Jatomi Fitness Gdynia Klif

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: tqlavn_xyvs@wngbzv.pbz

tel.: 58 585 85 00

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/gdynia-klif

Lokalizacja:

ul. Al. Zwycięstwa 256, Gdynia

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:00 - 09:00

Bodycombat®

60 min

Alicja
Buczkowska

08:00 - 09:00

Bodycombat®

60 min

Tomasz
Mrozowicz

08:00 - 09:00

Bodycombat®

60 min

Alicja
Buczkowska

08:00 - 08:30

Grit®strength

30 min

Tomasz
Mrozowicz

08:00 - 08:50

Boot Camp

50 min

Czarek
Mrozowicz

 
 
 
 
 
 

09:00 - 10:00

BODYPUMP®

60 min

Izabela
Mudlaff

09:00 - 10:00

Bodybalance®

60 min

Izabela
Mudlaff

 
 

09:05 - 09:55

Fit Girls

50 min

Kinga
Borkowska

 

09:05 - 09:55

Body Shape

50 min

Paulina
Czech

 
 
 

09:10 - 10:10

BODYPUMP®

60 min

Kinga
Borkowska

 

09:10 - 10:10

BODYPUMP®

60 min

Kamil
Bredow

 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

ABT

50 min

Jatomi
Team

 

10:05 - 11:05

Bodybalance®

60 min

Kinga
Borkowska

 

10:05 - 10:55

Zdrowy kręgosłup

50 min

Paulina
Czech

 
 
 
 
 

10:10 - 11:00

Stretching

50 min

Jatomi
Team

 

10:10 - 10:40

Cxworx®

30 min

Izabela
Mudlaff

 
 

10:15 - 11:05

Fit Ball

50 min

Kinga
Borkowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:50 - 11:35

Bodybalance®

45 min

Izabela
Mudlaff

 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:30

Core training

30 min

Jatomi
Team

 
 
 
 
 

11:30 - 12:20

Stretching

50 min

Jatomi
Team

 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:30

Grit®cardio

30 min

Alicja
Buczkowska

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Kinga
Borkowska

 

17:00 - 18:00

Bodybalance®

60 min

Izabela
Mudlaff

17:00 - 17:50

Fit Ball

50 min

Jatomi
Team

 
 

17:35 - 18:00

Core training

25 min

Kacper
Zieliński

 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Body Shape

50 min

Adam
Ptak

 
 
 
 
 

18:05 - 19:05

Bodycombat®

60 min

Izabela
Mudlaff

 
 
 
 

18:10 - 19:00

ABT

50 min

Patrycja
Walczak

 
 
 
 
 

18:15 - 19:15

BODYPUMP®

60 min

Kinga
Borkowska

 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:30

Cxworx®

30 min

Paulina
Czech

 

19:00 - 19:50

FUNCTIONAL TRAINING

50 min

Adam
Ptak

 
 
 

19:10 - 20:00

Fit Girls

50 min

Patrycja
Walczak

 

19:10 - 20:10

BODYPUMP®

60 min

Kamil
Bredow

 
 
 

19:20 - 20:40

Yoga

80 min

Sławomir
Grzyba

 
 
 
 
 
 
 
 

19:40 - 20:30

Zdrowy kręgosłup

50 min

Paulina
Czech

 
 
 
 
 

20:10 - 21:30

Fight Club

80 min

Bartosz
Leśko

 
 
 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:30

Yoga

60 min

Sławomir
Grzyba

 
 
 

Club PL - Gdynia - Klif

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

08:30 - 08:50

Core training

20 min

Tomasz
Mrozowicz

 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

09:00 - 09:50

Cycling

50 min

Czarek
Mrozowicz

 
 
 

09:10 - 10:00

Cycling

50 min

Tomasz
Mrozowicz

 

09:10 - 10:00

Cycling

50 min

Tomasz
Mrozowicz

 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Cycling

50 min

Jatomi
Team

 

17:00 - 17:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Paulina
Czech

 

17:00 - 18:00

Zumba

60 min

Agata
Leśniewska

 

17:00 - 17:50

Zumba

50 min

Agata
Leśniewska

 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:30

Cxworx®

30 min

Agata
Leśniewska

 
 
 
 
 

18:05 - 18:55

Cycling

50 min

Leszek
Waszak

 
 
 
 

18:10 - 19:00

Cycling

50 min

Jatomi
Team

 
 
 
 
 

18:15 - 19:05

Cycling

50 min

Jatomi
Team

 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Jatomi
Team

 

19:00 - 20:30

Cycling

90 min

Jatomi
Team

 
 
 
 
 

19:05 - 19:55

Cycling

50 min

Leszek
Waszak

 
 
 
 

19:10 - 20:00

Cycling

50 min

Jatomi
Team

 
 
 
 
 
 
 

19:55 - 20:25

Warrior

30 min

Gym
Instruktor

 
 
 
 
 
 
 

20:10 - 21:30

Fight Club

80 min

Bartosz
Leśko

 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:30 - 10:00

ABS

30 min

Gym
Instruktor

09:30 - 10:00

ABS

30 min

Gym
Instruktor

09:30 - 10:00

ABS

30 min

Gym
Instruktor

09:30 - 10:00

ABS

30 min

09:30 - 10:00

ABS

30 min

Gym
Instruktor

09:30 - 10:00

ABS

30 min

Gym
Instruktor

09:30 - 10:00

ABS

30 min

Gym
Instruktor

11:15 - 11:45

Body shock

30 min

Gym
Instruktor

11:15 - 11:45

Body shock

30 min

Gym
Instruktor

11:15 - 11:45

Body shock

30 min

Gym
Instruktor

11:15 - 11:45

Body shock

30 min

Gym
Instruktor

 
 

16:15 - 16:45

ABS

30 min

Gym
Instruktor

16:15 - 16:45

ABS

30 min

Gym
Instruktor

16:15 - 16:45

ABS

30 min

Gym
Instruktor

16:15 - 16:45

ABS

30 min

Gym
Instruktor

16:15 - 16:45

ABS

30 min

Gym
Instruktor

 
 

19:15 - 19:45

Body shock

30 min

Gym
Instruktor

19:15 - 19:45

Body shock

30 min

Gym
Instruktor

 

19:15 - 19:45

Body shock

30 min

Gym
Instruktor

19:15 - 19:35

Body shock

20 min

Gym
Instruktor