Fit Fabric

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xbagnxg@svgsnoevp.cy

www: http://FitFabric-Lodz-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. al. 1 Maja 119/121, Łódź

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

CROSS FABRIC

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

06:00 - 07:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

06:00 - 07:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

06:00 - 07:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

06:00 - 07:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

06:00 - 07:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

 
 

07:00 - 07:55

WOD + TECHNIKA

55 min

Krzysztof
Bajera

07:00 - 08:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

07:00 - 08:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

07:00 - 07:55

CIĘŻARY

55 min

Bartek/Przemek
.

07:00 - 07:55

WOD + TECHNIKA

55 min

Krzysztof
Bajera

 
 

08:00 - 09:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

08:00 - 09:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

08:00 - 09:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

08:00 - 09:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

08:00 - 09:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

08:00 - 09:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

08:00 - 09:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

09:00 - 10:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

09:00 - 10:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

09:00 - 10:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

09:00 - 10:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

09:00 - 10:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

09:00 - 10:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

09:00 - 10:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

10:00 - 11:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

10:00 - 11:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

10:00 - 11:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

10:00 - 11:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

10:00 - 11:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

10:00 - 10:55

CIĘŻARY

55 min

Bartek/Przemek
.

10:00 - 11:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

11:00 - 12:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

11:00 - 12:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

11:00 - 12:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

11:00 - 12:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

11:00 - 12:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

11:00 - 12:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

11:00 - 12:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

12:00 - 13:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

12:00 - 13:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

12:00 - 13:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

12:00 - 13:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

12:00 - 13:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

12:00 - 13:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

12:00 - 13:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

13:00 - 14:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

13:00 - 14:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

13:00 - 14:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

13:00 - 14:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

13:00 - 14:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

13:00 - 14:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

13:00 - 14:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

14:00 - 15:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

14:00 - 15:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

14:00 - 15:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

14:00 - 15:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

14:00 - 15:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

14:00 - 15:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

14:00 - 15:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

15:00 - 16:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

15:00 - 16:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

15:00 - 16:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

15:00 - 16:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

15:00 - 16:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

15:00 - 16:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

15:00 - 16:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

16:00 - 17:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

16:00 - 17:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

16:00 - 17:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

16:00 - 17:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

16:00 - 17:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

16:00 - 17:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

16:00 - 17:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

17:00 - 18:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

17:00 - 18:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

17:00 - 18:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

17:00 - 18:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

17:00 - 17:55

WOD + TECHNIKA

55 min

Michał
Sikorski

17:00 - 18:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

17:00 - 18:00

SQUASH

60 min

2
K2 Kort

18:00 - 18:55

WOD + TECHNIKA

55 min

Michał
Sikorski

18:00 - 19:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

18:00 - 18:55

WOD + TECHNIKA

55 min

Michał
Sikorski

18:00 - 19:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

18:00 - 19:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

18:00 - 19:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

18:00 - 19:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

19:00 - 20:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

19:00 - 20:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

19:00 - 20:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

19:00 - 19:55

WOD + TECHNIKA

55 min

Krzysztof
Bajera

19:00 - 20:00

SQUASH

60 min

3
K3 Kort

 
 

20:00 - 21:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

20:00 - 21:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

20:00 - 20:55

WOD

55 min

Bartek/Przemek
.

20:00 - 21:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

20:00 - 21:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

 
 
 
 
 

20:30 - 21:25

WOD + TECHNIKA

55 min

Michał
Sikorski

 
 
 

21:00 - 22:00

SQUASH

60 min

1
K1 Kort

21:00 - 22:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

21:00 - 22:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

21:00 - 22:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

21:00 - 22:00

SQUASH

60 min

4
K4 Kort

 
 

FIT BIKE

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:00 - 08:55

FIT BIKE

55 min

Dorota
Zatke

08:00 - 08:55

FIT BIKE

55 min

Katarzyna
Zgid

 

08:00 - 08:55

FIT BIKE

55 min

Magdalena
Kaźmierczak

08:00 - 08:55

FIT BIKE

55 min

Katarzyna
Zgid

 
 
 
 

