Fitness Club Imperium

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: erprcpwn@pyho-vzcrevhz.cy

tel.: 22 779 23 23

www: http://fcimperium-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Kołłątaja 48, Otwock

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • MultisportBez dopłat
  • Fit ProfitBez dopłat
  • OK SystemBez dopłat

Udogodnienia

  • Parking bezpłatny
  • Sklep z odżywkami lub odzieżą sportową
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Sala - parter

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

06:30 - 07:00

Fit express

30 min

Rożniatowski
Paweł

 

06:30 - 07:00

Fit express

30 min

Rożniatowski
Paweł

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:45

Fit & Jump

45 min

Postek
Monika

09:00 - 09:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Postek
Monika

09:00 - 09:45

Fit & Jump

45 min

Dziubińska
Żaneta

09:00 - 09:50

Hiit power

50 min

Ratyński
Przemek

 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

BUP

50 min

Dziubińska
Żaneta

 

10:00 - 10:50

P?aski brzuch

50 min

Postek
Monika

 

10:00 - 10:50

P?aski brzuch

50 min

Postek
Monika

 

10:00 - 10:50

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Postek
Monika

10:30 - 11:20

Body Shaper

50 min

Postek
Monika

10:30 - 11:20

Interwa? trening

50 min

Domańska
Ola

 

10:30 - 11:20

mama & baby

50 min

Michalak
Paulina

10:30 - 11:20

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Postek
Monika

10:30 - 11:20

Liny

50 min

Ratyński
Przemek

11:00 - 11:50

BUP

50 min

Tyszka
- Kowalska Iza

 

11:00 - 11:50

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Postek
Monika

 
 

11:00 - 11:50

BUP

50 min

Kornatowska
Żaneta

11:30 - 12:15

Fit & Jump

45 min

Postek
Monika

11:30 - 12:15

Fit & Jump

45 min

Domańska
Ola

11:30 - 12:15

Fit & Jump

45 min

Dziubińska
Żaneta

11:30 - 12:20

Body Shaper

50 min

Postek
Monika

11:30 - 12:15

Fit & Jump

45 min

Kornatowska
Żaneta

11:30 - 12:15

Fit & Jump

45 min

Kornatowska
Żaneta

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12:30 - 13:20

M5X

50 min

Rożniatowski
Paweł

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:45

Aktywne dzieciaki

45 min

Domańska
Ola

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Zaj?cia 50+

50 min

Kornatowska
Żaneta

17:00 - 17:50

Zaj?cia 50+

50 min

Kornatowska
Żaneta

 
 

17:30 - 18:20

Interwa? trening

50 min

Domańska
Ola

17:30 - 18:20

Sexy Pupa

50 min

Rożniatowski
Paweł

17:30 - 18:20

CROSS

50 min

Rechtzygiel
Waldemar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Trening Obwodowy

50 min

Baran
Ania

18:00 - 18:50

Pole Dance

50 min

Izdebska
Ewelina

18:00 - 18:50

Pole Dance

50 min

Izdebska
Ewelina

18:00 - 18:45

Fit & Jump

45 min

Postek
Monika

 

18:00 - 18:50

Body Shaper

50 min

Kornatowska
Żaneta

18:30 - 19:20

M5X

50 min

Rożniatowski
Paweł

18:30 - 19:20

Zdrowe plecy

50 min

Tomaszewski
Maciek

18:30 - 19:20

P?aski brzuch

50 min

Postek
Monika

18:30 - 19:20

Mocne plecy

50 min

Tomaszewski
Maciek

 
 

19:00 - 19:30

Brzuchomania

30 min

Postek
Monika

 
 

19:30 - 20:20

Interwa? trening

50 min

Domańska
Ola

19:30 - 20:20

Fit Ball

50 min

Tyszka
- Kowalska Iza

19:30 - 20:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Baran
Ania

19:30 - 20:20

Body Shaper

50 min

Postek
Monika

 
 

20:00 - 20:50

Interwa? trening

50 min

Domańska
Ola

20:00 - 20:50

CROSS

50 min

Rechtzygiel
Waldemar

 
 

20:30 - 21:20

Tabata Team

50 min

Rożniatowski
Paweł

20:30 - 21:25

Zumba

55 min

Gnich
Kasia

20:30 - 21:20

Tabata Team

50 min

Rożniatowski
Paweł

 
 
 

21:00 - 21:50

CROSS

50 min

Rechtzygiel
Waldemar

21:00 - 21:45

Fit & Jump

45 min

Domańska
Ola

21:00 - 21:50

Liny

50 min

Ratyński
Przemek

21:00 - 21:50

BUP

50 min

Kornatowska
Żaneta

 
 
 
 
 
 
 
 

22:20 - 23:10

Body bar

50 min

Baran
Ania

 
 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

09:00 - 09:45

Interwa?

