Jatomi Fitness Wrocław Magnolia

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: jebpynj_zntabyvn@wngbzv.pbz

tel.: 71 723 05 05

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/wroc%C5%82aw-magnolia

Lokalizacja:

ul. Legnicka 58, Wrocław

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Sauna
  • Punkt gastronomiczny
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Agata
Kościk

09:00 - 09:50

Pure Fire

50 min

Justyna
Koman

09:00 - 10:00

PURE PUMP

60 min

Agata
Zagrodna

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Anna
Roszak

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Małgorzata
Majewska

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

kids class

50 min

Katarzyna
Warzecha

 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

TBC

50 min

11:00 - 11:50

ABT

50 min

Marta
Krzyżanowska

 
 
 
 

16:00 - 16:50

Pure Fire

50 min

Małgorzata
Majewska

 
 
 

16:15 - 16:45

Pure pump express

30 min

Agata
Kościk

 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Fit Girls

50 min

Małgorzata
Majewska

17:00 - 17:50

ABT

50 min

Agata
Kościk

17:00 - 18:00

PURE PUMP

60 min

Przemysław
Polakowski

17:00 - 18:00

PURE PUMP

60 min

Agata
Zagrodna

 
 

18:00 - 19:00

PURE PUMP

60 min

Agata
Zagrodna

18:00 - 18:50

Aerodance

50 min

Małgorzata
Majewska

18:00 - 18:50

Zumba

50 min

 
 

19:00 - 19:50

Fit Girls

50 min

Agata
Zagrodna

 

19:00 - 20:00

PURE PUMP

60 min

Agata
Kościk

19:00 - 19:50

Step&Shape

50 min

Izabela
Ilów

19:00 - 19:50

TBC

50 min

Marzena
Wierzbicka

 
 

20:00 - 20:50

Fight Club

50 min

Marcin
Bachórz

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Natalia
Golec

 

20:00 - 20:50

Fit Girls

50 min

Agata
Kościk

20:00 - 20:50

Fight Club

50 min

 
 

Studio Cycling

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

09:00 - 09:50

Cycling

50 min

Marta
Perżanowska

 
 
 
 
 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Piotr
Łuszczki

 

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Piotr
Łuszczki

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Anna
Roszak

 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Anna
Roszak

 
 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Agata
Kościk

10:00 - 10:50

Yoga

50 min

Krystyna
Klimowicz

10:00 - 10:50

Fit Ball

50 min

Agata
Zagrodna

10:00 - 10:50

Pilates

50 min

Emilia
Zawadzka

10:00 - 10:50

Stretching

50 min

Małgorzata
Majewska

10:00 - 10:50

ABS

50 min

 
 

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

Agata
Kościk

 
 

17:00 - 17:50

Yoga

50 min

Krystyna
Klimowicz

 
 

18:00 - 18:50

Yoga

50 min

Tomasz
Szklanko

 
 

18:00 - 18:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Izabela
Ilów

18:00 - 18:50

ABS

50 min

Agata
Zagrodna

 
 

19:00 - 19:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Ewa
Roman

 

19:00 - 19:50

Pilates

50 min

Agata
Kościk

 
 
 

20:00 - 20:50

ABS

50 min

Ewa
Roman

20:00 - 20:50

Stretching

50 min

Małgorzata
Majewska

20:00 - 20:50

TBC

50 min

Katarzyna
Dąbrowska

 
 
 
 

Gym

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

18:00 - 18:30

TRX

30 min

18:00 - 18:30

KETTLEBELLS

30 min

18:00 - 18:30

TRX

30 min

18:00 - 18:30

KETTLEBELLS

30 min

18:00 - 18:30

TRX

30 min

 
 

19:00 - 19:30

Fat burning

30 min

19:00 - 19:30

Fat burning

30 min

19:00 - 19:30

Fat burning

30 min

19:00 - 19:30

Fat burning

30 min

19:00 - 19:30

Fat burning

30 min

 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

19:00 - 19:50

Step&Shape

50 min

Małgorzata
Majewska

 
 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

19:00 - 19:50

ABS

50 min

Izabela
Ilów