08:30 - 09:25

FIT BIKE

55 min

Tomasz
Grodecki

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

FIT BIKE

55 min

Iza
Zaleska

11:00 - 11:55

FIT BIKE

55 min

Magdalena
Kaźmierczak

 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

FIT BIKE

55 min

Iza
Zaleska

12:00 - 12:55

FIT BIKE

55 min

Fabric
Team Fit

16:30 - 17:25

FIT BIKE BASIC

55 min

Katarzyna
Zgid

16:30 - 17:25

FIT BIKE

55 min

Katarzyna
Zgid

16:30 - 17:25

FIT BIKE

55 min

Dorota
Zatke

16:30 - 17:25

FIT BIKE

55 min

Dorota
Zatke

16:30 - 17:25

FIT BIKE

55 min

Dorota
Zatke

 
 

17:30 - 18:25

FIT BIKE

55 min

Tomasz
Grodecki

17:30 - 18:25

FIT BIKE BASIC

55 min

Katarzyna
Zgid

17:30 - 18:25

FIT BIKE

55 min

Martyna
Stasiak

17:30 - 18:25

FIT BIKE

55 min

Katarzyna
Zgid

17:30 - 18:25

FIT BIKE BASIC

55 min

Dorota
Zatke

 
 

18:30 - 19:25

FIT BIKE

55 min

Dorota
Zatke

18:30 - 19:25

FIT BIKE

55 min

Iza
Zaleska

18:30 - 19:25

FIT BIKE

55 min

Tomasz
Grodecki

18:30 - 19:25

FIT BIKE

55 min

Adam
Wójcik

 
 
 

19:30 - 20:25

FIT BIKE

55 min

Dorota
Zatke

19:30 - 20:25

FIT BIKE

55 min

Iza
Król

19:30 - 20:25

FIT BIKE

55 min

Iza
Zaleska

19:30 - 20:25

FIT BIKE

55 min

Adam
Wójcik

 
 
 
 

20:30 - 21:25

FIT BIKE

55 min

Iza
Król

20:30 - 21:25

FIT BIKE BASIC

55 min

Iza
Zaleska

20:30 - 21:25

FIT BIKE

55 min

Iza
Zaleska

 
 
 

FIGHT FABRIC

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

08:00 - 08:55

GRAPPLING

55 min

Rafał
Sabanty

 
 

08:30 - 09:25

GRAPPLING

55 min

Rafał
Sabanty

 

08:30 - 09:25

GRAPPLING

55 min

Rafał
Sabanty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:55

Kickboxing

55 min

Bartłomiej
Wydra

10:00 - 10:55

MMA

55 min

Mateusz
Góra

10:00 - 10:55

Kickboxing

55 min

Bartłomiej
Wydra

10:00 - 10:55

MMA

55 min

Mateusz
Góra

 

10:00 - 10:55

MINI JUDO

55 min

Przemek
Łagowski

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

BJJ w GI

55 min

Fabric
Team Fight

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

Kickboxing

55 min

Bartłomiej
Wydra

 
 
 
 
 
 

13:00 - 13:55

CROSS COMBAT

55 min

Przemek
Szyszka

 

17:00 - 17:55

GRAPPLING

55 min

Fabric
Team Fight

17:00 - 17:55

BJJ w GI

55 min

Fabric
Team Fight

 
 

17:00 - 17:55

BJJ w GI

55 min

Fabric
Team Fight

 
 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:55

MMA

85 min

Przemek
Szyszka

18:30 - 19:25

MINI JUDO

55 min

Przemek
Łagowski

18:30 - 19:55

MMA

85 min

Przemek
Szyszka

18:30 - 19:25

BJJ w GI

55 min

Fabric
Team Fight

 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 20:25

Kickboxing

85 min

Bartłomiej
Wydra

 
 
 

19:30 - 20:55

Kickboxing

85 min

Bartłomiej
Wydra

 
 
 
 
 

20:00 - 20:55

Muay Thai

55 min

Darek
Wiśniewski

 
 

20:00 - 20:55

Muay Thai

55 min

Darek
Wiśniewski

 
 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:25

GRAPPLING

55 min

Fabric
Team Fight

 
 
 
 

21:30 - 22:25

GRAPPLING

55 min

Fabric
Team Fight

 
 
 
 

BODY MENTAL

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

09:00 - 09:55

Stretching

55 min

Agnieszka
Wysocka

 
 

09:00 - 10:25

Joga

85 min

Fabric
Team Fit

 
 
 

11:00 - 11:55

Zdrowy kręgosłup

55 min

Anna
Konciak

11:00 - 11:55

JOGA LUNCH

55 min

Ania
Jadko

11:00 - 11:55

Zdrowy kręgosłup

55 min

Anna
Konciak

11:00 - 11:55

JOGA LUNCH

55 min

Fabric
Team Fit

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:30 - 17:25

Shape

55 min

Eliza
Szklarska

 

