Jatomi Fitness Kraków Galeria Kazimierz

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xenxbj_xnmvzvrem@wngbzv.pbz

tel.: 12 444 11 11

www: http://jatomifitness.pl/pl/silownia-krakow-galeria-kazimierz

Lokalizacja:

ul. Podgórska 34, Kraków

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Basen
  • Punkt gastronomiczny
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

08:05 - 08:55

Cycling

50 min

Katarzyna
Kłopotowska

 

08:05 - 08:55

Cycling

50 min

Katarzyna
Kłopotowska

 

08:05 - 08:55

Cycling

50 min

Katarzyna
Kłopotowska

 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 13:15

Rezerwacja sali / studio booked

255 min

09:00 - 13:15

Rezerwacja sali / studio booked

255 min

18:05 - 18:55

Cycling

50 min

Paweł
Przybyła

 

18:05 - 18:55

Cycling

50 min

Agnieszka
Matkowska

 
 
 
 
 

19:10 - 20:00

Cycling

50 min

Klaudia
Koźbiał

 
 
 
 
 
 
 
 

20:15 - 21:05

Cycling

50 min

Klaudia
Koźbiał

 
 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 10:00

BODYPUMP®

60 min

Magdalena
Borowiec

 

09:00 - 10:00

Bodycombat®

60 min

Jatomi
Team

 
 
 

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Dominika
Zapotoczna

 

10:00 - 10:50

Latino

50 min

Katarzyna
Wachulec

 

10:00 - 11:00

Bodybalance®

60 min

Magdalena
Borowiec

10:00 - 11:00

BODYPUMP®

60 min

Agnieszka
Matkowska

 
 
 
 
 
 
 

10:15 - 10:45

Grit®cardio

30 min

Ireneusz
Firmanty

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Pure Fire

50 min

Ireneusz
Firmanty

 
 
 
 
 

11:05 - 12:25

Yoga

80 min

Jatomi
Team

 
 

12:00 - 12:30

Grit®cardio

30 min

Tomek
Bodzek

 

12:00 - 12:30

Grit®strength

30 min

Tomek
Bodzek

 
 

12:00 - 12:30

Stretching

30 min

Ireneusz
Firmanty

 

12:35 - 13:05

Cxworx®

30 min

Paulina
Piechowska

 
 
 
 
 

13:00 - 13:30

Bodycombat®

30 min

Jatomi
Team

 

13:00 - 13:50

Fit Girls

50 min

Szymon
Kiwacki

 

13:00 - 14:00

BODYPUMP®

60 min

Paulina
Piechowska

 
 

13:35 - 14:05

Cxworx®

30 min

Paulina
Piechowska

 
 
 
 
 
 

15:30 - 16:50

Yoga

80 min

Iwona
Gajko

15:30 - 16:00

Grit®cardio

30 min

Ireneusz
Firmanty

 
 

15:30 - 16:50

Yoga

80 min

Iwona
Gajko

 
 
 

16:00 - 16:30

Cxworx®

30 min

Klaudia
Koźbiał

 

16:00 - 16:50

ABT

50 min

Paulina
Piechowska

 

16:00 - 16:50

Fit Girls

50 min

Iwona
Jaros

 

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Agnieszka
Matkowska

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

Monika
Piasecka

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Agnieszka
Matkowska

17:00 - 18:00

Bodycombat®

60 min

Paulina
Piechowska

17:00 - 17:30

Cxworx®

30 min

Katarzyna
Wachulec

17:00 - 17:30

Cxworx®

30 min

Iwona
Jaros

 
 
 
 
 

17:35 - 18:05

Grit®strength

30 min

Ireneusz
Firmanty

 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

TRX

50 min

Marta
Modrzyńska

18:05 - 19:05

Bodycombat®

60 min

Jagoda
Szydłowska

18:05 - 19:05

BODYPUMP®

60 min

Klaudia
Koźbiał

18:05 - 18:55

Pilates

50 min

Dominika
Zapotoczna

 

18:05 - 18:55

Zumba

50 min

Ewa
Jasińska

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Agnieszka
Matkowska

 
 

19:10 - 19:40

Grit®strength

30 min

Piotr
Cień

19:10 - 20:00

Zumba

50 min

Katarzyna
Wachulec

19:10 - 19:40

Grit®cardio

30 min

Piotr
Cień

19:10 - 20:10

BODYPUMP®

60 min

Klaudia
Koźbiał

 
 
 
 
 

19:40 - 20:10

Cxworx®

30 min

Iwona
Jaros

 
 
 
 

20:15 - 21:05

Boxing Class

50 min

Ireneusz
Firmanty

 

20:15 - 21:05

Boxing Class

50 min

Ireneusz
Firmanty

 
 
 

Basen

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

11:15 - 12:00

Aqua aerobic

45 min

Paulina
Piechowska

 

11:15 - 12:00

Aqua aerobic

45 min

Agnieszka
Augustyn

 

11:15 - 12:00

Aqua aerobic

45 min

Jagoda
Szydłowska

 
 

17:00 - 17:45

Aqua aerobic

45 min

Agnieszka
Augustyn

 
 

17:00 - 17:45

Aqua aerobic

45 min

Agnieszka
Augustyn