Jatomi Fitness Wrocław Renoma

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: jebpynj_erabzn@wngbzv.pbz

tel.: 71 723 03 33

www: http://jatomifitness.pl/pl/kluby-fitness/wroc%C5%82aw-renoma

Lokalizacja:

ul. Świdnicka 40, Wrocław

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

Udogodnienia

  • Solarium
  • Dostep do internetu bezprzewodowego
  • Siłownia
  • Eventy dla klubowiczów
  • Bezpłatna wypożyczalnia filmów DVD

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Studio 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

08:00 - 08:50

Yoga

50 min

 
 
 
 
 

09:00 - 09:50

ABT

50 min

Katarzyna
Krawczyk

09:00 - 10:00

BODYPUMP®

60 min

Agata
Kościk

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Małgorzata
Majewska

09:00 - 10:00

BODYPUMP®

60 min

Marta
Gutowska

09:00 - 09:50

Fit Girls

50 min

Agata
Kościk

 
 
 
 
 

10:00 - 10:50

Bodybalance®

50 min

Agata
Kościk

10:00 - 10:50

Bodycombat®

50 min

Joanna
Tołpa

 

10:15 - 10:45

Cxworx®

30 min

Małgorzata
Majewska

 

10:15 - 10:45

Cxworx®

30 min

Marta
Krzyżanowska

 
 
 
 

10:45 - 11:15

Stretching

30 min

Małgorzata
Majewska

 
 
 
 
 

11:00 - 11:50

Aktywny senior

50 min

Grzegorz
Cerazy

 

11:00 - 11:50

Aktywny senior

50 min

Wioletta
Gajowiec

11:00 - 12:00

BODYPUMP®

60 min

Marta
Gutowska

 
 
 
 
 

12:15 - 12:45

Cxworx®

30 min

Paweł
Słomian

 
 
 
 
 
 

13:00 - 13:30

ABS

30 min

Paweł
Słomian

 

16:00 - 16:50

Bodycombat®

50 min

Maciej
Bernat

16:00 - 16:50

ABT

50 min

Katarzyna
Krawczyk

 

16:00 - 16:50

ABT

50 min

Katarzyna
Krawczyk

 

16:00 - 16:30

Grit®cardio

30 min

Paweł
Słomian

 
 
 
 
 
 

16:45 - 17:15

Stretching

30 min

Paweł
Słomian

 

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Agnieszka
Szydłowska

 

17:00 - 17:50

Yoga

50 min

Ewa
Moroch

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:40 - 18:00

Stretching

20 min

Maciej
Bernat

 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:30

Grit®strength

30 min

Paweł
Słomian

 
 
 
 
 
 

18:10 - 18:40

Grit®cardio

30 min

Grzegorz
Cerazy

 
 
 

18:15 - 18:45

Cxworx®

30 min

Paweł
Słomian

 
 
 
 
 
 
 
 

18:40 - 19:00

ABS

20 min

Paweł
Słomian

 
 
 
 

18:45 - 19:05

Stretching

20 min

Paweł
Słomian

 
 

18:45 - 19:05

ABS

20 min

Grzegorz
Cerazy

 
 
 

19:00 - 19:50

Cycling

50 min

Agnieszka
Szydłowska

19:00 - 19:50

Bodybalance®

50 min

Anna
Horobiowska

 
 
 
 
 
 
 

19:10 - 20:00

Bodycombat®

50 min

Joanna
Tołpa

 
 
 

19:15 - 20:05

Bodybalance®

50 min

Agata
Kościk

 
 
 
 
 
 
 

19:20 - 19:50

ABS

30 min

Przemysław
Polakowski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:50

TBC

50 min

Katarzyna
Krawczyk

 
 
 
 
 

20:10 - 21:00

Fit Girls

50 min

Agata
Kościk

 

20:10 - 21:00

ABT

50 min

Katarzyna
Krawczyk

20:10 - 21:00

TBC

50 min

Katarzyna
Krawczyk

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Studio 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

10:00 - 10:50

Cycling

50 min

Katarzyna
Krawczyk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Maciej
Bernat

 

16:00 - 16:50

Fit Ball

50 min

Maciej
Bernat

 
 
 
 
 

17:00 - 17:50

Zdrowy kręgosłup

50 min

Maciej
Bernat

 

17:00 - 17:50

Cycling

50 min

Katarzyna
Krawczyk

 
 
 
 

18:00 - 18:50

Salsation

50 min

Przemek
Waszczyszyn

18:00 - 18:50

Cycling

50 min

Agnieszka
Szydłowska

 
 
 

18:15 - 19:05

Cycling

50 min

Agnieszka
Szydłowska

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:50

Warrior

50 min

Grzegorz
Cerazy

 

19:00 - 19:50

Warrior

50 min

Bartosz
Cichy

19:00 - 21:00

Zumba

120 min

Anna
Kołodziej

 
 

20:00 - 20:50

MTV Dance

50 min

Anna
Bartkowska

20:00 - 20:50

Latino

50 min

Przemysław
Polakowski

20:00 - 20:50

Salsa

50 min

 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

17:00 - 17:30

Grit®cardio

30 min

Maciej
Bernat

 

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

Agnieszka
Szydłowska

 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

17:00 - 17:50

Pilates

50 min

Katarzyna
Krawczyk

 

17:00 - 18:00

BODYPUMP®

60 min

Katarzyna
Krawczyk