Jatomi Fitness Łódź Manufaktura

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: ybqm_znahsnxghen@wngbzv.pbz

tel.: 42 292 04 04

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/łódź-manufaktura

Lokalizacja:

ul. Jana Karskiego 5, Łódź

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Jacuzzi

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:30

Grit®strength

30 min

Sonia
Idczak

09:00 - 09:45

BODYPUMP®

45 min

Sonia
Idczak

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Anna
Kocewiak

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Sonia
Idczak

 

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Ewa
Napióra

 

09:40 - 10:30

TBC

50 min

Magdalena
Ślusarczyk

 
 
 

09:40 - 10:10

Cxworx®

30 min

Magdalena
Ślusarczyk

 
 
 

10:00 - 10:30

Cxworx®

30 min

Łukasz
Adamczewski

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Anna
Kocewiak

10:00 - 11:00

Bodybalance®

60 min

Anna
Kocewiak

 

10:00 - 11:00

Bodybalance®

60 min

Ewa
Napióra

10:00 - 11:00

BODYPUMP®

60 min

Sonia
Idczak

 
 
 
 
 
 

10:40 - 11:30

Stretching

50 min

Magdalena
Ślusarczyk

 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Anna
Kocewiak

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:10 - 12:00

Zumba

50 min

Jatomi
Team

11:10 - 12:00

Fit Girls

50 min

Sonia
Idczak

 
 
 
 
 

15:00 - 15:50

Fit Girls

50 min

Joanna
Kośka

 

16:00 - 16:50

TRX

50 min

Adam
Witczak

16:00 - 16:50

Stretching

50 min

Joanna
Kośka

16:00 - 16:50

Zumba

50 min

Ewa
Napióra

 
 
 

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Anna
Wojcieszek

17:00 - 17:50

Fit Ball

50 min

Joanna
Kośka

17:00 - 17:45

Bodycombat®

45 min

Ewa
Napióra

 

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Sonia
Idczak

 

17:00 - 17:30

Grit®strength

30 min

Marcin
Szubielski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:35 - 17:55

Stretch it

20 min

Marcin
Szubielski

18:00 - 19:00

BODYPUMP®

60 min

Anna
Wojcieszek

18:00 - 18:50

ABT

50 min

Joanna
Kośka

18:00 - 19:00

BODYPUMP®

60 min

Joanna
Kośka

 
 
 
 
 
 
 
 

18:10 - 18:55

Bodycombat®

45 min

Ewa
Napióra

 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

Fit Girls

50 min

Olga
Kirpicenko

 
 
 

19:00 - 19:30

Cxworx®

30 min

Anna
Wojcieszek

19:00 - 19:30

BODYPUMP®

30 min

Agata
Jaskólska

 
 

19:00 - 19:30

Cxworx®

30 min

Marcin
Szubielski

 
 
 
 

19:10 - 20:10

Bodybalance®

60 min

Joanna
Kośka

 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:20

TRX

50 min

Olga
Kirpicenko

 
 
 

19:40 - 20:10

Grit®cardio

30 min

Marcin
Szubielski

19:40 - 20:10

Cxworx®

30 min

Marcin
Szubielski

 
 

19:40 - 20:10

Grit®strength

30 min

Sonia
Idczak

 
 

20:15 - 21:45

Yoga

90 min

Ada
Dobrzańska

20:15 - 21:15

Fight Club

60 min

Jakub
Żurek

20:15 - 21:45

Yoga

90 min

Ada
Dobrzańska

 

20:15 - 21:45

Yoga

90 min

Ada
Dobrzańska

 
 
 
 
 
 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

10:40 - 12:10

Yoga

90 min

Ada
Dobrzańska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12:10 - 13:00

Cycling

50 min

Ewa
Grabska

 
 
 
 
 

16:00 - 16:50

Cycling

50 min

Ewa
Grabska

 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Cycling

50 min

Paweł
Klonowski

 
 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Paweł
Klonowski

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Agata
Jaskólska

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Paweł
Klonowski

18:00 - 20:00

MARATON CYCLING

120 min

Paweł
Klonowski

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Paweł
Klonowski

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Paweł
Klonowski

 
 
 
 
 
 

Performance LAB

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

17:30 - 18:00

Hiit session

30 min

Adam
Witczak

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strefa OUTDOOR

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela