Fit & Fun

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xyho@svgsha.cy

tel.: 22 675 98 27

www: http://fitfun-warszawa.cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. ul. Wysockiego 51, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • Fit Profitbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • OK Systembez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • Fit Flexbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.

Udogodnienia

  • Sklep z odżywkami lub odzieżą sportową
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

Sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:30 - 09:45

Joga

75 min

Filanowski
Piotr

 
 
 
 
 
 

08:45 - 09:40

Spinning

55 min

Bogusz
Artur

 

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Holc
Monika

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Graś
Iza

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Pałasz
Patrycja

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Holc
Monika

 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Holc
Monika

 

10:00 - 11:15

Joga

75 min

Filanowski
Piotr

10:00 - 10:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Żytko
Kasia

10:00 - 10:55

SENIORfit

55 min

Ronge
Agnieszka

10:00 - 10:55

Pilates & Stretching

55 min

Holc
Monika

10:00 - 10:50

Trampoliny

50 min

Olszewska
Joanna

10:00 - 10:55

TBC

55 min

Gronek
Krystian

 
 
 
 
 

10:30 - 11:25

Step

55 min

Strzelczyk
Iza

 

11:00 - 12:15

Joga

75 min

Filanowski
Piotr

11:00 - 11:55

Mama baby gym

55 min

Żytko
Kasia

11:00 - 11:50

Trampoliny

50 min

Jarosińska
Monika

11:00 - 11:55

Mama baby gym

55 min

Żytko
Kasia

11:00 - 12:15

Joga

75 min

Choreń
Ania

11:00 - 11:50

Trampoliny

50 min

Olszewska
Joanna

11:00 - 11:55

BODY PERFECT

55 min

Gronek
Krystian

 

11:15 - 12:10

Mama baby gym

55 min

Żytko
Kasia

 

11:15 - 12:10

Mama baby gym

55 min

Żytko
Kasia

 
 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:25

TBC

55 min

Graś
Iza

 
 
 
 
 
 

11:40 - 12:35

TBC

55 min

Holc
Monika

 
 

12:00 - 12:55

Forma w ci??y

55 min

Żytko
Kasia

 

12:00 - 12:55

Forma w ci??y

55 min

Żytko
Kasia

 
 

12:00 - 12:55

Fat burning

55 min

Gronek
Krystian

 

12:15 - 13:10

Forma w ci??y

55 min

Żytko
Kasia

 

12:15 - 13:10

Forma w ci??y

55 min

Żytko
Kasia

 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:55

TBC

55 min

Graś
Iza

16:30 - 17:25

TBC

55 min

Pałasz
Patrycja

16:30 - 17:25

Trampoliny

55 min

Gorczyczewska
Monika

16:30 - 17:25

Trampoliny

55 min

Jarosińska
Monika

 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Graś
Iza

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Pałasz
Patrycja

17:30 - 18:25

BODYmental

55 min

Holc
Monika

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Witulska
Monika

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Holc
Monika

 
 

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Gronek
Krystian

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Witulska
Monika

18:00 - 18:55

Zumba

55 min

Zagórski
Oktawian

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Graś
Iza

 

18:00 - 18:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Graś
Iza

18:30 - 19:25

TBC

55 min

Ronge
Agnieszka

18:30 - 19:25

TBC

55 min

Holc
Monika

18:30 - 19:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Żytko
Kasia

 
 
 

19:00 - 19:55

Pilates

55 min

Witulska
Monika

19:00 - 19:55

Step

55 min

Graś
Iza

 
 
 

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Ronge
Agnieszka

19:30 - 20:25

BODY PERFECT

55 min

Ronge
Agnieszka

19:30 - 20:25

FAT BURNING DANCE

55 min

Graś
Iza

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Gronek
Krystian

 
 

20:00 - 20:55

Zumba

55 min

Starosta
Ala

20:00 - 20:55

TBC

55 min

Choińska
Patrycja

20:00 - 21:15

Joga

75 min

Filanowski
Piotr

20:00 - 21:15

Joga

75 min

Choreń
Ania

 
 

20:15 - 21:30

Fight Class

75 min

Drabik
Roman

 

20:15 - 21:30

Fight Class

75 min

Drabik
Roman

 
 
 
 

20:30 - 21:45

Fight Class

75 min

Drabik
Roman

20:30 - 21:25

Rollowanie&stretching

55 min

Graś
Iza

20:30 - 21:45

Fight Class

75 min

Drabik
Roman

 
 

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Starosta
Ala

21:00 - 21:55

TBC

55 min

Naji
Nasser

 

21:00 - 21:55

TBC

55 min

Zabłocka-Leonowicz
Joanna

 
 
 

21:15 - 22:10

Zumba

55 min

Zagórski
Oktawian

 
 
 
 
 
 

SALA A

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:30 - 09:45

Joga

75 min

Piotr
Filanowski

 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:25

BODYmental

55 min

Monika
Holc

 

