Jatomi Fitness Lublin Plaza

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: yhoyva_cynmn@wngbzv.pbz

tel.: 81 451 18 11

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/lublin-plaza

Lokalizacja:

ul. Lipowa 13, Lublin

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

09:00 - 09:50

Pure Fire

50 min

Katarzyna
Wawruch

 

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Anna
Czyż

 

10:00 - 10:50

Fit Girls

50 min

Katarzyna
Satkowska

10:00 - 10:50

Pure Fire

50 min

Piotr
Smoczyński

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Aldona
Kraszewska-Wiczuk

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Katarzyna
Satkowska

10:00 - 10:50

ABT

50 min

Katarzyna
Satkowska

 
 

11:00 - 11:50

Pilates

50 min

Katarzyna
Satkowska

11:00 - 12:00

Yoga

60 min

Małgorzata
Zienkiewicz

 

11:00 - 11:50

Pilates

50 min

Katarzyna
Satkowska

 
 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Pure Fire

50 min

Adrianna
Machaj

16:00 - 16:50

TBC

50 min

Aleksandra
Pietroń

16:00 - 16:50

Pure Fire

50 min

Katarzyna
Wawruch

16:00 - 16:50

Pilates

50 min

Anna
Czyż

16:00 - 16:50

Pure Fire

50 min

Rafał
Skrzypiec

16:00 - 16:50

Fit Ball

50 min

Aleksandra
Pietroń

16:00 - 16:50

Pure Fire

50 min

Rafał
Konowałek

 

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Paweł
Kasperkowicz

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Anna
Czyż

17:00 - 18:00

PURE PUMP

60 min

Anna
Czyż

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Katarzyna
Satkowska

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Małgorzata
Piwowarczyk

 

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Paweł
Kasperkowicz

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Aldona
Kraszewska-Wiczuk

18:00 - 18:50

Burn it & stretch it

50 min

Anna
Czyż

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Anna
Czyż

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Aleksandra
Pietroń

 

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Adrianna
Machaj

19:00 - 19:50

TBC

50 min

Aldona
Kraszewska-Wiczuk

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Aleksandra
Pietroń

19:00 - 20:00

Yoga

60 min

Małgorzata
Zienkiewicz

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Aleksandra
Pietroń

 
 

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Sylwia
Szczesna

20:00 - 21:30

Fight Club

90 min

Piotr
Smoczyński

20:00 - 20:50

Latino

50 min

 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Cycling

50 min

Anna
Czyż

 

16:00 - 17:00

Yoga

60 min

Małgorzata
Zienkiewicz

 
 
 
 

16:00 - 17:00

Yoga

60 min

Małgorzata
Zienkiewicz

 
 

17:00 - 17:50

kids class

50 min

Katarzyna
Wawruch

 

17:00 - 17:50

kids class

50 min

Adrianna
Machaj

 
 
 

18:00 - 18:50

Latino

50 min

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Anna
Czyż

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Paweł
Kasperkowicz

19:00 - 19:30

KETTLEBELLS

30 min

Katarzyna
Wawruch

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Anna
Czyż

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Paweł
Kasperkowicz

 
 

20:00 - 20:30

ABS

30 min

Piotr
Obara

20:00 - 20:30

ABS

30 min

Katarzyna
Wawruch

20:00 - 20:30

ABS

30 min

Piotr
Obara

20:00 - 20:30

KETTLEBELLS

30 min

Adrianna
Machaj

20:00 - 20:30

ABS

30 min

Rafał
Skrzypiec

 
 
 
 
 

20:30 - 21:00

ABS

30 min

Adrianna
Machaj

 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

18:30 - 19:00

TRX

30 min

Rafał
Skrzypiec

 

18:30 - 19:00

TRX

30 min

Rafał
Skrzypiec

 
 
 
 
 

19:00 - 20:00

Warrior

60 min

Piotr
Smoczyński

 

19:00 - 20:30

Warrior

90 min

Mateusz
Nowicki

 
 

20:00 - 21:00

Warrior

60 min

Mateusz
Nowicki

 
 
 

20:00 - 20:30

Rowing

30 min

Paweł
Kasperkowicz