Fitness Park Warszawianka

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: ovheb.svgarffcnex@tznvy.pbz

tel.: 22 854 01 41

www: http://fitnesspark.pl

Lokalizacja:

ul. Merliniego 4, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • OK Systembez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • Fit Flexbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.

Udogodnienia

  • Parking bezpłatny
  • Sauna
  • Basen
  • Punkt gastronomiczny
  • Fryzjer
  • Porady dietetyka
  • Przyjazny dla niepełnosprawnych
  • Przyjazny dla mam z dziećmi
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Spa
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Duża Sala

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

07:00 - 07:45

TBC

45 min

Mateusz
Hajda

 

07:00 - 07:45

TBC

45 min

Ania
Filipowicz

 
 
 
 
 
 

07:15 - 08:05

Fit Mix

50 min

Karol
Czerwiński

 
 

08:00 - 08:30

Fat Killer

30 min

Mateusz
Hajda

 

08:00 - 08:35

Fat Killer

35 min

Ania
Filipowicz

 
 
 
 
 

08:30 - 09:20

FAT KILLER 50 minut

50 min

Ilona
Polak

 

08:30 - 09:20

TBC

50 min

Karol
Czerwiński

08:30 - 09:20

TBC

50 min

Magdalena
Nocuń

08:30 - 09:20

TBC

50 min

Magdalena
Długosz

 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

Pilates

50 min

Dorota
Rogacz-Mańka

 

09:30 - 10:20

Pilates

50 min

Dorota
Rogacz-Mańka

09:30 - 10:20

Movement FACTS

50 min

Magdalena
Nocuń

09:30 - 10:20

Zdrowe plecy

50 min

Magdalena
Długosz

09:30 - 10:20

Pilates

50 min

Małgorzata
Gregorczyk

 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 12:00

Flow Joga

90 min

Katarzyna
Zasławska

10:30 - 11:00

Fat Killer

30 min

Kacper
Zuchowicz

10:30 - 11:20

TBC

50 min

Magdalena
Długosz

10:30 - 11:20

TBC

50 min

Małgorzata
Gregorczyk

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:45

Flow Joga

75 min

Katarzyna
Zasławska

11:30 - 12:00

Fat Killer

30 min

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Zumba

50 min

Ala
Starosta

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Magdalena
Nocuń

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Ania
Filipowicz

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Magdalena
Nocuń

17:00 - 18:15

Fit Mix

75 min

Ania
Filipowicz

 

18:00 - 18:50

Zumba Toning

50 min

Katarzyna
Koś

18:00 - 18:50

Movement FACTS

50 min

Magdalena
Nocuń

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Jakub
Wrzesień

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Katarzyna
Koś

18:00 - 18:50

Zdrowe plecy

50 min

Magdalena
Nocuń

 
 

19:00 - 19:50

Fit Mix

50 min

Joanna
Stepkowska

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Moez
Saidi

19:00 - 19:50

Piloxing

50 min

Judyta
Ruzik

19:00 - 19:50

Power Bar

50 min

Paweł
Mucha

19:00 - 19:50

Boks

50 min

Tomasz
Kostecki

 
 

20:00 - 20:50

Power Bar

50 min

Paweł
Mucha

20:00 - 20:50

Pilates

50 min

Ilona
Bałdyga

20:00 - 20:50

TBC

50 min

Paweł
Mucha

 
 
 

21:00 - 22:30

Boks

90 min

Tomasz
Kostecki

21:00 - 21:50

TBC

50 min

Paweł
Mucha

21:00 - 22:30

Boks

90 min

Tomasz
Kostecki

 
 
 

Sala Indoor Cycling

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

07:00 - 07:50

Indoor Cycling

50 min

Remik
Siedlik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

Indoor Cycling

50 min

Remik
Siedlik

 

17:15 - 17:30

Ekspress Brzuch

15 min

17:15 - 17:30

Ekspress Brzuch

15 min

17:15 - 17:30

Ekspress Brzuch

15 min

 
 
 
 

18:15 - 18:30

Ekspress Brzuch

15 min

18:15 - 18:30

Ekspress Brzuch

15 min

18:15 - 18:30

Ekspress Brzuch

15 min

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:30

Indoor Cycling

60 min

Sylwia
Zawitaj

 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

Indoor Cycling

50 min

Ilona
Polak

 
 
 

Sala Crossfitness

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

18:00 - 19:00

Crossfitness

60 min

Tomek
Okuniewicz

 
 

18:00 - 18:50

Crossfitness

50 min

Tomek
Okuniewicz

 
 
 
 

18:30 - 19:20

CROSS FITNESS

50 min

Tomek
Okuniewicz

18:30 - 19:20

CIĘŻARY

50 min

Paweł
Mucha