Jatomi Fitness Szczecin Kaskada

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: fmpmrpva_xnfxnqn@wngbzv.pbz

tel.: 91 852 28 88

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/szczecin-kaskada

Lokalizacja:

ul. Niepodległości 36, Szczecin

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

Core training

50 min

Maja
Barczak

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Aleksandra
Tymejczyk

 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:20

Fit Girls

50 min

Monika
Łukaszewska

10:00 - 10:50

Yoga

50 min

Aleksandra
Ziółkowska

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Maja
Barczak

10:00 - 11:00

PURE PUMP

60 min

Aleksandra
Tymejczyk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:50

Burn it & stretch it

50 min

Piotr
Bitel

16:00 - 16:50

ABT

50 min

Monika
Łukaszewska

 

17:00 - 17:50

kids class

50 min

Łukasz
Koperski

17:00 - 17:50

Core training

50 min

Maja
Barczak

17:00 - 17:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Maja
Barczak

17:00 - 17:50

kids class

50 min

Marysia
Abrantowicz

 

18:00 - 18:50

TBC

50 min

Aleksandra
Tymejczyk

18:00 - 18:50

ABS

50 min

Aleksandra
Tymejczyk

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Joanna
Gradek

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Maja
Barczak

19:00 - 19:50

Stretching

50 min

Amelia
Andrzejak

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Joanna
Gradek

 
 

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Joanna
Gradek

 

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Joanna
Gradek

 
 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

10:15 - 10:45

TRX

30 min

Łukasz
Koperski

10:15 - 10:45

ABS

30 min

Łukasz
Koperski

10:15 - 10:45

Body shock

30 min

Łukasz
Koperski

10:15 - 10:45

Body shock

30 min

Tomasz
Nowakowski

 
 
 
 
 
 
 
 

11:45 - 12:15

ABS

30 min

Michał
Truchan

 
 
 

17:00 - 17:20

TRX

20 min

Wojciech
Wanke

 
 
 

17:15 - 17:45

FUNCTIONAL TRAINING

30 min

17:15 - 17:45

Body shock

30 min

17:15 - 17:45

FUNCTIONAL TRAINING

30 min

17:15 - 17:45

FUNCTIONAL TRAINING

30 min

Piotr
Bitel

17:15 - 17:45

Jatomi Stretch

30 min

17:15 - 17:45

Boot Camp

30 min

 

17:45 - 18:15

Boot Camp

30 min

17:45 - 18:15

TRX

30 min

17:45 - 18:15

Body shock

30 min

17:45 - 18:15

TRX

30 min

Piotr
Bitel

17:45 - 18:15

FUNCTIONAL TRAINING

30 min

17:45 - 18:15

Body shock

30 min

 
 
 

18:00 - 18:20

Jatomi Stretch

20 min

 
 
 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

16:00 - 16:50

Fit Girls

50 min

Aleksandra
Tymejczyk

16:00 - 16:50

Fit Ball

50 min

Maja
Barczak

 
 
 
 

17:00 - 17:50

Burn it

50 min

Amelia
Andrzejak

17:00 - 18:00

PURE PUMP

60 min

Aleksandra
Tymejczyk

17:00 - 17:50

Yoga

50 min

 
 
 

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Michał
Karpiński

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Maja
Barczak

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Michał
Karpiński

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Piotr
Bitel

 
 
 

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Karolina
Staigl

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Karolina
Staigl

19:00 - 19:50

TBC

50 min

Joanna
Gradek

19:00 - 19:50

Warrior

50 min

Michał
Karpiński

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Aleksandra
Ziółkowska

 
 
 

20:00 - 20:30

ABS

30 min

Karolina
Staigl

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Karolina
Staigl

 
 
 

20:15 - 21:15

Yoga

60 min