Jatomi Fitness Katowice Silesia

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xngbjvpr_fvyrfvn@wngbzv.pbz

tel.: 32 442 04 04

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/katowice-silesia

Lokalizacja:

ul. Chorzowska 107, Katowice

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

07:30 - 08:00

ABS

30 min

Radosław
Skalbaniok

 

07:30 - 08:00

ABS

30 min

Agnieszka
Szczyrba

 
 
 

11:00 - 11:30

TRX

30 min

Michał
Polniak

 

11:00 - 11:30

TRX

30 min

Angelika
Turlej

 

11:00 - 11:30

ABS

30 min

Dawid
Haracz

 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:30

ABS

30 min

Hubert
Stolarczyk

12:00 - 12:30

ABS

30 min

Angelika
Turlej

 
 
 
 
 

15:00 - 15:30

TRX

30 min

Martyna
Kiełbasa

15:00 - 15:30

TRX

30 min

Michał
Król

 

17:00 - 17:50

Warrior

50 min

Paweł
Kopiec

17:00 - 17:50

Boot Camp

50 min

Michał
Polniak

 
 
 
 

17:15 - 17:45

ABS

30 min

Magda
Lipińska

17:15 - 17:45

Body shock

30 min

Katarzyna
Piekarz

17:15 - 17:45

ABS

30 min

Hubert
Stolarczyk

17:15 - 17:45

ABS

30 min

Michał
Król

 
 
 

18:15 - 18:45

Jatomi Stretch

30 min

Jurij
Stesef

18:15 - 18:45

KETTLEBELLS

30 min

Dawid
Haracz

18:15 - 18:45

TRX

30 min

Michał
Polniak

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Martyna
Kiełbasa

18:15 - 18:45

Body shock

30 min

Agnieszka
Szczyrba

 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Warrior

50 min

Paweł
Kopiec

 
 
 

19:15 - 19:45

ABS

30 min

Jurij
Stesef

19:15 - 19:45

ABS

30 min

Grzegorz
Zurek

19:15 - 19:45

ABS

30 min

Magda
Lipińska

19:15 - 19:45

KETTLEBELLS

30 min

Michał
Król

19:15 - 19:45

ABS

30 min

Agnieszka
Szczyrba

 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:00 - 08:50

Cycling

50 min

Agnieszka
Szczyrba

 

08:00 - 08:50

Cycling

50 min

Angelika
Turlej

 

08:00 - 08:50

Cycling

50 min

Magda
Michna

 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:50

Core training

50 min

Magda
Michna

 
 
 

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Klaudia
Steinmann

 

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Anna
Szymanek

 
 

10:00 - 10:50

Cycling

50 min

Angelika
Turlej

 

11:00 - 11:50

Aktywny senior

50 min

Klaudia
Steinmann

 
 
 

11:00 - 11:50

kids class

50 min

 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Krzysztof
Morczyński

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Magdalena
Lipińska

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Krzysztof
Morczyński

18:00 - 18:50

Core training

50 min

Jurij
Stesef

 
 
 

19:00 - 19:50

Easy Ball

50 min

Magda
Lipińska

19:00 - 19:50

Core training

50 min

Sandra
Kowol

 
 
 

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Aleksandra
Matwiejewic

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Sandra
Kowol

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Aleksandra
Matwiejewic

 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:50

Step&Shape

50 min

Klaudia
Steinmann

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Angelika
Turlej

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Anna
Szymanek

09:00 - 09:50

Body Shape

50 min

Magda
Lipińska

 

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Angelika
Turlej

 
 
 
 
 

10:00 - 11:00

PURE PUMP

60 min

Sebastian
Pandzich

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Sebastian
Pandzich

 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

ABT

50 min

Sebastian
Pandzich

 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Jurij
Stesef

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Magda
Lipińska

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Magda
Lipińska

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Sebastian
Pandzich

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Anna
Szymanek

 
 

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Magda
Lipińska

18:00 - 18:50

Step&Shape

50 min

Katarzyna
Piekarz

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Magda
Lipińska

18:00 - 18:50

Step

50 min

Sebastian
Pandzich

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Anna
Szymanek

 
 

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Karolina
Grychnik

19:00 - 19:50

Step

50 min

Katarzyna
Piekarz

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Karolina
Grychnik

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Jurij
Stesef

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Anna
Szymanek

 
 

20:00 - 20:50

Fit Girls

50 min

Jurij
Stesef

20:00 - 20:50

Salsation

50 min

Karolina
Grychnik

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Jurij
Stesef

 
 
 

Strefa OUTDOOR

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

10:00 - 11:00

Outdoor running

60 min

Michał
Król

 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

kids class

50 min

Jatomi
Team

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Stretching

50 min

Sebastian
Pandzich