Jatomi Fitness Płock Mazovia

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: cybpx_znmbivn@wngbzv.pbz

tel.: 24 361 74 74

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/p%C5%82ock-mazovia

Lokalizacja:

ul. Wyszogrodzka 127, Płock

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:30

ABS

30 min

Małgorzata
Daszkiewicz

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Małgorzata
Daszkiewicz

09:00 - 09:50

Zumba

50 min

Anna
Fabiszewska

09:00 - 09:50

Fit Ball

50 min

Małgorzata
Daszkiewicz

 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Basic Step

50 min

Anna
Fabiszewska

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Małgorzata
Daszkiewicz

11:00 - 11:50

Fit Girls

50 min

Anna
Fabiszewska

 
 
 
 

11:00 - 11:50

Stretching

50 min

Anna
Fabiszewska

 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Fit Ball

50 min

Tomasz
Grudzień

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Ada
Przybylska

17:00 - 17:50

kids class

50 min

Daniel
Wiśniewski

 
 

18:00 - 18:50

ABT

50 min

Małgorzata
Daszkiewicz

18:00 - 18:50

PURE PUMP

50 min

Tomasz
Grudzień

18:00 - 18:50

Stretching

50 min

Daniel
Wiśniewski

18:00 - 18:30

Burn it

30 min

Małgorzata
Daszkiewicz

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Anna
Fabiszewska

 

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Anna
Fabiszewska

 
 
 

18:30 - 18:50

ABS

20 min

Małgorzata
Daszkiewicz

 
 
 

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Tomasz
Grudzień

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Anna
Fabiszewska

 
 

20:00 - 20:50

Latino

50 min

Anna
Fabiszewska

20:00 - 20:50

Dancehall

50 min

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Anna
Fabiszewska

 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

17:00 - 17:50

Yoga

50 min

Karolina
Spychalska

 
 

18:00 - 18:50

Stretching

50 min

Tomasz
Grudzień

18:00 - 18:50

ABT

50 min

Jakub
Kiełbowicz

18:00 - 18:50

ABS

50 min

Małgorzata
Daszkiewicz

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Tomasz
Grudzień

18:00 - 18:50

Stretching

50 min

Daniel
Wiśniewski

 
 

19:00 - 19:30

Body shock

30 min

Tomasz
Grudzień

 
 

19:00 - 19:50

Fight Club

50 min

Jacek
Piotrowski

 
 
 

20:00 - 20:50

Fight Club

50 min

Jacek
Piotrowski

20:00 - 20:50

Salsa

50 min

Anna
Fabiszewska