Jatomi Fitness Poznań Pestka

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: cbmana_crfgxn@wngbzv.pbz

tel.: 61 646 06 66

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/pozna%C5%84-pestka

Lokalizacja:

ul. Solidarności 47, Poznań

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

08:30 - 10:00

Yoga

90 min

Karolina
Tomkowiak

 

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Iwona
Ziółkowska

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Daria
Sołtysik

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Daria
Sołtysik

09:00 - 09:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Jatomi
Team

 
 

10:00 - 10:50

Fit Girls

50 min

Iwona
Ziółkowska

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Daria
Sołtysik

10:00 - 10:50

ABT

50 min

Daria
Sołtysik

10:00 - 10:50

Body shock

50 min

Tomasz
Szuszczyński

10:00 - 10:50

Core training

50 min

Iwona
Ziółkowska

10:00 - 11:00

PURE PUMP

60 min

Anna
Dolata

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Agnieszka
Jargas

 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Fit Girls

50 min

Anna
Dolata

11:00 - 11:50

TBC

50 min

Agnieszka
Jargas

11:15 - 11:45

ABS

30 min

Marcin
Lipiński

 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 17:00

PURE PUMP

60 min

Daria
Sołtysik

16:00 - 16:50

Fit Girls

50 min

Anna
Dolata

 
 
 
 

17:00 - 17:50

Fat burning

50 min

Anita
Tarnowska

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Daria
Sołtysik

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Iwona
Ziółkowska

17:00 - 17:50

Step

50 min

Jatomi
Team

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Karolina
Sikorska

 
 

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Anita
Tarnowska

18:00 - 18:50

Fat burning

50 min

Daria
Sołtysik

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Iwona
Ziółkowska

18:00 - 18:50

Burn it & stretch it

50 min

Jatomi
Team

18:00 - 18:50

PURE PUMP

50 min

Karolina
Sikorska

 
 

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Julia
Kopystecka

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Edyta
Grzybowska

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Dominika
Babiak

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Agnieszka
Jargas

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Dominika
Babiak

 
 
 

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Magdalena
Kostuś

20:00 - 20:50

Pilates

50 min

Agnieszka
Jargas

 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 10:30

Yoga

90 min

Karolina
Tomkowiak

 

09:00 - 10:30

Yoga

90 min

Karolina
Tomkowiak

 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Pure Fire

50 min

Patryk
Akinyeye

 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Monika
Łochowicz

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Monika
Łochowicz

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Monika
Łochowicz

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Monika
Łochowicz

19:00 - 19:50

Fit Ball

50 min

Hanna
Tyksińska

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Monika
Łochowicz

19:00 - 19:50

Core training

50 min

Jatomi
Team

 
 

20:00 - 20:50

Salsation

50 min

Julia
Kopystecka

20:00 - 20:50

Pilates

50 min

Hanna
Tyksińska

 
 
 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

11:15 - 11:45

Jatomi Stretch

30 min

Daria
Sołtysik

 

11:15 - 11:45

ABS

30 min

Patryk
Akinyeye

11:15 - 11:45

ABS

30 min

Patryk
Bandurski

 
 
 
 
 

12:15 - 12:45

Body shock

30 min

Patryk
Akinyeye

 

17:15 - 17:45

TRX

30 min

Patryk
Bandurski

 
 
 
 
 

17:15 - 17:45

TRX

30 min

Tomasz
Napierała

 
 

17:45 - 18:15

ABS

30 min

Konrad
Repecki

 
 
 
 

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Łukasz
Ekiert

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Patryk
Akinyeye

 

18:15 - 18:45

ABS

30 min

Radosław
Kargol

18:15 - 18:45

TRX

30 min

Radosław
Kargol

18:15 - 18:45

Roller

30 min

Tomasz
Napierała

 
 
 
 

18:45 - 19:15

Jatomi Stretch

30 min

Radosław
Kargol

 
 
 
 

19:15 - 19:45

TRX

30 min

Łukasz
Leszko

 
 

19:15 - 19:45

Roller

30 min

Konrad
Repecki

 
 
 
 
 
 

20:15 - 20:45

ABS

30 min

Konrad
Repecki

 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

18:15 - 19:05

Warrior

50 min

Tomasz
Napierała

 
 

20:15 - 21:05

Fight Club

50 min

Patryk
Akinyeye

 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 

18:15 - 18:45

Roller

30 min

Tomasz
Napierała

 
 

20:15 - 20:45

TRX

30 min

Krystian
Pikulik