Jatomi Fitness Poznań Malta

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: cbmana_znygn@wngbzv.pbz

tel.: 61 415 10 45

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/pozna%C5%84-malta

Lokalizacja:

ul. Baraniaka 8, Poznań

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

09:00 - 10:30

Yoga

90 min

Agata
Skowiera

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Zumba

50 min

Anna
Moller

 
 
 
 
 
 

11:00 - 12:30

Yoga

90 min

Agata
Skowiera

 

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Dagmara
Dobrogojska

17:00 - 17:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Karol
Bodak

 

17:00 - 17:50

Aerobox

50 min

Dagmara
Dobrogojska

 
 
 

18:00 - 18:50

ABT

50 min

Abby
Aouragh

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Anna
Moller

18:00 - 18:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Karol
Bodak

18:00 - 18:50

Boxing Class

50 min

Marcin
Stolarek

 
 

19:00 - 19:50

Boxing Class

50 min

Marcin
Stolarek

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Aleksandra
Mirek

19:00 - 19:50

Core training

50 min

Natalia
Wolicka

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Agata
Skowiera

 
 

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Agata
Skowiera

20:00 - 20:50

Dance

50 min

Anita
Jerzyńska

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Natalia
Wolicka

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Agata
Skowiera

 
 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Ewa
Mielcarek

 

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Natalia
Wolicka

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Karolina
Sikorska

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Dagmara
Dobrogojska

 
 

10:00 - 10:50

ABS

50 min

Ewa
Mielcarek

10:00 - 10:50

Body Shape

50 min

Joanna
Majewska

10:00 - 10:50

Stretching

50 min

Karolina
Sikorska

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Karolina
Sikorska

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Karol
Bodak

10:00 - 10:50

TBC

50 min

Ernest
Albert

10:00 - 10:50

Pure Fire

50 min

Jakub
Wrotyński

 

11:00 - 11:50

ABS

50 min

Joanna
Majewska

 
 
 

11:00 - 12:00

PURE PUMP

60 min

Jatomi
Team

11:00 - 11:50

Core training

50 min

Jakub
Wrotyński

17:00 - 18:00

PURE PUMP

60 min

Jatomi
Team

17:00 - 17:50

FUNCTIONAL TRAINING

50 min

Abby
Aouragh

17:00 - 17:50

FUNCTIONAL TRAINING

50 min

Abby
Aouragh

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Ewa
Mielcarek

17:00 - 18:00

PURE PUMP

60 min

Natalia
Wolicka

 
 

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Jatomi
Team

18:00 - 18:50

Step Advance

50 min

Maciej
Trzuskawski

18:00 - 18:50

PURE PUMP

50 min

Natalia
Wolicka

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Dagmara
Dobrogojska

18:00 - 18:50

ABT

50 min

Natalia
Wolicka

 
 

19:00 - 19:50

Step

50 min

Jatomi
Team

19:00 - 19:50

TBC

50 min

Maciej
Trzuskawski

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Oskar
Chudzyński

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Anita
Jerzyńska

 
 
 

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Aleksandra
Mirek

20:00 - 21:00

PURE PUMP

60 min

Ewa
Mielcarek

20:00 - 20:50

ABT

50 min

Damian
Brandt

20:00 - 20:50

Latino

50 min

Anita
Jerzyńska

 
 
 

Studio Cycling

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

09:00 - 09:50

Cycling

50 min

Ernest
Albert

 
 

09:00 - 09:50

Cycling

50 min

Ernest
Albert

 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Filip
Łakomy

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Ewa
Mielcarek

 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Ewa
Mielcarek

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Damian
Brandt

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Filip
Łakomy

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Ewa
Mielcarek

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Filip
Łakomy

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Ewa
Mielcarek

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Damian
Brandt

 
 

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Filip
Łakomy

 

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Filip
Łakomy

 
 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

17:00 - 17:50

Warrior

50 min

Marcin
Szybaj

 
 
 
 

17:30 - 18:00

ABS

30 min

Stanislav
Dzhurinskyi

17:30 - 18:00

ABS

30 min

Mikołaj
Żelichowski

17:30 - 18:00

ABS

30 min

Oskar
Chudzyński

17:30 - 18:00

ABS

30 min

Krzysztof
Urban

 
 
 
 
 
 
 

17:45 - 18:15

ABS

30 min

 
 

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Marcin
Szybaj

 

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Marcin
Szybaj

 
 
 
 
 
 
 

18:15 - 18:45

KETTLEBELLS

30 min

Krzysztof
Urban

 
 
 

18:30 - 19:00

Fat burning

30 min

Barłomiej
Jedynak

18:30 - 19:00

Fat burning

30 min

Krzysztof
Urban

 
 
 
 
 
 
 

18:45 - 19:15

Fat burning

30 min

Barłomiej
Jedynak

18:45 - 19:15

Rowing

30 min

Krzysztof
Urban

18:45 - 19:15

ABS

30 min

Barłomiej
Jedynak

 
 

19:00 - 19:50

Warrior

50 min

Marcin
Szybaj

 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:00

Core training

30 min

Oskar
Chudzyński

 

19:30 - 20:00

ABS

30 min

Stanislav
Dzhurinskyi

19:30 - 20:00

Core training

30 min

Oskar
Chudzyński