Club Sportera

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

www: http://Sportera-Lodz.cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. al. Pilsudskiego 6 (Central II - 2 pietro), Łódź

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisport
  • Fit Profit
  • OK System
  • Fit Flex
  • Fit Sport

Udogodnienia

  • Sauna
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Spa
  • Eventy dla klubowiczów
  • Jacuzzi
  • Hydromasaż

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

SPINSPACE

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

08:00 - 08:55

BIKE INTERVAL

55 min

Marta
Skrętowska

 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:55

Bike

55 min

Justyna
Mazepus

09:00 - 09:55

Bike

55 min

Klaudia
Adamczyk

 
 

09:30 - 10:25

Bike

55 min

Karina
Łabędowicz

 
 
 

09:30 - 10:25

Bike

55 min

Karina
Łabędowicz

09:30 - 10:25

Bike

55 min

Adam
Muszner

 
 

10:00 - 10:55

BIKE INTERVAL

55 min

Adam
Muszner

 
 
 
 
 

10:40 - 11:35

Bike

55 min

Sylwia
Haładzińska

 
 
 

10:40 - 11:35

Bike

55 min

Karina
Łabędowicz

10:40 - 11:35

Bike

55 min

Sylwia
Haładzińska

 
 
 
 
 
 
 
 

16:10 - 17:05

Bike

55 min

Adam
Muszner

16:10 - 17:05

Bike

55 min

Klaudia
Adamczyk

16:10 - 17:05

Bike

55 min

Sylwia
Haładzińska

 
 

16:30 - 17:25

Bike

55 min

Karina
Łabędowicz

 
 
 
 
 
 
 
 

17:15 - 18:10

Bike

55 min

Ola
Świerczyńska

17:15 - 18:10

Bike

55 min

Katarzyna
Kisiel

17:15 - 18:10

Bike

55 min

Karolina
Baranowska

 
 

17:30 - 18:25

Bike

55 min

Karina
Łabędowicz

 
 
 
 
 
 
 
 

18:25 - 19:20

Bike

55 min

Karina
Łabędowicz

18:25 - 19:20

Bike

55 min

Katarzyna
Bieniek

18:25 - 19:20

BIKE INTERVAL

55 min

Ola
Świerczyńska

 
 
 
 

19:35 - 20:30

Bike

55 min

Klaudia
Adamczyk

 
 
 
 

INDOOR WALKING

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:00 - 08:55

BIKE INTERVAL

55 min

Skrętowska
Marta

 

08:00 - 08:55

BIKE INTERVAL

55 min

Skrętowska
Marta

 
 
 
 
 

09:00 - 09:55

Bike

55 min

Adamczyk
Klaudia

09:00 - 09:55

Bike

55 min

Muszner
Adam

09:00 - 09:55

Bike

55 min

Mazepus
Justyna

09:00 - 09:55

Bike

55 min

Adamczyk
Klaudia

 
 

09:30 - 10:20

Shape

50 min

Mazepus
Justyna

09:30 - 10:25

Bike

55 min

Adamczyk
Klaudia

09:30 - 10:20

Shape

50 min

Mazepus
Justyna

09:30 - 10:20

FIT and JUMP

50 min

Baranowska
Karolina

09:30 - 10:20

Pilates

50 min

Jagiełło
Beata

09:30 - 10:25

Bike

55 min

Muszner
Adam

09:40 - 10:30

Body Sculpt

50 min

Haładzińska
Sylwia

09:40 - 10:30

Body Sculpt

50 min

Haładzińska
Sylwia

 

09:40 - 10:30

Body Sculpt

50 min

Mazepus
Justyna

09:40 - 10:30

Body Sculpt

50 min

Haładzińska
Sylwia

09:40 - 10:30

Body Sculpt

50 min

Haładzińska
Sylwia

10:00 - 10:55

Bike

55 min

Muszner
Adam

10:00 - 10:55

Bike

55 min

Adamczyk
Klaudia

10:00 - 10:55

BIKE INTERVAL

55 min

Muszner
Adam

 

10:00 - 10:55

Bike

55 min

Adamczyk
Klaudia

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Jagiełło
Beata

 

10:30 - 11:20

ABS

50 min

Kisiel
Katarzyna

10:30 - 11:20

ABS

50 min

Haładzińska
Sylwia

10:30 - 11:20

ABS

50 min

Mazepus
Justyna

10:30 - 11:20

QUEENAX

50 min

Zarzecki
Przemek

 

