Jatomi Fitness Toruń Plaza

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: gbeha_cynmn@wngbzv.pbz

tel.: 56 690 40 00

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/toruń-plaza

Lokalizacja:

ul. Broniewskiego 90, Toruń

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

10:00 - 11:00

PURE PUMP

60 min

Paula
Gimińska

10:00 - 10:50

ABT

50 min

Sylwia
Wróblewska

10:00 - 10:50

Fit Girls

50 min

Paula
Gimińska

 

10:00 - 11:00

PURE PUMP

60 min

Paula
Gimińska

10:00 - 10:50

Fit Girls

50 min

Paulina
Poliwodzińska

 

11:00 - 11:50

Pilates

50 min

Sylwia
Wróblewska

11:00 - 11:50

Stretching

50 min

Sylwia
Wróblewska

 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 17:30

Yoga

90 min

Krzysztof
Dąbrowski

 

17:00 - 17:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Iza
Stodolna

17:00 - 17:50

Jatomi Fly

50 min

Sylwia
Wróblewska

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Iza
Stodolna

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Sylwia
Wróblewska

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

Sylwia
Wróblewska

 
 

18:00 - 18:50

Trampoliny

50 min

Paula
Gimińska

18:00 - 18:50

Fat burning

50 min

Sylwia
Wróblewska

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Marek
Ciećwierz

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Szymon
Wiśniewski

 
 

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Paula
Gimińska

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Paulina
Poliwodzińska

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Sylwia
Wróblewska

19:00 - 20:30

Yoga

90 min

Krzysztof
Dąbrowski

19:00 - 19:55

Trampoliny

55 min

Patrycja
Ludwicka

 
 
 

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Kamila
Marczak

20:00 - 20:30

Core training

30 min

Sylwia
Wróblewska

 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:00

Stretching

30 min

Sylwia
Wróblewska

 
 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

Cycling

55 min

Paula
Gimińska

 
 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Szymon
Wiśniewski

18:00 - 18:50

Fit Ball

50 min

Iza
Stodolna

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Sylwia
Wróblewska

18:00 - 18:50

ABT

50 min

Sylwia
Wróblewska

 
 
 

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Sylwia
Wróblewska

19:00 - 19:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Iza
Stodolna

19:00 - 19:50

ABT

50 min

Patrycja
Ludwicka

 
 
 
 
 
 
 

19:05 - 19:55

Cycling

50 min

Szymon
Wiśniewski

 
 
 

20:00 - 21:00

Yoga

60 min

Paulina
Poliwodzińska

20:00 - 20:55

Trampoliny

55 min

Patrycja
Ludwicka

 
 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

17:15 - 17:45

Stretching

30 min

 

17:15 - 17:45

ABS

30 min

 

17:15 - 17:45

ABS

30 min

 
 
 

18:15 - 18:45

Rowing

30 min

 

18:15 - 18:45

TRX

30 min

 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Paula
Gimińska

 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela