Jatomi Fitness Gdynia Szperk

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: tqlavn_fmcrex@wngbzv.pbz

tel.: 58 600 81 01

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/gdynia-szperk

Lokalizacja:

ul. Płk. Dąbka 338, Gdynia

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:00 - 08:50

Cycling

50 min

Tomasz
Mrozowicz

 

08:00 - 08:50

Cycling

50 min

Tomasz
Mrozowicz

 

08:00 - 08:50

Cycling

50 min

Kamil
Kaluziński

 
 
 
 

09:00 - 09:50

Boot Camp

50 min

Tomasz
Mrozowicz

 

09:00 - 09:50

Cycling

50 min

Kamil
Kaluziński

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:30

Cycling

90 min

Czarek
Mrozowicz

 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Aleksandra
Orłowska

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Kamil
Kaluziński

 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Kasia
Różańska

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Tomasz
Mrozowicz

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Aleksandra
Orłowska

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Kamil
Kaluziński

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Czarek
Mrozowicz

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Kasia
Różańska

 
 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

08:00 - 08:50

ABT

50 min

Paulina
Czech

 

08:00 - 08:50

Pure Fire

50 min

Monika
Raszke

08:00 - 08:50

Fit Ball

50 min

Paulina
Czech

 
 

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Tomasz
Mrozowicz

09:00 - 09:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Paulina
Czech

 

09:00 - 09:50

Core training

50 min

Monika
Raszke

09:00 - 09:50

Boot Camp

50 min

Paulina
Czech

09:00 - 09:50

Body Shape

50 min

Lucyna
Stokowska

 

10:00 - 11:00

Pilates

60 min

Monika
Raszke

10:00 - 10:50

Stretching

50 min

Paulina
Czech

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Monika
Raszke

10:00 - 10:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Paulina
Czech

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

13:00 - 14:00

kids class

60 min

 
 
 
 

16:00 - 16:50

Boxing Class

50 min

16:00 - 16:50

GTX

50 min

Wojciech
Mucharzewski

 
 
 
 

16:30 - 17:20

Boxing Class

50 min

 
 
 
 

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Kinga
Borkowska

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Monika
Raszke

 

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

 
 
 

18:00 - 18:50

Step Advance

50 min

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Monika
Raszke

18:00 - 18:50

Fit Ball

50 min

18:00 - 18:50

Step Advance

50 min

 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

TBC

50 min

Paulina
Turosińska

19:00 - 19:50

Yoga

50 min

Sylwia
Bujak

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Kinga
Borkowska

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Kinga
Borkowska

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Tomasz
Mrozowicz

 
 

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Natalia
Wargacka

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Marta
Skierka

20:00 - 20:50

Yoga

50 min

Sylwia
Bujak

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Marta
Skierka

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Natalia
Wargacka

 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

17:15 - 17:45

ABT

30 min

Julita
Jaszczak

 
 
 

17:45 - 18:15

ABS

30 min

Julita
Jaszczak

17:45 - 18:15

ABS

30 min

Julita
Jaszczak

 

17:45 - 18:15

ABS

30 min

Julita
Jaszczak

 
 
 

18:15 - 18:45

Stretching

30 min

Julita
Jaszczak

 

18:15 - 18:45

Stretching

30 min

Julita
Jaszczak

18:15 - 18:45

Stretching

30 min

Julita
Jaszczak

18:15 - 18:45

ABS

30 min

 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

17:15 - 17:45

ABS

30 min

Julita
Jaszczak

 
 
 
 
 
 

17:45 - 18:15

Body shock

30 min

 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 

17:45 - 18:15

ABS

30 min

Julita
Jaszczak

 
 
 
 

Gdynia Szperk

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Czarek
Mrozowicz

 
 
 
 

Basen

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

18:15 - 18:45

Stretching

30 min

Julita
Jaszczak