10:40 - 11:35

BIKE INTERVAL

55 min

Muszner
Adam

10:40 - 11:35

Bike

55 min

Haładzińska
Sylwia

 
 

10:40 - 11:35

Bike

55 min

Adamczyk
Klaudia

10:40 - 11:35

Bike

55 min

Łabędowicz
Karina

10:40 - 11:35

Bike

55 min

Haładzińska
Sylwia

10:50 - 11:40

P?aski brzuch

50 min

Kisiel
Katarzyna

 

10:50 - 11:40

ABS

50 min

Mazepus
Justyna

10:50 - 11:40

P?aski brzuch

50 min

Mazepus
Justyna

10:50 - 11:40

Stretching

50 min

Jagiełło
Beata

 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Stretching

50 min

Jagiełło
Beata

11:00 - 11:50

Stretching

50 min

Jagiełło
Beata

 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Lejdis bungee

50 min

SPORTERA
TEAM

11:30 - 12:25

Bike

55 min

Haładzińska
Sylwia

12:00 - 12:50

QUEENAX

50 min

SPORTERA
TEAM

 
 
 

12:00 - 12:50

QUEENAX

50 min

Gabara
Dawid

 
 
 
 
 
 

13:00 - 15:00

Zumba

120 min

SPORTERA
TEAM

15:00 - 15:55

Fit Mama

55 min

Haładzińska
Sylwia

 

15:00 - 15:55

Fit Mama

55 min

Haładzińska
Sylwia

 
 
 
 
 

15:15 - 16:05

Abs power

50 min

Wargowiak
Natalia

15:15 - 16:05

FIT and JUMP

50 min

Adamczyk
Klaudia

 
 
 
 

15:30 - 16:20

FIT and JUMP

50 min

Tomaszewska
Natalia

15:30 - 16:00

HIIT

30 min

Kozłowski
Mateusz

 
 

15:30 - 16:20

FIT and JUMP

50 min

Tomaszewska
Natalia

15:30 - 16:20

FIT and JUMP

50 min

Tomaszewska
Natalia

16:00 - 16:50

FIT and JUMP

50 min

Baranowska
Karolina

 
 
 

16:00 - 16:50

Fit body ball

50 min

Wargowiak
Natalia

 
 

16:10 - 17:05

Bike

55 min

Muszner
Adam

16:10 - 17:05

Bike

55 min

Haładzińska
Sylwia

16:10 - 17:05

Bike

55 min

Muszner
Adam

16:10 - 17:05

Bike

55 min

Adamczyk
Klaudia

16:10 - 17:05

Bike

55 min

Haładzińska
Sylwia

 
 

16:15 - 17:05

Body Sculpt

50 min

Kisiel
Katarzyna

16:15 - 17:05

Fitbox

50 min

Baranowska
Karolina

16:15 - 17:05

FIT and JUMP

50 min

Kot
Karolina

16:15 - 17:05

ABS

50 min

Stanisławski
Robert

16:15 - 17:05

ABS

50 min

Mazepus
Justyna

 
 

16:30 - 17:20

Ta?my

50 min

Mazepus
Justyna

 

16:30 - 17:20

Queenax intro

50 min

Prykowski
Tomek

 
 
 

17:00 - 17:55

ABS

55 min

Mazepus
Justyna

 
 
 
 
 
 

17:15 - 18:05

ABS

50 min

Mazepus
Justyna

 
 

17:30 - 18:20

Indoor Walking

50 min

Mazepus
Justyna

17:30 - 18:30

Raptoring

60 min

Prykowski
Tomek

 
 

18:00 - 18:50

RUNMAGEDDON

50 min

Prykowski
Tomek

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Waliszewski
Rafał

18:00 - 18:50

QUEENAX

50 min

Prykowski
Tomek

18:00 - 18:50

RUNMAGEDDON

50 min

Prykowski
Tomek

 
 
 

18:15 - 19:00

ABS HIIT

45 min

Haładzińska
Sylwia

18:15 - 19:05

Zumba

50 min

Waliszewski
Rafał

18:15 - 19:00

ABS HIIT

45 min

Mazepus
Justyna

18:15 - 19:05

Fitbox

50 min

Kot
Karolina

18:15 - 19:05

P?aski brzuch

50 min

Mazepus
Justyna

 
 

18:25 - 19:20

Bike

55 min

Łabędowicz
Karina

18:25 - 19:20

Bike

55 min

Skrętowska
Marta

18:25 - 19:20

Bike

55 min

Łabędowicz
Karina

18:25 - 19:20

Bike

55 min

Bieniek
Katarzyna

18:25 - 19:20

BIKE INTERVAL

55 min

Świerczyńska
Ola

 
 