16:30 - 17:25

Stretching

55 min

Gabrysia
Tomaszewska

 
 

17:30 - 18:25

+50

55 min

Agnieszka
Wysocka

17:30 - 18:25

BPU

55 min

Agnieszka
Wysocka

17:30 - 18:25

Stretching

55 min

Aneta
Bajera

 
 
 
 

18:30 - 19:25

Pilates

55 min

Agnieszka
Wysocka

 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:30

HIIT

30 min

Mateusz
Tersa

 
 
 

19:30 - 20:25

FIT COMPLEX

55 min

Katarzyna
Zgid

 
 

19:30 - 20:25

BPU

55 min

Gabrysia
Tomaszewska

19:30 - 20:25

Zdrowy kręgosłup

55 min

Anna
Konciak

 
 

20:30 - 21:25

Stretching

55 min

Katarzyna
Zgid

20:30 - 21:55

Joga

85 min

Ania
Jadko

20:30 - 21:25

Stretching

55 min

Agnieszka
Wysocka

20:30 - 21:55

Joga

85 min

Fabric
Team Fit

 
 
 

FIT

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:55

Step & Shape

55 min

Agnieszka
Wysocka

 
 
 

09:00 - 09:55

Shape

55 min

Aleksandra
Borowczyńska

 
 
 
 

09:30 - 10:25

Shape

55 min

Sandra
Kadi

 
 
 
 
 

10:00 - 10:55

Shape

55 min

Aleksandra
Borowczyńska

 

10:00 - 10:55

BPU

55 min

Sandra
Kadi

 

10:00 - 10:55

Step & Shape

55 min

Dorota
Zatke

 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

Step & Shape

55 min

Dorota
Zatke

 
 
 
 
 

11:30 - 12:25

Zumba

55 min

Agnieszka
Wasylkowska

 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

TBC

55 min

Dorota
Zatke

 
 
 
 
 
 

13:00 - 13:55

Stretching

55 min

Agnieszka
Wysocka

 

16:00 - 16:55

BPU

55 min

Aneta
Bajera

16:00 - 16:55

Fit Ball

55 min

Aneta
Bajera

16:00 - 16:55

TBC

55 min

Aneta
Bajera

 
 
 

17:00 - 17:55

Power Step

55 min

Dorota
Zatke

17:00 - 17:55

FIT PUMP

55 min

Sandra
Kadi

17:00 - 17:55

FIT EXPLOSION

55 min

Tomasz
Grodecki

17:00 - 17:55

Shape

55 min

Aleksandra
Borowczyńska

17:00 - 18:25

FIT COMPLEX

85 min

Sandra
Kadi

 
 

18:00 - 18:55

Shape

55 min

Aleksandra
Borowczyńska

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Sandra
Kadi

18:00 - 18:55

Płaski brzuch

55 min

Eliza
Szklarska

18:00 - 18:55

Antycellulit

55 min

Marta
Krawczyk

 
 
 

19:00 - 19:55

BPU

55 min

Aleksandra
Borowczyńska

19:00 - 19:55

Płaski brzuch

55 min

Eliza
Szklarska

19:00 - 19:55

Step & Shape

55 min

Agnieszka
Wysocka

19:00 - 19:55

Interval

55 min

Marta
Krawczyk

19:00 - 19:55

BPU

55 min

Aleksandra
Borowczyńska

 
 

20:00 - 20:55

Aerobox

55 min

Agnieszka
Wysocka

20:00 - 20:55

Zumba

55 min

Paulina
Cisło

20:00 - 20:55

FIT COMPLEX

55 min

Sandra
Kadi

20:00 - 20:55

Zumba

55 min

Paulina
Cisło

 
 
 

PRO AGE

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:45

CROSS KIDS

45 min

Michał
Sikorski

 
 

17:00 - 17:45

kids balance

45 min

Mateusz
Tersa

17:00 - 17:45

KIDS ENGLISH

45 min

Marta
Krawczyk

 
 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:15

kids balance

45 min

Mateusz
Tersa

 
 

18:00 - 18:45

KIDS DANCE (5-8lat)

45 min

Kasia
Koman

 

18:00 - 18:45

KIDS DANCE (9-12lat)

45 min

Kasia
Koman

 
 
 
 

FF ACADEMY

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FIT FABRIC AIR

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela