Fitness Latte Paweł Siedlecki

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xbagnxg@svgarffynggr.cy

tel.: 793 52 52 52

www: http://fitnesslatte-wroclaw-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Przyjaźni 6, lok U5, Wrocław

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

Duża Sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:40

Trening metaboliczny - Tabata

40 min

 
 

09:00 - 09:50

SUPER SLIM

50 min

Ewa
Grajewska

09:00 - 09:50

Vinyasa joga

50 min

Ewa
Moroch

 
 

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Ania
Kowalska

10:00 - 10:50

Zdrowe plecy

50 min

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

10:00 - 10:50

FITNESS Z MALUSZKIEM

50 min

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Ewa
Grajewska

10:00 - 10:50

Fitness

50 min

 

11:00 - 11:50

Aktywna ciąża

50 min

11:00 - 11:50

FITNESS Z MALUSZKIEM

50 min

11:00 - 11:50

Aktywna ciąża

50 min

 

11:00 - 11:50

Ciąża w formie

50 min

11:00 - 11:50

ABT

50 min

Dżenis
Jabłońska

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Pump

50 min

Dżenis
Jabłońska

 
 
 
 

17:00 - 17:50

Pump

50 min

 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Vinyasa joga

50 min

Ewa
Moroch

18:00 - 18:50

PILATES BASIC i W CIĄŻY

50 min

 

18:00 - 18:50

Power Pump

50 min

18:00 - 18:50

Atak na Brzuch

50 min

 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Pump

50 min

19:00 - 19:50

TABATA SPECIAL

50 min

 

19:00 - 19:50

TABATA SPECIAL

50 min

 
 
 
 

19:30 - 20:20

Step

50 min

Dżenis
Jabłońska

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Functional Shape

50 min

 
 

20:00 - 20:50

Pilates

50 min

Ewa
Grajewska

20:00 - 20:30

TABATA

30 min

 
 
 
 

20:30 - 21:20

Pump

50 min

Dżenis
Jabłońska

 
 
 
 

Mała Sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

09:00 - 09:45

TABATA SPECIAL

45 min

Ewa
Grajewska

 

09:00 - 09:50

Trening Obwodowy

50 min

 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:00

TRX BASIC

30 min

Sonia
Jarczak

 
 
 
 

10:00 - 10:50

Basic

50 min

 

10:00 - 10:50

TRX

50 min

Sonia
Jarczak

 
 

11:00 - 11:30

TRENING DLA SENIORA

30 min

 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

TRX

50 min

Katarzyna
Klimczak

18:00 - 18:50

TRX

50 min

Michał
Pawlaczyk

18:00 - 18:50

Joga

50 min

 
 
 

19:00 - 19:50

TRX

50 min

Michał
Pawlaczyk

19:00 - 19:50

Trening Obwodowy

50 min

19:00 - 19:50

Zdrowe plecy

50 min

19:00 - 19:30

Atak na Brzuch

30 min

 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

Trening Obwodowy

50 min

 
 

20:00 - 20:50

ABT

50 min

Sonia
Jarczak

20:00 - 20:30

Atak na Brzuch

30 min

20:00 - 20:50

Trening funkcjonalny

50 min

 
 
 
 
 

20:30 - 21:00

Atak na pośladek

30 min