18:30 - 19:20

TABATA

50 min

Baranowska
Karolina

18:30 - 19:20

Salsation

50 min

Barłoga
Anna

18:30 - 19:20

Zumba

50 min

Materka
Jolanta

18:30 - 19:20

QUEENAX

50 min

Olejniczak
Michał

 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:15 - 20:05

Fitbox

50 min

Baranowska
Karolina

 
 
 

19:30 - 20:20

Bie?nie 800 kcal

50 min

Mazepus
Justyna

 
 
 

19:35 - 20:30

Bike

55 min

Świerczyńska
Ola

19:35 - 20:30

BIKE INTERVAL

55 min

Skrętowska
Marta

19:35 - 20:30

Bike

55 min

Adamczyk
Klaudia

19:35 - 20:30

Bike

55 min

Muszner
Adam

 
 
 
 

19:45 - 20:35

FIT and JUMP

50 min

Pawlak
Karolina

 
 
 
 
 

20:15 - 21:05

Zumba Step

50 min

Sowińska
Monika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:30 - 10:20

FIT and JUMP

50 min

Łabędowicz
Karina

 

09:30 - 10:20

FIT and JUMP

50 min

Adamczyk
Klaudia

 

09:30 - 10:20

Body Sculpt

50 min

Haładzińska
Sylwia

 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:20

ABS

50 min

Kisiel
Katarzyna

 

10:30 - 11:20

ABS

50 min

Mazepus
Justyna

 
 
 
 

10:50 - 11:40

FIT and JUMP

50 min

Łabędowicz
Karina

 
 
 

10:50 - 11:40

Stretching

50 min

Jagiełło
Beata

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Lejdis bungee

50 min

Bielawska
Martyna

12:00 - 12:50

Salsation

50 min

Barłoga
Anna

 
 
 
 
 
 

16:15 - 17:05

Body Sculpt

50 min

Kisiel
Katarzyna

 

16:15 - 17:05

FIT and JUMP

50 min

Baranowska
Karolina

 

16:15 - 17:05

Queenax intro

50 min

Prykowski
Tomek

 
 
 
 
 

16:30 - 18:00

Power Shape

90 min

Mazepus
Justyna

 
 

17:15 - 18:05

Projekt "bikini"

50 min

Kot
Karolina

17:15 - 18:10

Bike

55 min

Kisiel
Katarzyna

 
 

17:30 - 18:25

Bike

55 min

Łabędowicz
Karina

17:30 - 18:20

ABS

50 min

Stanisławski
Robert

17:30 - 18:20

Stretching

50 min

Drobnik
Karina

17:30 - 18:25

Dance Kids

55 min

Feliniak
Agnieszka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

Zumba

50 min

Barłoga
Anna

 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

ABS

50 min

Drobnik
Karina

19:30 - 20:20

Indoor Walking

50 min

Mazepus
Justyna

 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:30 - 10:25

Bike

55 min

Łabędowicz
Karina

 

09:30 - 10:20

FIT and JUMP

50 min

Adamczyk
Klaudia

09:30 - 10:25

Bike

55 min

Muszner
Adam

 

09:30 - 10:20

Body Sculpt

50 min

Haładzińska
Sylwia

 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Jagiełło
Beata

 
 

10:30 - 11:20

ABS

50 min

Kisiel
Katarzyna

 

10:30 - 11:20

ABS

50 min

Mazepus
Justyna

 
 
 
 

10:50 - 11:45

Stretching

55 min

Jagiełło
Beata

 
 
 

10:50 - 11:35

ABS HIIT

45 min

Haładzińska
Sylwia

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Lejdis bungee

50 min

Bielawska
Martyna

12:00 - 12:50

FIT and JUMP

50 min

Wnuk
Eliza

 
 
 
 
 

13:00 - 13:50

Zumba

50 min

Waliszewski
Rafał

 
 
 

16:15 - 17:05

Queenax intro

50 min

Prykowski
Tomek

 
 
 
 
 

16:30 - 18:00

Power Shape

90 min

Mazepus
Justyna

 
 

17:15 - 18:05

Projekt "bikini"

50 min

Kot
Karolina

17:15 - 18:10

Bike

55 min

Kisiel
Katarzyna

17:15 - 18:05

Projekt "bikini"

50 min

Mazepus
Justyna

 
 