18:00 - 18:55

Tabata/Stretching

55 min

Roman
Drabik

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Monika
Witulska

18:00 - 18:55

Tabata/Stretching

55 min

Monika
Holc

18:00 - 18:55

Zumba

55 min

Ala
Starosta

 
 

19:00 - 19:55

Pilates

55 min

Monika
Witulska

19:00 - 19:55

FAT BURNING DANCE

55 min

Monika
Holc

19:00 - 19:55

TBC

55 min

Iza
Graś

19:00 - 19:55

TBC

55 min

Patrycja
Pałasz

 
 

20:00 - 20:55

Joga

55 min

20:00 - 20:55

Hi dance

55 min

Nasser
Naji

20:00 - 21:15

Joga

75 min

Piotr
Filanowski

20:00 - 20:55

REHAfit

55 min

Iza
Graś

20:00 - 21:15

Joga

75 min

Ania
Choreń

 
 

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Ala
Starosta

21:00 - 21:55

TBC

55 min

Nasser
Naji

 
 
 
 
 

SALA B

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Monika
Holc

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Iza
Graś

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Patrycja
Pałasz

09:00 - 09:55

BODY PERFECT

55 min

Agnieszka
Ronge

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Monika
Holc

 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Monika
Holc

 

10:00 - 10:55

SENIORfit

55 min

Monika
Holc

10:00 - 10:55

Zdrowy kręgosłup

55 min

Kasia
Żytko

10:00 - 10:55

Pilates

55 min

Patrycja
Pałasz

10:00 - 10:55

SENIORfit

55 min

Agnieszka
Ronge

10:00 - 10:55

Pilates & Stretching

55 min

Monika
Holc

 

10:00 - 10:55

TBC

55 min

Krystian
Gronek

 
 
 
 
 

10:30 - 11:25

Step

55 min

Iza
Graś

 

11:00 - 12:15

Joga

75 min

Piotr
Filanowski

11:00 - 11:55

Mama baby gym

55 min

Kasia
Żytko

 

11:00 - 11:55

Mama baby gym

55 min

Kasia
Żytko

 
 

11:00 - 11:55

BODY PERFECT

55 min

Krystian
Gronek

 
 
 
 
 

11:30 - 12:25

TBC

55 min

Iza
Graś

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Patrycja
Pałasz

17:30 - 18:25

BODYmental

55 min

Monika
Holc

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Monika
Witulska

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Monika
Holc

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Krystian
Gronek

 
 

18:30 - 19:25

TBC

55 min

Monika
Holc

18:30 - 19:25

Zdrowy kręgosłup

55 min

Kasia
Żytko

18:30 - 19:25

BODY PERFECT

55 min

Monika
Holc

 
 

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Agnieszka
Ronge

19:30 - 20:25

BODY PERFECT

55 min

Agnieszka
Ronge

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Iza
Graś

19:30 - 20:25

Step

55 min

Krystian
Gronek

19:30 - 20:25

Zumba

55 min

Arek
Skrok

 
 

20:30 - 21:25

BODY PERFECT

55 min

Agnieszka
Ronge

 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Graś
Iza

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:55

Spinning

55 min

Mamcarz
Paweł

 
 
 
 
 

10:30 - 11:25

Step

55 min

Graś
Iza

 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Spinning

55 min

Mamcarz
Paweł

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Witulska
Monika

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Graś
Iza

18:00 - 18:50

Trampoliny

50 min

Szubstarska
Agnieszka

 
 

19:00 - 19:55

Zumba

55 min

Starosta
Ala

19:00 - 19:55

Step

55 min

Graś
Iza

19:00 - 19:55

Interwa?

55 min

Gronek
Krystian

 
 

20:00 - 20:55

Trampoliny

55 min

Grygalewicz
Agnieszka

 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:45

Fight Class

75 min

Drabik
Roman

 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Graś
Iza

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:55

Spinning

55 min

Mamcarz
Paweł

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

Spinning

55 min

Mamcarz
Paweł

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Witulska
Monika

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Graś
Iza

 
 

19:00 - 19:55

Spinning

55 min

Mamcarz
Paweł

19:00 - 19:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Witulska
Monika

 
 

20:00 - 21:14

Joga

74 min

Filanowski
Piotr

 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:25

Fight Class

55 min

Drabik
Roman

 
 
 
 

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SALA C

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

18:00 - 18:55

Spinning

55 min

Paweł
Mamcarz

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

Spinning

55 min

Paweł
Mamcarz

19:00 - 19:55

Spinning

55 min

Paweł
Mamcarz

19:00 - 19:55

Spinning

55 min

Paweł
Mamcarz

 
 
 
 
 
 
 

20:15 - 21:30

MMA

75 min

Roman
Drabik

 

20:15 - 21:30

MMA

75 min

Roman
Drabik