Jatomi Fitness Kielce Korona

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xvrypr_xbeban@wngbzv.pbz

tel.: 41 241 28 00

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/kielce-korona

Lokalizacja:

ul. Warszawaska 26, Kielce

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Basen
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Basen

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:00 - 08:50

Aqua aerobic

50 min

Agata
Sikorska

 

08:00 - 08:50

Aqua aerobic

50 min

Agata
Sikorska

 

08:00 - 08:50

Aqua aerobic

50 min

Marta
Sobierajska

 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 09:50

ABS

20 min

 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Aqua aerobic

50 min

Agata
Sikorska

10:00 - 10:50

Aqua aerobic

50 min

Marta
Sobierajska

10:00 - 10:50

Aqua aerobic

50 min

Agata
Sikorska

 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Aqua interval

50 min

Dagmara
Mostowska

 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Aqua aerobic

50 min

Agata
Sikorska

 

16:00 - 16:50

Aqua aerobic

50 min

Marta
Sobierajska

16:00 - 16:50

Aqua aerobic

50 min

Agata
Sikorska

16:00 - 16:50

Aqua aerobic

50 min

Marcin
Jas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Aqua aerobic

50 min

Marta
Sobierajska

 

18:00 - 18:50

Aqua aerobic

50 min

Marcin
Jas

 

18:00 - 18:50

Aqua aerobic

50 min

Agata
Sikorska

 

19:00 - 19:50

Aqua aerobic

50 min

Agata
Sikorska

19:00 - 19:50

Aqua aerobic

50 min

Marta
Sobierajska

 
 
 
 
 

20:00 - 20:30

ABS

30 min

 
 
 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

08:00 - 09:00

PURE PUMP

60 min

Marta
Sobierajska

 

08:00 - 08:50

PURE PUMP

50 min

Dorota
Łatasiewicz

 
 
 

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

Agata
Sikorska

 

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Marta
Sobierajska

 
 
 
 

10:00 - 10:50

Fit Girls

50 min

Dagmara
Mostowska

10:00 - 10:50

Aktywny senior

50 min

Dagmara
Mostowska

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Marta
Sobierajska

10:00 - 10:50

Fit Girls

50 min

Agata
Sikorska

 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Marta
Sobierajska

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Dagmara
Mostowska

17:00 - 17:50

Fit Ball

50 min

Marta
Sobierajska

17:00 - 17:50

Burn it & stretch it

50 min

Piotr
Żak

 

18:00 - 18:50

Body Shape

50 min

Marta
Sobierajska

18:00 - 18:50

PURE PUMP

50 min

Dorota
Łatasiewicz

18:00 - 18:50

TRX

50 min

Paweł
Tietierin

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Arkadiusz
Krok

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Jatomi
Team

 
 

19:00 - 19:50

TBC

50 min

Katarzyna
Szczygielska

19:00 - 19:50

Burn it & stretch it

50 min

Piotr
Żak

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Marta
Sobierajska

19:00 - 19:50

TBC

50 min

Katarzyna
Szczygielska

19:00 - 19:50

TRX

50 min

Piotr
Żak

 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

Pilates

50 min

Katarzyna
Szczygielska

20:00 - 20:50

Fight Club

50 min

Wojciech
Kowalski

 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

09:00 - 09:50

Yoga

50 min

Dorota
Łatasiewicz

 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Pure Fire

50 min

Piotr
Żak

 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Cycling

50 min

Piotr
Gelbert

17:00 - 17:50

kids class

50 min

Marcin
Jas

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Dagmara
Mostowska

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Arkadiusz
Krok

17:00 - 17:50

Aktywny senior

50 min

Marcin
Jas

 
 

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Piotr
Kołodziejczyk

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Agata
Sikorska

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Jatomi
Team

18:00 - 18:50

Salsa

50 min

Marta
Sobierajska

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Piotr
Gelbert

 
 

19:00 - 19:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Marcin
Jas

19:00 - 19:50

Stretching

50 min

Piotr
Żak

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Marcin
Jas

 
 

20:00 - 20:50

Pilates

50 min

Katarzyna
Szczygielska

 

20:00 - 20:50

Yoga

50 min

Dorota
Łatasiewicz

 
 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:30 - 09:50

ABS

20 min

 

09:30 - 09:50

KETTLEBELLS

20 min

09:30 - 09:50

KETTLEBELLS

20 min

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:20

Roller

20 min

 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:20

ABS

20 min

16:00 - 16:30

ABS

30 min

16:30 - 17:00

Boot Camp

30 min

16:30 - 17:00

Boot Camp

30 min

16:30 - 16:50

ABS

20 min

16:30 - 16:50

ABS

20 min

16:30 - 16:50

KETTLEBELLS

20 min

 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:20

KETTLEBELLS

20 min

18:00 - 18:20

Roller

20 min

18:30 - 18:50

ABS

20 min

18:30 - 18:50

ABS

20 min

18:30 - 19:00

Boot Camp

30 min

18:30 - 18:50

Boot Camp

20 min

18:30 - 18:50

ABS

20 min

Sebastian
Muszyński

 
 
 

20:00 - 20:30

Roller

30 min

 

20:00 - 20:30

Boot Camp

30 min