 - 18:30

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

 

18:30 - 19:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

Czarna

45 min

Maciej
Stankowski

 
 

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

19:15 - 20:00

Czarna

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

20:00 - 20:45

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

 

20:00 - 20:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

20:00 - 20:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

20:45 - 21:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

20:45 - 21:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 
 
 
 

21:30 - 22:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 
 

Tor 7

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 
 
 

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

SSP 1

45 min

Anna
Strykowska

08:00 - 08:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

SMS hokej

45 min

Instruktor
Instruktor

08:45 - 09:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

SSP 1

45 min

Michał
Kaznowski

09:30 - 10:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

FIT +50

45 min

Instruktor
Instruktor

 

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

10:15 - 11:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SSP 1

45 min

Michał
Kaznowski

11:00 - 11:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

KS STOMIL

45 min

Instruktor
Instruktor

11:00 - 11:45

AMAZONKI

45 min

firma
firma

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 19

45 min

Remigiusz
Grześkowiak

11:45 - 12:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

Gim. 2 Luboń

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

WRIGLEY

45 min

firma
firma

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

SP 19

45 min

Remigiusz
Grześkowiak

12:30 - 13:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 

14:00 - 14:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

 

14:00 - 14:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 

14:45 - 15:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

 

14:45 - 15:30

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

SSP 1

45 min

Paweł
Wojciechowski

 
 

15:30 - 16:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

15:30 - 16:15

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

15:30 - 16:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

15:30 - 16:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

 
 
 

16:15 - 17:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

16:15 - 17:00

PUSZCZYKOWO

45 min

Nauczyciel
n

16:15 - 17:00

AMAZONKI

45 min

firma
firma

16:15 - 17:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

17:45 - 18:30

Niebieska

45 min

Marcin
Jabłoński

 

17:45 - 18:30

Czerwona

45 min

Magdalena
Pieczyńska

17:45 - 18:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

17:45 - 18:30

Czerwona

45 min

Tomasz
Szymkowiak

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

Czarna

45 min

Maciej
Stankowski

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

20:00 - 20:45

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

 

20:00 - 20:45

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

20:00 - 20:45

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

 
 

20:45 - 21:30

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

 

20:45 - 21:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 
 

21:30 - 22:15

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

21:30 - 22:15

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

 

21:30 - 22:15

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

 
 
 

Tor 8

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

05:45 - 06:30

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

05:45 - 06:30

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 
 

06:30 - 07:15

Sekcja MŁODZIK

45 min

Adrian
Roszak

06:30 - 07:15

SEKCJA MASTERS

45 min

uks
uks

 

07:15 - 08:00

CoreClinic

45 min

firma
firma

 
 

07:15 - 08:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 
 

08:00 - 08:45

SSP 1

45 min

Anna
Strykowska

 

08:00 - 08:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:00 - 08:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

08:00 - 08:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

08:45 - 09:30

SSP 1

45 min

Jola
Erdei

08:45 - 09:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

SMS hokej

45 min

Instruktor
Instruktor

08:45 - 09:30

FAWOR

45 min

firma
firma

08:45 - 09:30

FAWOR

45 min

firma
firma

09:30 - 10:15

SSP 1

45 min

Jola
Erdei

09:30 - 10:15

SSP 1

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

09:30 - 10:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

FIT +50

45 min

Instruktor
Instruktor

 

10:15 - 11:00

SSP 1

45 min

Jola
Erdei

10:15 - 11:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AZS kajaki

45 min

Instruktor
Instruktor

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SSP 1

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

11:00 - 11:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

AMAZONKI

45 min

firma
firma

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

SP 19

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

11:45 - 12:30

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

Gim. 2 Luboń

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

WRIGLEY

45 min

firma
firma

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

SP 19

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

12:30 - 13:15

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

AMAZONKI

45 min

firma
firma

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

13:15 - 14:00

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 
 

13:15 - 14:00

PUSZCZYKOWO

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

14:00 - 14:45

SP 56

45 min

Instruktor
Instruktor

14:00 - 14:45

AWF (TiR)

45 min

Nauczyciel
n

 

14:00 - 14:45

PUSZCZYKOWO

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

 

14:45 - 15:30

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

AMAZONKI

45 min

firma
firma

 
 

15:30 - 16:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

15:30 - 16:15

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

 

15:30 - 16:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

15:30 - 16:15

CoreClinic

45 min

firma
firma

 
 

16:15 - 17:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

16:15 - 17:00

AMAZONKI

45 min

firma
firma

16:15 - 17:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

17:00 - 17:45

Lekcje indywidualne

45 min

BRAK
BRAK

17:00 - 17:45

Niebieska

45 min

Magdalena
Pieczyńska

17:00 - 17:45

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 

17:45 - 18:30

Niebieska

45 min

Marcin
Jabłoński

17:45 - 18:30

Czerwona

45 min

Magdalena
Pieczyńska

17:45 - 18:30

Czerwona

45 min

Michał
Szul

 

17:45 - 18:30

Czerwona

45 min

Tomasz
Szymkowiak

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

18:30 - 19:15

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

19:15 - 20:00

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 

20:00 - 20:45

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

20:00 - 20:45

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

20:00 - 20:45

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

 

20:45 - 21:30

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

20:45 - 21:30

KARNETY IND.

