Jatomi Fitness Poznań City Center

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: cbmana_pvgl@wngbzv.pbz

tel.: 61 674 67 99

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/pozna%C5%84-city-center

Lokalizacja:

ul. Stanisława Matyi 2, Poznań

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

09:00 - 09:50

Body Shape

50 min

Rafał
Pacek

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Rafał
Pacek

09:00 - 09:50

Body Shape

50 min

Beata
Ignyś

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Adrianna
Łuczak

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Beata
Ignyś

 

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Rafał
Pacek

10:00 - 10:50

ABT

50 min

Rafał
Pacek

10:00 - 10:50

ABS

50 min

Rafał
Pacek

10:00 - 10:50

Step

50 min

Beata
Ignyś

 

10:00 - 10:50

Fat burning

50 min

Beata
Ignyś

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Beata
Ignyś

 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:50

ABS

50 min

Joanna
Kowalewska

 
 
 
 

16:00 - 16:50

Zumba

50 min

Agnieszka
Portka

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Joanna
Kowalewska

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Beata
Ignyś

17:00 - 18:00

PURE PUMP

60 min

Ernest
Albert

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Joanna
Majewska

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Joanna
Kowalewska

 
 

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Danuta
Kisiel

18:00 - 18:50

Step Advance

50 min

Beata
Ignyś

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Joanna
Kowalewska

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Joanna
Majewska

 
 
 

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Rafał
Pacek

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Ernest
Albert

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Adrianna
Łuczak

19:00 - 19:50

PURE PUMP

50 min

Beata
Ignyś

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Ernest
Albert

 
 

20:00 - 20:50

Dance

50 min

Rafał
Pacek

20:00 - 20:50

Dancehall

50 min

Jatomi
Team

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Agnieszka
Portka

 
 
 

Studio Joga

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

Marcin
Grodzicki

 
 
 
 

11:00 - 12:30

Yoga

90 min

Agata
Skowiera

11:00 - 11:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Rafał
Pacek

11:00 - 12:30

Yoga

90 min

Agata
Skowiera

 
 
 
 

18:00 - 18:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Jatomi
Team

 
 

18:00 - 18:50

Core training

50 min

Beata
Ignyś

18:00 - 18:50

Core training

50 min

Joanna
Kowalewska

 
 

19:00 - 19:50

Stretching

50 min

Jatomi
Team

 

19:00 - 19:50

Fight Club

50 min

Damian
Archacki

19:00 - 19:50

Stretching

50 min

Joanna
Majewska

19:00 - 20:30

Yoga

90 min

Agata
Skowiera

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Adrianna
Łuczak

 
 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

12:00 - 12:30

ABS

30 min

Joanna
Kowalewska

12:00 - 12:30

ABS

30 min

Jakub
Marynowicz

 

18:00 - 19:00

Warrior

60 min

Damian
Archacki

 

18:00 - 19:00

Warrior

60 min

Damian
Archacki

 
 
 

18:15 - 18:45

TRX

30 min

Jakub
Marynowicz

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Joanna
Kowalewska

 
 

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Krystian
Żuchowski

 
 
 
 

19:15 - 19:45

ABS

30 min

Krystian
Żuchowski

19:15 - 19:45

ABS

30 min

Adrian
Czajkowski

 
 
 

Studio Cycling

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Waldemar
Łuczak

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Katarzyna
Łukowicz

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Ernest
Albert

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Ernest
Albert

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Ernest
Albert

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Waldemar
Łuczak

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Katarzyna
Łukowicz

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Ernest
Albert