Jatomi Fitness Gorzów NoVa Park

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: tbembj_abin@wngbzv.pbz

tel.: 95 711 71 17

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/gorzów-nova-park

Lokalizacja:

ul. Przemysłowa 2, Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:30 - 09:20

Fit Girls

50 min

Ewa
Okseniuk

 

08:30 - 09:20

Fit Girls

50 min

Ewa
Okseniuk

08:30 - 09:20

PURE PUMP

50 min

Paulina
Depta

 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Body Shape

50 min

 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

PURE PUMP

50 min

Anna
Wójcik

11:00 - 11:50

Step

50 min

 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Anna
Wójcik

 
 

17:00 - 17:50

Warrior

50 min

Marcin
Palczarski

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Ewa
Okseniuk

17:00 - 17:50

FUNCTIONAL TRAINING

50 min

Dariusz
Lis

 
 

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Ewa
Okseniuk

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Joanna
Kołecka

18:00 - 18:50

FUNCTIONAL TRAINING

50 min

Ewa
Okseniuk

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Joanna
Kołecka

18:00 - 18:50

PURE PUMP

50 min

Dariusz
Lis

 
 

19:00 - 19:50

KETTLEBELLS

50 min

Marcin
Filipiak

19:00 - 19:50

TBC

50 min

19:00 - 19:50

Body Shape

50 min

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Anna
Patykiewicz

19:00 - 19:50

KETTLEBELLS

50 min

Marcin
Filipiak

 
 
 

20:00 - 20:30

Burn it

30 min

Przemysław
Słowiński

20:00 - 21:00

PURE PUMP

60 min

Dariusz
Lis

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

08:30 - 09:20

Cycling

50 min

Paulina
Depta

 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Zumba kids

50 min

Dorota
Roszak

 

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Marcin
Palczarski

 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Katarzyna
Szaraj

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Dariusz
Lis

18:00 - 18:50

kids class

50 min

Dorota
Roszak

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Marcin
Palczarski

 
 
 

19:00 - 19:30

ABS

30 min

Ewa
Okseniuk

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Anna
Patykiewicz

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Ewa
Okseniuk

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Joanna
Kołecka

 
 
 

19:30 - 20:00

Stretching

30 min

Ewa
Okseniuk

 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:30

ABS

30 min

Anna
Patykiewicz

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Katarzyna
Szaraj

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Katarzyna
Szaraj