Fit Fabric 2.0

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xbagnxg@svgsnoevp.cy

www: http://fitfabric20-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Kilińskiego 122, Łódź

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

Strefa cross fabric

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Cross interval

50 min

Sebastian
Dryja

 

18:00 - 18:50

KETTLEBELLS

50 min

Eliza
Szklarska

 
 

18:00 - 18:50

Cross fabric intro

50 min

Adam
Olczak

 
 

19:00 - 19:50

Cross fabric intro

50 min

Adam
Olczak

 

19:00 - 19:50

Mobility

50 min

Adam
Olczak

 
 
 
 

19:30 - 20:20

Cross fabric intro

50 min

Adam
Olczak

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Cross interval

50 min

Sebastian
Dryja

 

20:00 - 20:50

KETTLEBELLS

50 min

Eliza
Szklarska

 
 
 

Sala fit

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

08:00 - 08:50

P?aski brzuch

50 min

Eliza
Szklarska

 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:50

Shape

50 min

Nastka
Sikorska

 

09:00 - 09:50

Sexi Pupa

50 min

Marta
Borkowska

09:00 - 09:50

P?aski brzuch

50 min

Martyna
Stasiak

 
 
 
 

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Agnieszka
Gutović

 
 

10:00 - 10:50

FIT COMPLEX

50 min

Agnieszka
Gutović

 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

TABATA

50 min

Małgorzata
Cieśla

11:00 - 11:50

Shape

50 min

Agnieszka
Gutović

16:00 - 16:50

Pump

50 min

Małgorzata
Cieśla

 
 

16:00 - 16:50

TBC

50 min

Agnieszka
Gutović

 
 
 

17:00 - 17:50

P?aski brzuch

50 min

Marta
Borkowska

17:00 - 17:50

Shape

50 min

Kasia
Gawin

17:00 - 17:50

Sexi Pupa

50 min

Agnieszka
Gutović

17:00 - 17:50

TABATA

50 min

Sebastian
Dryja

 
 

18:00 - 18:50

Sexi Pupa

50 min

Kasia
Gawin

18:00 - 18:50

P?aski brzuch

50 min

Agnieszka
Gutović

18:00 - 18:50

Strong

50 min

Katarzyna
Królak

18:00 - 18:50

Zumba?

50 min

Katarzyna
Królak

 
 

19:00 - 19:50

Interval

50 min

Agnieszka
Gutović

19:00 - 19:50

FIT COMPLEX

50 min

Eliza
Szklarska

19:00 - 19:50

Pump

50 min

Eliza
Szklarska

19:00 - 19:50

Shape

50 min

Nastka
Sikorska

 
 
 

20:00 - 20:50

Strong

50 min

Katarzyna
Królak

20:00 - 20:50

FIT COMPLEX

50 min

Eliza
Szklarska

 
 
 
 

21:00 - 21:50

Zumba?

50 min

Katarzyna
Królak

21:00 - 21:50

Fit combat

50 min

Karol
Osypowicz

 
 
 
 
 

Sala body mental

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

Jumpit

50 min

Marta
Borkowska

09:00 - 09:50

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Eliza
Szklarska

 

09:00 - 09:50

Jumpit

50 min

Agnieszka
Gutović

 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Jumpit

50 min

Martyna
Stasiak

 

11:00 - 12:20

Joga

80 min

Maciek
Jaraszkiewicz

 
 
 
 

11:00 - 11:50

Stretching

50 min

Martyna
Stasiak

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Jumpit

50 min

Małgorzata
Cieśla

12:00 - 12:50

Jumpit

50 min

Agnieszka
Gutović

16:30 - 17:20

Jumpit

50 min

Agnieszka
Gutović

16:30 - 17:20

Jumpit

50 min

Marta
Borkowska

 
 

16:30 - 17:20

Jumpit

50 min

Małgorzata
Cieśla

 
 

17:30 - 18:20

Salsation ?

50 min

Angelika
Orzechowska

17:30 - 18:20

Jumpit

50 min

Eliza
Szklarska

17:30 - 18:20

Fit Ball

50 min

Nastka
Sikorska

 
 
 

18:30 - 19:20

Jumpit

50 min

Marta
Borkowska

18:30 - 19:20

Jumpit

50 min

Małgorzata
Cieśla

18:30 - 19:20

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Nastka
Sikorska

18:30 - 19:20

Salsation ?

50 min

Angelika
Orzechowska

18:30 - 19:20

Jumpit

50 min

Eliza
Szklarska

 
 

19:30 - 20:20

Stretching

50 min

Paulina
Młynarczyk

19:30 - 20:20

Boxing yoga ™

50 min

Adrianna
Piekuś

19:30 - 20:20

Jumpit

50 min

Agnieszka
Gutović

19:30 - 20:20

Boxing yoga ™

50 min

Adrianna
Piekuś

19:30 - 20:20

Stretching

50 min

Eliza
Szklarska

 
 

20:30 - 21:20

Jumpit

50 min

Agnieszka
Gutović

20:30 - 21:20

Jumpit

50 min

Gabriela
Kasztelan

20:30 - 21:20

Jumpit

50 min

Olga
Kawczyńska