Greenup Fitness Club

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xyho@terrahc-svg.cy

tel.: 22 462 41 36

www: http://greenup-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Puławska 45B, Piaseczno

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisport
  • Fit Profit
  • OK System
  • Fit Flex

Udogodnienia

  • Parking bezpłatny
  • Sauna
  • Punkt gastronomiczny
  • Sklep z odżywkami lub odzieżą sportową
  • Porady dietetyka
  • Przyjazny dla mam z dziećmi
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Grafik zajęć

Sala 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Daria
Zawiślak

 

09:00 - 09:50

Fat burning

50 min

Tatiana
Grzelak

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Daria
Zawiślak

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Agata
Zachuta

 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

ABT

50 min

Daria
Zawiślak

09:30 - 10:20

Płaski brzuch

50 min

Tatiana
Grzelak

10:00 - 10:50

Power Pump

50 min

Daria
Zawiślak

 

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Tatiana
Grzelak

10:00 - 10:50

Interwał

50 min

Daria
Zawiślak

 
 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:20

TBC

50 min

Daria
Zawiślak

10:30 - 11:20

Power Pump

50 min

Tatiana
Grzelak

 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Power Pump

50 min

Michał
Rogiński

11:30 - 12:20

Stretching

50 min

Tatiana
Grzelak

 
 
 
 
 

12:30 - 13:30

Boks

60 min

Janusz
Czerniszewski

 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:20

Super Brzuch

20 min

Emilia
Dunajska

18:00 - 18:50

Trening Obwodowy

50 min

Daria
Zawiślak

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Emilia
Dunajska

 
 
 
 

18:30 - 18:50

TABATA

20 min

Emilia
Dunajska

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Power Pump

50 min

Emilia
Dunajska

19:00 - 19:50

Płaski brzuch

50 min

Daria
Zawiślak

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Power Pump

50 min

Daria
Zawiślak

20:00 - 20:50

CROSS&FIT

50 min

Patryk
Prusik

 
 
 
 

21:00 - 21:50

Stretching

50 min

Emilia
Dunajska

21:00 - 22:00

Boks

60 min

Janusz
Czerniszewski

 
 
 

Sala fitness

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

07:00 - 07:20

TABATA

20 min

GreenUp
GreenUp

07:00 - 07:20

TABATA

20 min

GreenUp
GreenUp

07:00 - 07:20

TABATA

20 min

GreenUp
GreenUp

 
 

07:30 - 09:00

Hatha Joga

90 min

Ludwiczuk
Jola

07:30 - 09:00

Qi Gong

90 min

Ciołkowska
Katarzyna

07:30 - 08:20

Stretching

50 min

Grzelak
Tatiana

07:30 - 09:00

Hatha Joga

90 min

Ludwiczuk
Jola

 
 
 

08:00 - 09:30

Qi Gong

90 min

Ciołkowska
Katarzyna

08:00 - 09:30

Hatha Joga

90 min

Ludwiczuk
Jola

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

08:45 - 10:15

Hatha Joga

90 min

Lesiak
Agnieszka

 

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Zawiślak
Daria

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Grzelak
Tatiana

09:00 - 09:50

Fat burning

50 min

Grzelak
Tatiana

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Zawiślak
Daria

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Zachuta
Agata

09:00 - 12:00

MARATON FITNESS

180 min

GreenUp
GreenUp

 

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Kurpet
Michał

 

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Bochnia
Piotr

 

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Bochnia
Piotr

09:30 - 10:20

ABT

50 min

Zawiślak
Daria

09:30 - 10:20

Fat burning

50 min

Ito
Szymon

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Zawiślak
Daria

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Grzelak
Tatiana

10:00 - 10:50

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Grzelak
Tatiana

10:00 - 10:50

mama & baby

50 min

Kubicka
Kinga

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Zachuta
Agata

 
 

10:30 - 11:20

Pilates

50 min

Lesińska
Mariola

 
 

10:30 - 11:20

Pilates

50 min

Lesińska
Mariola

10:30 - 11:20

TBC

50 min

Szewczyk
Kasia

10:30 - 11:20

Zumba

50 min

team
greenup

11:00 - 11:20

Super Brzuch

20 min

Zawiślak
Daria

11:00 - 11:50

Stretching

50 min

Grzelak
Tatiana

11:00 - 11:50

CROSS&FIT

50 min

Prusik
Patryk

 

11:00 - 11:50

Stretching

50 min

Grzelak
Tatiana

 

11:00 - 11:50

CROSS&FIT

50 min

Prusik
Patryk

11:30 - 12:20

Aktywna 9 miesi?cy

50 min

Kubicka
Kinga

 
 

11:30 - 12:20

Aktywna 9 miesi?cy

50 min

Kubicka
Kinga

 

