Jatomi Fitness Warszawa Zodiak

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: jnefmnjn_mbqvnx@wngbzv.pbz

tel.: 22 100 34 00

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/warszawa-zodiak

Lokalizacja:

ul. Widok 26, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

06:30 - 07:20

Boot Camp

50 min

Artur
Kauf

 

06:30 - 07:20

Boot Camp

50 min

Artur
Kauf

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Warrior

50 min

Paweł
Leśnikowski

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Mateusz
Zajączkowski

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Paweł
Leśnikowski

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Mateusz
Zajączkowski

18:00 - 18:50

Warrior

50 min

Paweł
Leśnikowski

18:00 - 18:50

TRX

50 min

Dominika
Kucińska

 
 
 

19:30 - 20:20

Warrior

50 min

Paweł
Leśnikowski

 

19:30 - 20:20

Warrior

50 min

Paweł
Leśnikowski

 
 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

08:00 - 08:50

TBC

50 min

Małgorzata
Kurkiewicz

08:00 - 08:30

Pure pump express

30 min

Anna
Sikorska

08:00 - 08:50

ABT

50 min

Zuzanna
Ziółkowska

 
 
 
 
 

08:30 - 08:50

ABS

20 min

Anna
Sikorska

 
 
 
 
 
 
 

08:50 - 09:20

ABS

30 min

Zuzanna
Ziółkowska

 
 
 
 

09:00 - 09:50

Pilates

50 min

Małgorzata
Kurkiewicz

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Anna
Sikorska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 11:00

PURE PUMP

60 min

Zuzanna
Ziółkowska

 
 
 
 
 

11:00 - 12:00

PURE PUMP

60 min

Małgorzata
Kurkiewicz

11:00 - 11:50

Fit Girls

50 min

Zuzanna
Ziółkowska

 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

ABT

50 min

Małgorzata
Kurkiewicz

12:00 - 12:50

Pilates

50 min

Zuzanna
Ziółkowska

 
 
 
 
 
 

12:50 - 13:10

Stretch it

20 min

Zuzanna
Ziółkowska

 
 
 
 
 

13:00 - 14:30

Yoga

90 min

Justyna
Matulka

 
 
 

16:00 - 16:50

ABT

50 min

Dominika
Kucińska

 
 
 

17:00 - 17:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Anna
Sikorska

17:00 - 18:00

PURE PUMP

60 min

Anna
Sikorska

17:00 - 17:50

Cycling

50 min

Dominika
Kucińska

17:00 - 17:50

TBC

50 min

Dominika
Kucińska

 
 
 

18:00 - 18:50

Fit Girls

50 min

Anna
Sikorska

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Aleksandra
Kramarczuk

18:00 - 18:50

ABT

50 min

Małgorzata
Kurkiewicz

18:00 - 18:50

Pilates

50 min

Jasmin
Wachowiak

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Gosia
Malikowska-Pikula

19:00 - 20:00

Power Yoga

60 min

Justyna
Matulka

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Jasmin
Wachowiak

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Małgorzata
Kurkiewicz

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Gosia
Malikowska-Pikula

 
 

20:00 - 20:50

TBC

50 min

Aleksandra
Kramarczuk

20:00 - 20:50

Dance

50 min

Wiktor
Korszla

20:00 - 20:50

Fit Ball

50 min

Aleksandra
Kramarczuk

20:00 - 20:50

Cycling

50 min

Maciej
Skubiszewski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

21:30 - 21:50

Stretching

20 min

Paweł
Daniszewski

21:30 - 21:50

TRX

20 min

Kacper
Lachowicz

 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 18:50

KETTLEBELLS

20 min

Paweł
Daniszewski

18:30 - 18:50

Roller

20 min

Kacper
Lachowicz

18:30 - 18:50

ABS

20 min

Paweł
Daniszewski

 
 

19:30 - 19:50

Stretching

20 min

Artur
Kauf

 

19:30 - 19:50

ABS

20 min

Paweł
Daniszewski

19:30 - 19:50

KETTLEBELLS

20 min

Kacper
Lachowicz

19:30 - 19:50

Stretching

20 min

Paweł
Daniszewski

 
 
 
 

20:30 - 20:50

TRX

20 min

Paweł
Daniszewski

20:30 - 20:50

ABS

20 min

Kacper
Lachowicz

20:30 - 20:50

KETTLEBELLS

20 min

Paweł
Daniszewski

 
 

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

18:00 - 19:00

Stretching

60 min

 
 
 
 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

19:00 - 19:20

ABS

20 min

 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:20

KETTLEBELLS

20 min