17:30 - 18:20

Stretching

50 min

Jagiełło
Beata

17:30 - 18:25

Dance Kids

55 min

Feliniak
Agnieszka

 
 
 
 
 
 
 

18:15 - 19:05

Salsation

50 min

Barłoga
Anna

 
 

18:30 - 19:20

P?aski brzuch

50 min

Drobnik
Karina

 

18:30 - 19:20

Zumba

50 min

Barłoga
Anna

 
 
 
 

19:00 - 20:00

Raptoring

60 min

Prykowski
Tomek

 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

J?drne po?ladki

50 min

Pawlak
Karolina

19:30 - 20:20

Indoor Walking

50 min

Mazepus
Justyna

 
 
 

GYM

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

09:30 - 10:25

QUEENAX

55 min

Dawid
Gabara

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

QUEENAX

50 min

TEAM
SPORTERA

 
 
 

18:30 - 19:20

QUEENAX

50 min

Michał
Olejniczak

18:30 - 19:20

QUEENAX

50 min

Michał
Olejniczak

 
 

STUDIO 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

09:30 - 10:20

FIT and JUMP

50 min

Klaudia
Adamczyk

09:30 - 10:20

FIT and JUMP

50 min

Karolina
Baranowska

 
 
 

09:40 - 10:30

ABS

50 min

Sylwia
Haładzińska

 
 
 

09:40 - 10:30

Body Sculpt

50 min

Sylwia
Haładzińska

09:40 - 10:30

Body Sculpt

50 min

Sylwia
Haładzińska

 

10:30 - 11:20

ABS

50 min

Justyna
Mazepus

 
 
 

10:50 - 11:40

FIT and JUMP

50 min

Karina
Łabędowicz

 
 
 

10:50 - 11:40

Stretching

50 min

Beata
Jagiełło

10:50 - 11:40

Stretching

50 min

Beata
Jagiełło

 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

FIT and JUMP

50 min

Karina
Łabędowicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 

15:15 - 16:05

FIT and JUMP

50 min

Klaudia
Adamczyk

 
 
 
 

15:30 - 16:20

FIT and JUMP

50 min

Natalia
Tomaszewska

15:30 - 16:00

HIIT

30 min

Mateusz
Kozłowski

 
 

15:30 - 16:20

FIT and JUMP

50 min

Natalia
Tomaszewska

15:30 - 16:20

FIT and JUMP

50 min

Natalia
Tomaszewska

16:00 - 16:50

FIT and JUMP

50 min

Karolina
Baranowska

 
 
 
 
 
 
 
 

16:15 - 17:05

FIT and JUMP

50 min

Karolina
Baranowska

16:15 - 17:05

ABS

50 min

Robert
Stanisławski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:15 - 18:05

Body Sculpt

50 min

Sylwia
Haładzińska

 
 
 
 

18:15 - 19:00

ABS HIIT

45 min

Justyna
Mazepus

18:15 - 19:05

Stretching

50 min

Beata
Jagiełło

18:15 - 19:05

Płaski brzuch

50 min

Justyna
Mazepus

 
 

18:30 - 19:15

ABS HIIT

45 min

Robert
Stanisławski

 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:15 - 20:05

Fitbox

50 min

Karolina
Baranowska

 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

FIT and JUMP

50 min

Karina
Łabędowicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

STUDIO 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

10:30 - 11:20

Zumba

50 min

Anna
Barłoga

 
 
 
 

10:50 - 11:45

Stretching

55 min

Beata
Jagiełło

 
 
 

10:50 - 11:35

ABS HIIT

45 min

Sylwia
Haładzińska

 
 
 
 
 
 

13:00 - 13:50

Zumba

50 min

Rafał
Waliszewski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:55

Dance with me

55 min

Justyna
Mazepus

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:15 - 19:05

Salsation

50 min

Anna
Barłoga

 
 
 
 

18:30 - 19:20

Zumba

50 min

Anna
Barłoga

 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

Indoor Walking

50 min

Justyna
Mazepus

 
 
 

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:15 - 17:05

Fit body ball

50 min

Kisiel
Katarzyna

 
 

16:30 - 17:20

QUEENAX

50 min

Kot
Karolina

 
 
 

16:30 - 17:25

Bike

55 min

Kaliszewska
Karolina

 
 
 
 
 
 

17:15 - 18:05

Projekt "bikini"

50 min

Mazepus
Justyna

 
 
 
 
 

17:30 - 18:20

Stretching

50 min

Jagiełło
Beata