11:30 - 12:20

Zumba

50 min

Kania
Ola

11:30 - 12:20

Stretching

50 min

Grzelak
Tatiana

 

12:00 - 12:50

CROSS&FIT

50 min

Prusik
Patryk

 
 
 
 
 

12:30 - 13:20

Aktywna mama

50 min

Kubicka
Kinga

 

12:30 - 13:20

Aktywna mama

50 min

Kubicka
Kinga

 
 

12:30 - 13:30

Boks

60 min

Czerniszewski
Janusz

 
 

13:00 - 13:50

Aktywna mama

50 min

Kubicka
Kinga

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

14:00 - 18:00

MARATON ROWERY

240 min

team
greenup

 
 
 
 
 
 

15:00 - 18:00

MARATON ROWERY

180 min

team
greenup

 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

CROSS&FIT

50 min

Prusik
Patryk

 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Dunajska
Emilia

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Zachuta
Agata

18:00 - 18:20

Super Brzuch

20 min

Dunajska
Emilia

18:00 - 18:50

Trening Obwodowy

50 min

Zawiślak
Daria

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Dunajska
Emilia

 
 

18:30 - 19:20

Pilates

50 min

Staniszewska
Agnieszka

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Ilczyszyn
Ilczyszyn

18:30 - 18:50

TABATA

20 min

Dunajska
Emilia

18:30 - 18:50

TABATA

20 min

Prusik
Patryk

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Bochnia
Piotr

 
 

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Dunajska
Emilia

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Zawiślak
Daria

19:00 - 19:50

Power Pump

50 min

Dunajska
Emilia

19:00 - 19:50

P?aski brzuch

50 min

Zawiślak
Daria

19:00 - 19:50

Stretching

50 min

Dunajska
Emilia

 
 

19:30 - 20:20

Rowery

50 min

Bochnia
Piotr

19:30 - 20:20

Pilates

50 min

Staniszewska
Agnieszka

19:30 - 20:20

Rowery

50 min

Ilczyszyn
Ilczyszyn

19:30 - 20:20

Rowery

50 min

Saletowicz
Grażyna

 
 

20:00 - 20:20

TABATA

20 min

GreenUp
GreenUp

20:00 - 20:50

CROSS&FIT

50 min

Zawiślak
Daria

20:00 - 20:50

CROSS&FIT

50 min

Prusik
Patryk

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Dunajska
Emilia

 
 

20:30 - 21:20

Rowery

50 min

Ilczyszyn
Ilczyszyn

20:30 - 21:20

Rowery

50 min

Bochnia
Piotr

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Kania
Ola

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Musioł-Posyniak
Agnieszka

 
 
 

21:00 - 22:00

Boks

60 min

Czerniszewski
Janusz

21:00 - 21:50

Zumba

50 min

Daykola
Tony

21:00 - 21:50

Stretching

50 min

Dunajska
Emilia

21:00 - 22:00

Boks

60 min

Czerniszewski
Janusz

21:00 - 22:00

Boks

60 min

Czerniszewski
Janusz

 
 
 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

07:30 - 09:00

Hatha Joga

90 min

Ludwiczuk
Jola

 
 
 
 

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Kurpet
Michał

 

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Kurpet
Michał

 

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Kurpet
Michał

09:30 - 10:20

TBC

50 min

Zawiślak
Daria

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Daykola
Tony

 

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Grzelak
Tatiana

 

10:00 - 10:50

Aktywna mama

50 min

Kubicka
Kinga

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Zachuta
Agata

 
 

10:30 - 10:50

TABATA

20 min

Zawiślak
Daria

 
 
 
 

10:30 - 11:20

TBC

50 min

Zawiślak
Daria

10:30 - 11:20

Zumba

50 min

team
greenup

 
 
 
 

11:00 - 11:50

CROSS&FIT

50 min

Prusik
Patryk

 
 
 
 

11:15 - 12:05

Rezerwacja sali

50 min

team
greenup

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Power Pump

50 min

Rogiński
Michał

11:30 - 12:20

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Ito
Szymon

 
 
 
 
 

12:30 - 13:30

Boks

60 min

Czerniszewski
Janusz

 
 
 
 
 
 

15:00 - 18:00

MARATON FITNESS

180 min

GreenUp
GreenUp

 
 
 
 
 
 

16:00 - 19:00

MARATON ZUMBY

180 min

GreenUp
ZUMBA team

 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Zachuta
Agata

 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

Pilates

50 min

Staniszewska
Agnieszka

18:30 - 18:50

Super Brzuch

20 min

Ito
Szymon

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Rogiński
Michał

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Ochal
Agnieszka

 
 
 
 

19:00 - 19:20

TABATA

20 min

Ito
Szymon

 

19:00 - 19:20

TABATA

20 min

Prusik
Patryk

 
 

