Jatomi Fitness Bytom Agora

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: olgbz_ntben@wngbzv.pbz

tel.: 32 445 34 00

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/bytom-agora

Lokalizacja:

ul. Pl. Kościuszki 1, Bytom

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Solarium
  • Przyjazny dla mam z dziećmi
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Ania
Przedpełska

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Aleksandra
Jankiewicz

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Ania
Przedpełska

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Monika
Szolc

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Jatomi
Team

 
 

10:00 - 10:30

FUNCTIONAL TRAINING

30 min

Jatomi
Team

10:00 - 11:00

PURE PUMP

60 min

Aleksandra
Jankiewicz

 

10:00 - 11:00

PURE PUMP

60 min

Monika
Szolc

10:00 - 10:30

Fit Ball

30 min

Jatomi
Team

10:00 - 10:30

Burn it

30 min

Anna
Grychnik

 

10:30 - 11:00

ABS

30 min

Jatomi
Team

 
 
 

10:30 - 10:50

Stretching

20 min

Jatomi
Team

10:30 - 11:00

ABS

30 min

Anna
Grychnik

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Fit Girls

50 min

Anna
Grychnik

11:00 - 11:55

Pure Fire

55 min

Sebastian
Żebrowski

 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Body shock

50 min

Anna
Grychnik

 

16:00 - 16:55

Zumba

55 min

Karolina
Grychnik

16:00 - 16:50

ABS

50 min

Monika
Szolc

16:00 - 16:50

ABS

50 min

Monika
Szolc

 
 

16:00 - 16:50

Body shock

50 min

Jatomi
Team

 

17:00 - 17:50

Body shock

50 min

Karolina
Grychnik

17:00 - 17:50

Fit Ball

50 min

Ela
Przygrodzka

17:00 - 17:50

Burn it & stretch it

50 min

Juri
Stews

17:00 - 17:50

Salsation

50 min

Karolina
Grychnik

17:00 - 17:50

Step

50 min

Jatomi
Team

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Jatomi
Team

 

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Ela
Przygrodzka

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Juri
Stews

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Aleksandra
Jankiewicz

18:00 - 18:50

Body shock

50 min

 
 

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Ela
Przygrodzka

 

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Ania
Przedpełska

19:00 - 19:50

Salsa

50 min

Aleksandra
Jankiewicz

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Ania
Przedpełska

 
 

20:00 - 20:50

Warrior

50 min

Sebastian
Żebrowski

 

20:00 - 20:50

Pure Fire

50 min

Sebastian
Żebrowski

20:00 - 20:50

TBC

50 min

Jatomi
Team

20:00 - 20:50

Pure Fire

50 min

Sebastian
Żebrowski

 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

10:00 - 10:30

Pilates

30 min

Ania
Przedpełska

 
 
 
 
 
 

10:30 - 10:50

Stretch it

20 min

Ania
Przedpełska

 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Monika
Szolc

 
 

11:00 - 11:50

Zumba

50 min

Jatomi
Team

16:00 - 16:50

TBC

50 min

Monika
Szolc

 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:30 - 17:00

Stretching

30 min

Aleksandra
Jankiewicz

 
 
 

17:00 - 17:50

kids class

50 min

Juri
Stews

17:00 - 17:50

Cycling

50 min

Magdalena
Adamiec

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Aleksandra
Jankiewicz

17:00 - 17:50

Zumba kids

50 min

Karolina
Grychnik

 
 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Ela
Przygrodzka

18:00 - 18:50

Dance

50 min

Juri
Stews

18:00 - 18:50

ABT

50 min

Ania
Przedpełska

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Magdalena
Adamiec

18:00 - 18:50

Fit Ball

50 min

Karolina
Grychnik

 
 
 
 

19:00 - 19:50

Dance

50 min

Juri
Stews

19:00 - 19:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Jatomi
Team

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Karolina
Grychnik

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Juri
Stews

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Magdalena
Herwy

 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

17:15 - 17:45

FUNCTIONAL TRAINING

30 min

17:15 - 17:45

Body shock

30 min

Jatomi
Team

17:15 - 17:45

FUNCTIONAL TRAINING

30 min

17:15 - 17:45

Body shock

30 min

17:15 - 17:45

FUNCTIONAL TRAINING

30 min

Jatomi
Team

 
 

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Jatomi
Team

18:15 - 18:45

ABS

30 min

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Jatomi
Team

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Jatomi
Team

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Jatomi
Team

 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Juri
Stews

 
 
 
 
 
 

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Magdalena
Herwy

 
 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Ela
Przygrodzka