45 min

BRAK
BRAK

 
 
 

21:30 - 22:15

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

21:30 - 22:15

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

 

21:30 - 22:15

AWF sekcja

45 min

Instruktor
Instruktor

 
 
 

Mały basen

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

07:15 - 08:00

CoreClinic

45 min

firma
firma

07:15 - 08:00

CoreClinic

45 min

firma
firma

 

07:15 - 08:00

CoreClinic

45 min

firma
firma

 

08:00 - 08:45

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

 
 
 
 

08:45 - 09:30

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

08:45 - 09:30

SP 82

45 min

Maciej
Stankowski

 
 

09:30 - 10:15

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

09:30 - 10:15

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

 

09:30 - 10:15

CoreClinic

45 min

firma
firma

09:30 - 10:15

Przed. Calineczka

45 min

joanna
krawiec

10:15 - 11:00

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

SSP 1

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

AWF

45 min

Nauczyciel
n

10:15 - 11:00

CoreClinic

45 min

firma
firma

 

10:15 - 11:00

Bobas 3-12 m

45 min

Krzysztof
Pietrusik

11:00 - 11:45

CoreClinic

45 min

firma
firma

 

11:00 - 11:45

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:00 - 11:45

SP 77

45 min

Paweł
Wojciechowski

 

11:00 - 11:45

Bobas 3-12 m

45 min

Krzysztof
Pietrusik

11:45 - 12:30

Be3BeFree

45 min

Adrian
Roszak

11:45 - 12:30

SP 21

45 min

Maciej
Stankowski

 
 

11:45 - 12:30

AWF

45 min

Nauczyciel
n

11:45 - 12:30

WRIGLEY

45 min

firma
firma

12:30 - 13:15

Be3BeFree

45 min

Adrian
Roszak

12:30 - 13:15

SP 21

45 min

Maciej
Stankowski

 

12:30 - 13:15

AWF

45 min

Nauczyciel
n

12:30 - 13:15

Bobas 3-12 m

45 min

Krzysztof
Pietrusik

 

13:15 - 14:00

SP 21

45 min

Maciej
Stankowski

13:15 - 14:00

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

 

13:15 - 14:00

Biała

45 min

Anna
Strykowska

 

14:00 - 14:45

Dębinka

45 min

Maciej
Stankowski

14:00 - 14:45

SP 56

45 min

Instruktor
Instruktor

14:00 - 14:45

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

 
 

14:45 - 15:30

CoreClinic

45 min

firma
firma

14:45 - 15:30

Sz. Waldorfska

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Dębinka

45 min

Nauczyciel
n

14:45 - 15:30

Sz. chóralna

45 min

Tomasz
Szymkowiak

 

14:45 - 15:30

rezerwacja

45 min

firma
firma

15:30 - 16:15

CoreClinic

45 min

firma
firma

15:30 - 16:15

CoreClinic

45 min

firma
firma

15:30 - 16:15

CoreClinic

45 min

firma
firma

15:30 - 16:15

Przed. Fistaszki

45 min

Anna
Strykowska

 

16:15 - 17:00

Bobas 3-12 m

45 min

Krzysztof
Pietrusik

16:15 - 17:00

Bobas 3-12 m

45 min

Krzysztof
Pietrusik

 

16:15 - 17:00

Biała

45 min

Tomasz
Szymkowiak

17:00 - 17:45

Szara

45 min

joanna
krawiec

17:00 - 17:45

Biała

45 min

Maciej
Stankowski

 

17:00 - 17:45

Szara

45 min

Tomasz
Szymkowiak

17:45 - 18:30

Biała

45 min

Anna
Strykowska

17:45 - 18:30

Biała

45 min

Olga
Bugaj

17:45 - 18:30

Szara

45 min

Agnieszka
Brudło

17:45 - 18:30

Żółta

45 min

Anna
Strykowska

17:45 - 18:30

Szara

45 min

Tomasz
Szymkowiak

 
 

18:30 - 19:15

Żółta

45 min

Maciej
Stankowski

18:30 - 19:15

Żółta

45 min

joanna
krawiec

18:30 - 19:15

Biała

45 min

Tomasz
Szymkowiak

18:30 - 19:15

Szara

45 min

Maciej
Stankowski

18:30 - 19:15

Biała

45 min

Tomasz
Szymkowiak

 

19:15 - 20:00

Szara

45 min

Oskar
Małecki-Owczarek

19:15 - 20:00

Dorośli

45 min

Maciej
Stankowski

19:15 - 20:00

START

45 min

firma
firma

 
 
 
 
 

20:45 - 21:30

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

20:45 - 21:30

ACQUPOLE

45 min

Krzysztof
Pietrusik

20:45 - 21:30

AQUAAEROBIK

45 min

Krzysztof
Pietrusik

20:45 - 21:30

ACQUPOLE

45 min

Krzysztof
Pietrusik

 
 
 
 
 

21:30 - 22:15

AQUAPOLE BOX

45 min

Krzysztof
Pietrusik