19:30 - 20:20

Rowery

50 min

Rogiński
Michał

19:30 - 20:20

Rowery

50 min

Grządkowski
Piotr

19:30 - 20:20

Rowery

50 min

Rogiński
Michał

 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

CROSS&FIT

50 min

Prusik
Patryk

 
 

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Dunajska
Emilia

 
 

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Musioł-Posyniak
Agnieszka

20:30 - 22:00

Hatha Joga

90 min

Ludwiczuk
Jola

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Kania
Ola

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Musioł-Posyniak
Agnieszka

 
 
 

21:00 - 22:00

Boks

60 min

Czerniszewski
Janusz

 
 

21:00 - 22:00

Boks

60 min

Czerniszewski
Janusz

 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

07:30 - 09:00

Hatha Joga

90 min

Ludwiczuk
Jola

 
 
 
 

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Ochal
Agnieszka

 

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Kurpet
Michał

 

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Kurpet
Michał

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Rogiński
Michał

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Daykola
Tony

 

10:00 - 10:50

Aktywna mama

50 min

Kubicka
Kinga

 

10:00 - 10:50

Aktywna mama

50 min

Kubicka
Kinga

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Zachuta
Agata

 
 

10:30 - 11:20

Rowery

50 min

Rogiński
Michał

 
 
 
 

10:30 - 11:20

TBC

50 min

Zawiślak
Daria

10:30 - 11:20

Zumba

50 min

Daykola
Tony

 
 
 
 

11:00 - 11:50

Pilates

50 min

Grzelak
Tatiana

 
 
 
 

11:15 - 12:05

Rezerwacja sali

50 min

team
greenup

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Power Pump

50 min

Rogiński
Michał

11:30 - 12:20

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Ito
Szymon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

15:00 - 17:30

MARATON ZUMBY

150 min

GreenUp
ZUMBA team

 
 
 
 
 
 

16:00 - 19:00

MARATON FITNESS

180 min

GreenUp
GreenUp

 
 
 
 

17:30 - 17:50

TABATA

20 min

Prusik
Patryk

 
 
 
 

18:00 - 18:50

Power Pump

50 min

Zawiślak
Daria

 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Rogiński
Michał

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Bochnia
Piotr

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Rogiński
Michał

 
 
 
 

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Zawiślak
Daria

 

19:00 - 20:30

Hatha Joga

90 min

Ludwiczuk
Jola

 
 

19:30 - 20:20

Zdrowy kr?gos?up

50 min

Ito
Szymon

19:30 - 20:20

Pilates

50 min

Staniszewska
Agnieszka

 
 
 
 
 

20:00 - 21:30

Hatha Joga

90 min

Ludwiczuk
Jola

 
 

20:00 - 20:50

CROSS&FIT

50 min

Prusik
Patryk

 
 

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Musioł-Posyniak
Agnieszka

20:30 - 21:20

Rowery

50 min

Grządkowski
Piotr

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Kania
Ola

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Musioł-Posyniak
Agnieszka

 
 
 

21:00 - 21:50

Zumba

50 min

Daykola
Tony

 
 

21:00 - 21:50

Zumba

50 min

Daykola
Tony

 
 
 

Sala 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:45 - 10:15

Hatha Joga

90 min

Agnieszka
Lesiak

 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

Zumba

50 min

Tony
Daykola

 
 
 

10:30 - 11:20

Pilates

50 min

Mariola
Lesińska

 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Zumba

50 min

Ola
Kania

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 20:30

Hatha Joga

90 min

Jola
Ludwiczuk

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Tony
Daykola

 
 
 
 

19:30 - 20:20

Pilates

50 min

Agnieszka
Staniszewska

 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Emilia
Dunajska

 
 
 
 

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Ola
Kania

20:30 - 21:20

Zumba

50 min

Agnieszka
Musioł-Posyniak

 
 
 

Sala Indoor Cycling

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Piotr
Bochnia

 

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Piotr
Bochnia

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Michał
Rogiński

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Izabela
Pachniewska

 
 
 
 
 

10:30 - 11:20

Rowery

50 min

Michał
Rogiński

10:30 - 11:20

Rowery

50 min

Izabela
Pachniewska

 
 

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Michał
Rogiński

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Michał
Rogiński

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Piotr
Bochnia

 
 
 
 

19:30 - 20:20

Rowery

50 min

Michał
Rogiński

19:30 - 20:20

Rowery

50 min

Ilczyszyn
Ilczyszyn

 
 
 
 
 

20:30 - 21:20

Rowery

50 min

Ilczyszyn
Ilczyszyn

20:30 - 21:20

Rowery

50 min

Ilczyszyn
Ilczyszyn

 
 
 

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

Rowery

50 min

Pachniewska
Izabela

 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:20

Zumba

50 min

Daykola
Tony

 
 

18:30 - 19:20

Rowery

50 min

Rogiński
Michał