Jatomi Fitness Kraków Bonarka

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xenxbj_obanexn@wngbzv.pbz

tel.: 12 444 66 66

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/kraków-bonarka

Lokalizacja:

ul. Kamieńskiego 11, Kraków

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Basen
  • Przyjazny dla mam z dziećmi
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD
  • Jacuzzi

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Krzysztof
Klaja

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Milena
Rymarska

09:00 - 09:50

PURE PUMP

50 min

Karolina
Najder

09:00 - 09:50

PURE PUMP

50 min

Monika
Budzicka

09:00 - 09:50

GTX

50 min

Monika
Budzicka

 
 

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Milena
Rymarska

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Dominika
Szpik

10:00 - 10:50

Zumba Gold

50 min

Adrianna
Frasik

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Milena
Rymarska

10:00 - 10:50

PURE PUMP

50 min

Monika
Budzicka

 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Stretching

50 min

 
 
 
 

16:00 - 16:50

Fit Girls

50 min

Sonia
Ciastoń

16:30 - 17:00

Burn it

30 min

Milena
Rymarska

 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

Milena
Rymarska

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Sonia
Ciastoń

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

Agnieszka
Niestół

17:00 - 17:50

GTX

50 min

Adrian
Piechówka

17:00 - 17:45

TRX

45 min

Paweł
Łydek

17:00 - 17:50

PURE PUMP

50 min

Karolina
Najder

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Monika
Budzicka

18:00 - 18:50

PURE PUMP

50 min

Sonia
Ciastoń

18:00 - 18:50

Latino

50 min

Marcin
Węgrzynek

18:00 - 18:50

PURE PUMP

50 min

Milena
Rymarska

18:00 - 18:50

Body Shape

50 min

Sonia
Ciastoń

 

18:00 - 18:30

Stretching

30 min

Karolina
Najder

19:00 - 19:50

PURE PUMP

50 min

Monika
Budzicka

19:00 - 19:45

TRX

45 min

Adrian
Piechówka

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Milena
Rymarska

19:00 - 19:50

PURE PUMP

50 min

Sonia
Ciastoń

 
 

20:00 - 20:50

GTX

50 min

Adrian
Piechówka

20:00 - 20:45

TRX

45 min

Adrian
Piechówka

20:00 - 20:50

PURE PUMP

50 min

Katarzyna
Majewska

20:00 - 20:50

Aerobox

50 min

Michał
Klimczak

20:00 - 20:55

Boxing Class

55 min

Łukasz
Kluzek

 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:45 - 10:35

Gymstick

50 min

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Cycling

50 min

Mariusz
Stańczuk

10:00 - 10:50

Aktywny senior

50 min

Dorota
Szewczyk

10:00 - 10:50

Cycling

50 min

Arkadiusz
Bylica

10:00 - 10:50

Latino

50 min

 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Cycling

50 min

 
 

16:00 - 16:50

Gymstick

50 min

Michał
Maj

 
 
 
 

17:00 - 17:50

Stretching

50 min

Monika
Budzicka

17:00 - 17:50

Fight Club

50 min

Tomasz
Piotrowski

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Katarzyna
Majewska

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

Dominika
Szpik

 
 
 
 
 
 
 

17:15 - 18:45

Yoga

90 min

Agnieszka
Kosiba

 
 

18:00 - 19:30

Yoga

90 min

Agnieszka
Kosiba

18:00 - 18:50

Latino

50 min

Adrianna
Frasik

18:00 - 18:50

Zumba kids

50 min

Monika
Budzicka

18:00 - 18:50

Fight Club

50 min

Tomasz
Piotrowski

 
 
 
 

19:00 - 19:50

Stretching

50 min

Adrianna
Warzecha

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Marcin
Kieras

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Arkadiusz
Bylica

 
 
 

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Łukasz
Węgliński

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Mariusz
Stańczuk

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Julian
Tomaszuk

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Agnieszka
Kosiba

 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

10:00 - 10:30

Jatomi Stretch

30 min

Adrianna
Warzecha

10:00 - 10:30

Jatomi Stretch

30 min

Karolina
Najder

10:00 - 10:30

Jatomi Stretch

30 min

Dorota
Szewczyk

 
 
 

11:00 - 11:30

ABS

30 min

Mariusz
Stańczuk

11:00 - 11:30

ABS

30 min

Mariusz
Stańczuk

11:00 - 11:30

ABS

30 min

Dorota
Szewczyk

11:00 - 11:30

ABS

30 min

Dorota
Szewczyk

11:00 - 11:30

ABS

30 min

Dorota
Szewczyk

 
 

17:00 - 17:50

Warrior

50 min

Paweł
Łydek

 

17:00 - 17:50

Warrior

50 min

Marcin
HAJEK

 

17:00 - 17:50

Warrior

50 min

Paweł
Łydek

 
 
 

17:30 - 18:20

KETTLEBELLS

50 min

Marcin
HAJEK

 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:30

Body shock

30 min

Michał
Klimczak

18:00 - 18:30

Jatomi Stretch

30 min

Krzysztof
Klaja

 
 

18:15 - 18:45

Jatomi Stretch

30 min

Michał
Klimczak

 

18:15 - 18:45

Jatomi Stretch

30 min

Paweł
Łydek

 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

KETTLEBELLS

50 min

Marcin
HAJEK

 
 
 

19:00 - 19:50

Warrior

50 min

Paweł
Łydek

19:00 - 19:30

Body shock

30 min

Michał
Klimczak

19:00 - 19:50

Warrior

50 min

Paweł
Łydek

 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:00

Jatomi Stretch

30 min

Tomasz
Piotrowski

 
 
 

20:30 - 21:00

ABS

30 min

Krzysztof
Klaja

20:30 - 21:00

ABS

30 min

Krzysztof
Klaja

20:30 - 21:00

ABS

30 min

Adrianna
Warzecha

20:30 - 21:00

ABS

30 min

Krzysztof
Klaja

20:30 - 21:00

ABS

30 min

Krzysztof
Klaja

 
 

Basen

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

11:15 - 12:00

Aqua interval

45 min

Krzysztof
Klaja

11:15 - 12:00

Aqua interval

45 min

Milena
Rymarska

11:15 - 12:00

Aqua aerobic

45 min

Karolina
Najder

11:15 - 12:00

Aqua interval

45 min

Monika
Budzicka

11:15 - 12:00

Aqua interval

45 min

Milena
Rymarska

11:15 - 12:00

Aqua interval

45 min

Monika
Budzicka

 
 

18:05 - 18:50

Aqua interval

45 min

Michał
Klimczak

 
 
 
 
 
 
 
 

18:10 - 18:55

Aqua aerobic

45 min

Krzysztof
Klaja

 
 
 

19:15 - 20:00

Aqua interval

45 min

Milena
Rymarska

 

19:15 - 20:00

Aqua interval

45 min

Michał
Klimczak

 

19:15 - 20:00

Aqua interval

45 min

Krzysztof
Klaja