Jatomi Fitness Warszawa Blue City

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: jnefmnjn_oyhr@wngbzv.pbz

tel.: 22 535 39 53

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/warszawa-blue-city

Lokalizacja:

ul. Jerozolimskie 179, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

08:00 - 08:30

Grit®cardio

30 min

Angelika
Jeżewska

 
 

08:30 - 09:30

Bodybalance®

60 min

Monika
Bukowska

 

08:30 - 09:20

Pilates

50 min

Monika
Bukowska

08:30 - 09:20

Zumba

50 min

Alan
Ałasa

 
 
 
 
 
 
 

08:40 - 09:40

BODYPUMP®

60 min

Angelika
Jeżewska

 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:50

TBC

50 min

Alan
Ałasa

09:00 - 10:00

Bodybalance®

60 min

Aleksandra
Olbryś

09:30 - 10:00

Stretching

30 min

Monika
Bukowska

09:30 - 10:20

Zdrowy kręgosłup

50 min

Diana
Dudziak

09:30 - 10:00

Stretching

30 min

Monika
Bukowska

09:30 - 10:00

Stretching

30 min

Alan
Ałasa

 
 
 
 
 
 
 

09:50 - 10:50

Bodybalance®

60 min

Monika
Bukowska

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Zumba

50 min

Alan
Ałasa

10:00 - 10:30

Cxworx®

30 min

Aleksandra
Olbryś

 
 
 
 
 
 

10:40 - 11:30

Pilates

50 min

Aleksandra
Olbryś

 
 
 
 
 

11:00 - 12:00

BODYPUMP®

60 min

Anna
Osińska

 
 
 
 
 
 
 

11:40 - 12:30

TBC

50 min

Agnieszka
Łukasiak

 
 

12:00 - 12:30

Grit®strength

30 min

Michał
Szóstko

 
 
 
 
 
 
 
 

12:10 - 12:55

Bodycombat®

45 min

Anna
Osińska

 
 
 

12:30 - 12:50

Stretching

20 min

Michał
Szóstko

 
 
 
 
 

16:00 - 17:00

BODYPUMP®

60 min

Diana
Dudziak

 

16:00 - 16:50

Fit Girls

50 min

Diana
Dudziak

 
 

16:00 - 16:45

Zdrowy kręgosłup

45 min

Robert
Kusiak

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Anita
Szołdra

 

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Aleksandra
Tokarska

17:00 - 17:30

Cxworx®

30 min

Diana
Dudziak

 
 
 
 

17:10 - 17:40

Cxworx®

30 min

Diana
Dudziak

 
 
 
 
 
 
 
 

17:30 - 17:50

Stretching

20 min

Diana
Dudziak

 
 
 

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Diana
Dudziak

 

18:00 - 19:00

BODYPUMP®

60 min

Angelika
Jeżewska

 
 
 
 
 

18:10 - 19:00

Step

50 min

Aleksandra
Tokarska

 
 
 
 

18:15 - 19:00

Bodycombat®

45 min

Anita
Szołdra

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Zumba

50 min

Alan
Ałasa

 
 
 
 
 

19:10 - 19:40

Cxworx®

30 min

Natalia
Gołębiewska

 

19:10 - 19:40

Grit®strength

30 min

Michał
Szóstko

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:40 - 20:00

Stretching

20 min

Michał
Szóstko

19:40 - 20:00

Stretching

20 min

Angelika
Jeżewska

 
 
 

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Beata
Gawrylak

 

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Beata
Gawrylak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

08:30 - 09:20

Cycling

50 min

Karolina
Gumienna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 10:30

Yoga

90 min

Łukasz
Przywóski

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:00

Tai Chi

60 min

Ewa
Pfejfer

10:10 - 11:00

Forma w ciąży

50 min

Monika
Bukowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Fit Mama

50 min

Monika
Bukowska

 
 

12:00 - 12:50

Pure Fire

50 min

Monika
Bukowska

 

12:00 - 12:50

Fit Mama

50 min

Diana
Dudziak

 
 
 
 

16:30 - 17:20

Cycling

50 min

Mariusz
Majewski

 

16:30 - 17:20

Cycling

50 min

Mariusz
Majewski

16:30 - 17:20

Boxing Class

50 min

Dariusz
Wdowczyk

 
 
 
 

17:00 - 18:20

Cycling

80 min

Mariusz
Majewski

 
 

17:00 - 17:50

Zumba

50 min

Piotr
Kiełczykowski

 
 

17:30 - 18:20

Cycling

50 min

Mariusz
Majewski

 

17:30 - 18:20

Cycling

50 min

Mariusz
Majewski

 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Latino

50 min

Alan
Ałasa

 
 
 
 

18:30 - 19:20

Fit Ball

50 min

Aleksandra
Olbryś

18:30 - 20:00

Yoga

90 min

Łukasz
Przywóski

 
 
 
 

19:10 - 20:40

Yoga

90 min

Łukasz
Przywóski

 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:30

Bodybalance®

60 min

Aleksandra
Olbryś

 
 
 
 

19:50 - 20:35

Bodybalance®

45 min

Jatomi
Team

 
 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Karolina
Gumienna

 
 
 
 
 

20:30 - 21:00

Cxworx®

30 min

Mateusz
Golatowski

 
 
 
 
 
 

21:00 - 21:20

Stretching

20 min

Mateusz
Golatowski

 
 
 
 

Performance LAB

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

17:00 - 17:30

Hiit session

30 min

Michał
Szóstko

 
 

Functional Zone

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

18:00 - 18:30

Warrior

30 min

Marek
Rybiński

 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

19:00 - 19:50

Warrior

50 min

Mateusz
Golatowski

 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

Warrior

50 min

Marek
Rybiński

 
 
 
 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

20:00 - 21:00

Zumba

60 min