45 min

Trening
Multimedialny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:20

Liny

50 min

Ratyński
Przemek

 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Tabata Team

50 min

Rożniatowski
Paweł

11:30 - 12:20

Tabata Team

50 min

Rożniatowski
Paweł

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Trening Obwodowy

50 min

Jobda
Artur

18:00 - 18:50

Pole Dance

50 min

Izdebska
Ewelina

 

18:00 - 18:30

Trening Obwodowy

30 min

Baran
Ania

 
 
 
 

18:30 - 19:20

Body Shaper

50 min

Dziubińska
Żaneta

18:30 - 19:20

Pilates

50 min

Postek
Monika

18:30 - 19:20

Zdrowe plecy

50 min

Tomaszewski
Maciek

 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

Interwa? trening

50 min

Domańska
Ola

 

19:30 - 20:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Baran
Ania

 
 
 
 
 

20:30 - 21:15

Fit & Jump

45 min

Postek
Monika

20:30 - 21:15

Fit & Jump

45 min

Domańska
Ola

 

20:30 - 21:00

Brzuchomania

30 min

Kopeć
Bartek

 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

09:00 - 09:45

Fit & Jump

45 min

Dziubińska
Żaneta

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:20

Liny

50 min

Ratyński
Przemek

 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Tabata Team

50 min

Rożniatowski
Paweł

11:30 - 12:20

Tabata Team

50 min

Rożniatowski
Paweł

 
 

16:00 - 16:45

Aktywne dzieciaki

45 min

Domańska
Ola

 
 
 
 

17:00 - 17:50

Zaj?cia 50+

50 min

Kornatowska
Żaneta

 
 
 

17:00 - 17:50

Zaj?cia 50+

50 min

Kornatowska
Żaneta

 
 
 

18:00 - 18:30

Trening Obwodowy

30 min

Baran
Ania

 
 
 
 

18:30 - 19:20

Body Shaper

50 min

Dziubińska
Żaneta

18:30 - 19:20

Pilates

50 min

Postek
Monika

18:30 - 19:20

Zdrowe plecy

50 min

Tomaszewski
Maciek

 
 
 
 
 

19:30 - 20:15

Fit & Jump

45 min

Postek
Monika

19:30 - 20:20

Interwa? trening

50 min

Domańska
Ola

 

19:30 - 20:25

Zumba

55 min

Dąbrzalska
Ksenia

 
 
 

20:00 - 20:50

Interwa? trening

50 min

Domańska
Ola

20:00 - 20:50

Pole Dance

50 min

Izdebska
Ewelina

 
 

20:30 - 21:20

P?aski brzuch

50 min

Postek
Monika

20:30 - 21:15

Fit & Jump

45 min

Domańska
Ola

 
 
 
 

Sala C

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

09:00 - 09:55

Zdrowy kręgosłup

55 min

Monika
Postek

 

09:00 - 09:50

Body Shaper

50 min

Żaneta
Kornatowska

 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

BUP

50 min

Żaneta
Dziubińska

 

10:00 - 10:50

Płaski brzuch

50 min

Monika
Postek

 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:20

Interwał Trening

50 min

Ola
Domańska

 
 
 
 

10:30 - 11:20

Body Shaper

50 min

Żaneta
Kornatowska

11:00 - 11:55

Zdrowy kręgosłup

55 min

Monika
Postek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

M5X

50 min

Paweł
Rożniatowski

11:30 - 12:20

Tabata Team

50 min

Paweł
Rożniatowski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Zajęcia 50+

50 min

Żaneta
Kornatowska

 
 
 
 

18:30 - 19:20

Interwał Trening

50 min

Ania
Baran

18:30 - 19:20

Zdrowy kręgosłup

50 min

Monika
Postek

 
 
 
 

19:30 - 20:20

Fit Ball

50 min

Iza
Tyszka - Kowalska

19:30 - 20:25

Zdrowy kręgosłup

55 min

Ania
Baran

19:30 - 20:20

Body Shaper

50 min

Monika
Postek

 
 
 
 

20:30 - 21:25

Zumba

55 min

Kasia
Gnich

20:30 - 21:20

Tabata Team

50 min

Paweł
Rożniatowski

 
 
 

Sala B

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

09:00 - 09:45

Interwał

45 min

Multimedialny
Trening

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sala A

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:45

Fit & Jump

45 min

Monika
Postek

 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:15

Fit & Jump

45 min

Ola
Domańska

 
 
 

11:30 - 12:15

Fit & Jump

45 min

Żaneta
Kornatowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:45

Fit & Jump

45 min

Monika
Postek

 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:15

Fit & Jump

45 min

Ola
Domańska

 
 
 
 
 

19:00 - 19:30

Brzuchomania

30 min

Bartek
Kopeć

 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:25

Zumba

55 min

Ksenia
Dąbrzalska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:00

Brzuchomania

30 min

Bartek
Kopeć

 
 
 
 
 
 

21:00 - 21:50

BUP

50 min

Żaneta
Kornatowska

 
 
 

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela