Jatomi Fitness Białystok Alfa

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: ovnylfgbx_nysn@wngbzv.pbz

tel.: 85 733 64 00

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/białystok-alfa

Lokalizacja:

ul. Swiętojańska 15, Białystok

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:30 - 09:20

ABT

50 min

Natalia
Niemotko

 

08:30 - 09:20

Cycling

50 min

Łukasz
Zajcew

 
 
 
 

09:30 - 10:00

ABS

30 min

Natalia
Niemotko

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Cycling

50 min

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

kids class

50 min

Jatomi
Team

 

17:00 - 17:50

Cycling

50 min

Paweł
Niechwiedowicz

17:00 - 17:50

Cycling

50 min

 
 
 
 

18:00 - 18:50

Zumba kids

50 min

Jatomi
Team

18:00 - 19:00

Yoga

60 min

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

18:00 - 18:50

kids class

50 min

18:00 - 18:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Aneta
Tesarek

 
 

19:00 - 19:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

19:00 - 20:00

Fight Club

60 min

Jatomi
Team

19:00 - 19:30

ABS

30 min

Piotr
Witczak

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

 
 
 

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

 

20:00 - 20:30

ABS

30 min

Jatomi
Team

 
 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:30 - 09:20

Pure Fire

50 min

Łukasz
Zajcew

08:30 - 09:20

Pure Fire

50 min

Łukasz
Zajcew

 

08:30 - 09:20

Pure Fire

50 min

Paweł
Mirończuk

08:30 - 09:20

Pure Fire

50 min

Łukasz
Zajcew

 
 
 
 

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Natalia
Niemotko

 
 
 
 
 

09:30 - 11:00

Yoga

90 min

Urszula
Sienkiewicz

 

09:30 - 11:00

Yoga

90 min

09:30 - 10:20

Fit Girls

50 min

Natalia
Niemotko

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Fit Girls

50 min

Adrianna
Olechno

11:00 - 11:50

Fit Girls

50 min

Adrianna
Olechno

 
 
 
 
 
 

12:00 - 13:30

Yoga

90 min

 
 
 
 
 

15:00 - 15:50

Fight Club

50 min

Jatomi
Team

 

16:00 - 16:45

Burn it

45 min

Łukasz
Zajcew

 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Aneta
Tesarek

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

17:00 - 17:50

PURE PUMP

50 min

Aneta
Tesarek

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Natalia
Niemotko

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Aneta
Tesarek

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Łukasz
Zajcew

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Łukasz
Zajcew

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Aneta
Tesarek

18:00 - 18:50

PURE PUMP

50 min

Natalia
Niemotko

18:00 - 18:50

Pure Fire

50 min

Aneta
Tesarek

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Ida
Muszyńska

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Adrianna
Olechno

 

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Ida
Muszyńska

19:00 - 19:50

Pure Fire

50 min

Michał
Poniatowski

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Natalia
Niemotko

19:00 - 19:50

TBC

50 min

Adrianna
Olechno

19:00 - 19:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

Zumba

50 min

 
 

20:00 - 20:50

Pilates

50 min

20:00 - 20:50

KETTLEBELLS

50 min

Piotr
Witczak

 

20:00 - 21:00

Yoga

60 min

Urszula
Sienkiewicz

 
 
 
 
 

20:10 - 21:00

Salsation

50 min