Jatomi Fitness Warszawa Złote Tarasy

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: jnefmnjn_mybgr@wngbzv.pbz

tel.: 22 379 77 77

www: http://jatomifitness.pl/pl/silownia-warszawa-zlote-tarasy

Lokalizacja:

ul. Złota 59, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Solarium
  • Punkt gastronomiczny
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

07:00 - 07:50

Warrior

50 min

Bartosz
Rówienicz

 

07:00 - 07:50

Warrior

50 min

Bartosz
Rówienicz

 

07:00 - 07:50

Warrior

50 min

Bartosz
Rówienicz

 
 
 

07:30 - 08:15

Cycling

45 min

Mateusz
Sowa

 

07:30 - 08:00

BODYPUMP®

30 min

Natalia
Filipp

 
 
 
 
 
 

08:00 - 08:30

Cxworx®

30 min

Natalia
Filipp

 
 
 
 
 
 

08:30 - 09:30

Bodybalance®

60 min

Natalia
Filipp

 
 
 
 

09:00 - 10:00

BODYPUMP®

60 min

Mateusz
Sowa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:00

BODYPUMP®

60 min

Krzysztof
Wawer

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Fit Girls

50 min

Krzysztof
Wawer

 

16:00 - 16:50

Fit Girls

50 min

Aleksandra
Tokarska

16:00 - 16:50

Pilates

50 min

Małgorzata
Abramek

16:00 - 16:50

TBC

50 min

Kasia
Słupska

16:00 - 16:50

TRX

50 min

Małgorzata
Zalewska

16:00 - 16:50

Warrior

50 min

Piotr
Młodzianowski

 
 

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Krzysztof
Wawer

17:00 - 18:00

Power Yoga

60 min

Justyna
Matulka

 

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Mateusz
Sowa

 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Power Yoga

50 min

Justyna
Matulka

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Gosia
Malikowska-Pikula

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Kasia
Słupska

 

18:00 - 19:00

Bodycombat®

60 min

Mateusz
Sowa

 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 20:00

BODYPUMP®

60 min

Zuzanna
Ziółkowska

19:00 - 20:00

BODYPUMP®

60 min

Krzysztof
Wawer

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Kasia
Słupska

 

19:00 - 19:30

Cxworx®

30 min

Mateusz
Sowa

 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:30

Cxworx®

30 min

Zuzanna
Ziółkowska

20:00 - 20:30

ABT

30 min

Krzysztof
Wawer

20:00 - 20:50

MTV Dance

50 min

Maciej
Cielecki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:00

Cxworx®

30 min

Krzysztof
Wawer

 
 
 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

09:00 - 10:30

Yoga

90 min

Magdalena
Brożyna

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:00

Bodycombat®

60 min

Mateusz
Sowa

 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

TBC

50 min

Mateusz
Sowa

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:30

Cxworx®

30 min

Mateusz
Sowa

 
 
 
 
 

13:00 - 13:50

Zumba

50 min

Monika
Myrcha

 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:50

TBC

50 min

Zuzanna
Ziółkowska

 
 
 
 

17:00 - 17:50

Cycling

50 min

Gosia
Malikowska-Pikula

 
 
 
 

18:00 - 19:30

Zumba

90 min

Monika
Myrcha

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

Olga
Marek

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Małgorzata
Abramek

 
 
 
 
 

20:00 - 21:30

Yoga

90 min

Magdalena
Brożyna

 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Warrior

50 min

Piotr
Młodzianowski

 
 
 

17:00 - 17:30

ABS

30 min

17:00 - 17:30

Warrior

30 min

Małgorzata
Zalewska

 
 
 
 

18:00 - 18:30

Warrior

30 min

Piotr
Młodzianowski

18:00 - 18:30

Warrior

30 min

Piotr
Młodzianowski

 
 
 
 

Performance LAB

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 

18:00 - 18:30

Hiit session

30 min

Wojciech
Sokólski

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:30

Hiit session

30 min

Wojciech
Sokólski