Jatomi Fitness Kielce Echo

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xvrypr_rpub@wngbzv.pbz

tel.: 41 241 27 00

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/kielce-echo

Lokalizacja:

ul. Świętokrzyska 20, Kielce

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Przyjazny dla mam z dziećmi
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Agnieszka
Wrona

09:00 - 09:50

Dance

50 min

Paula
Majka

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Marta
Kaleta

09:00 - 09:50

Pure Fire

50 min

Paula
Majka

09:00 - 09:50

TRX

50 min

Grzegorz
Siuda

 
 

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Paula
Majka

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Pure Fire

50 min

Marta
Osika

17:00 - 17:50

Latino

50 min

Lazaro
Michel Lazo Perez

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Marta
Osika

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Agnieszka
Wrona

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Marta
Osika

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Paulina
Piotrowska

 
 

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Agnieszka
Wrona

18:00 - 18:50

Pure Fire

50 min

Marta
Kaleta

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Paula
Majka

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Marta
Kaleta

18:00 - 19:10

PURE PUMP

70 min

Paula
Majka

 
 
 

19:00 - 19:50

Fat burning

50 min

Marta
Kaleta

19:00 - 19:50

Fat burning

50 min

Marta
Kaleta

19:00 - 19:50

TRX

50 min

Marta
Czernikiewicz

 
 

20:00 - 20:50

Fight Club

50 min

Wojtek
Kowalski

20:00 - 20:50

TRX

50 min

Grzegorz
Siuda

 

20:00 - 20:50

TRX

50 min

Grzegorz
Siuda

 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

10:00 - 10:40

Cycling

40 min

Piotr
Gelbert

 

17:00 - 17:50

kids class

50 min

Angelika
Kosut

17:00 - 17:50

Fit Ball

50 min

Paula
Majka

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Agnieszka
Wrona

 
 

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Karolina
Polakowska

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Piotr
Gelbert

18:00 - 18:50

Salsa

50 min

Paulina
Snoch

 

18:00 - 18:50

Latino

50 min

Lazaro
Michel Lazo Perez

 
 
 

19:00 - 19:50

Fit Ball

50 min

Paula
Majka

19:00 - 19:50

Dance

50 min

Paula
Majka

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Piotr
Gelbert

19:00 - 19:50

Dance

50 min

Paula
Majka

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Pilates

50 min

Karolina
Polakowska

20:00 - 20:50

Boxing Class

50 min

Angelika
Kosut

 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

11:00 - 11:20

Stretching

20 min

11:00 - 11:20

ABS

20 min

11:00 - 11:20

Stretching

20 min

11:00 - 11:20

ABS

20 min

 
 

11:05 - 11:25

ABS

20 min

 
 
 
 
 
 

13:05 - 13:25

Stretching

20 min

13:05 - 13:25

ABS

20 min

13:05 - 13:25

Stretching

20 min

13:05 - 13:25

ABS

20 min

13:05 - 13:25

Stretching

20 min

 
 

15:05 - 15:05

FUNCTIONAL TRAINING

0 min

15:05 - 15:25

FUNCTIONAL TRAINING

20 min

15:05 - 15:05

FUNCTIONAL TRAINING

0 min

15:05 - 15:20

FUNCTIONAL TRAINING

15 min

15:05 - 15:25

ABS

20 min

 
 
 

17:00 - 17:30

Warrior

30 min

 

17:00 - 17:30

Warrior

30 min

 
 
 

17:15 - 17:45

ABS

30 min

Daniel
Waldon

 

17:15 - 17:35

ABS

20 min

Daniel
Waldon

 

17:15 - 17:35

ABS

20 min

Daniel
Waldon

 
 

18:15 - 18:20

ABT

5 min

Daniel
Waldon

 

18:15 - 18:45

ABT

30 min

Daniel
Waldon

 

18:15 - 18:35

ABT

20 min

Daniel
Waldon

 
 

19:00 - 19:10

ABS

10 min

Daniel
Waldon

 
 
 
 
 
 
 

19:15 - 19:35

ABS

20 min

Daniel
Waldon

19:15 - 19:35

Jatomi Stretch

20 min

Daniel
Waldon

19:15 - 19:35

ABS

20 min

Daniel
Waldon

19:15 - 19:35

ABS

20 min

Daniel
Waldon

 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Agnieszka
Wrona

 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Paulina
Snoch