OxygenFitness & Wellness Club

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xyho@bkltrasvgarff.cy

tel.: +48 608 088 088

www: http://oxygen-warszawa-cms.efitness.com.pl

Lokalizacja:

ul. Kazimierza Gierdziejewskiego 7, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • Fit Profitbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • OK Systembez dopłat.bez ograniczeń czasowych.
  • Fit Flexbez dopłat.bez ograniczeń czasowych.

Udogodnienia

  • Sklep z odżywkami lub odzieżą sportową
  • Masaż
  • Kosmetyczka
  • Przyjazny dla mam z dziećmi
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

STUDIO ROWEROWE

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

07:30 - 08:15

Trening Obwodowy

45 min

Daniluk
Łukasz

 
 
 

08:30 - 09:25

Pilates

55 min

Końko
Piotr

08:30 - 09:20

AKTYWNI PLUS

50 min

Końko
Piotr

 
 
 
 

09:00 - 09:50

Power Pump

50 min

Bodalski
Cezary

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:10 - 10:00

TABATA

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 
 
 
 

09:15 - 10:10

TABATA

55 min

ZASTĘPSTWO
INSTRUKTOR

09:15 - 10:10

Pilates

55 min

Kuryłowicz
Weronika

09:30 - 10:25

POWER MAX

55 min

Bodalski
Cezary

09:30 - 10:20

Fit Ball

50 min

Końko
Piotr

09:30 - 10:20

Power pump & step

50 min

Końko
Piotr

 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:55

Pilates

55 min

Kuryłowicz
Weronika

 
 
 
 
 

10:10 - 11:00

Zumba

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:20 - 11:10

Pilates

50 min

Kuryłowicz
Weronika

10:30 - 11:25

Aktywna ci??a

55 min

Długosz
Magdalena

 
 

10:30 - 11:25

Aktywna ci??a

55 min

Długosz
Magdalena

10:30 - 11:20

Balet gr. 1 i 2

50 min

Lawrenowa
Julia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 12:15

Stretching

75 min

Leira
Leira

11:00 - 11:55

Zumba

55 min

Novak
Jacek

 
 
 
 
 

11:10 - 12:20

Pilates & Stretching

70 min

Leira
Leira

 
 
 
 
 
 

11:15 - 12:10

Zumba

55 min

Tajduś
Marta

11:30 - 12:30

Aktywna mama

60 min

Długosz
Magdalena

 

11:30 - 12:30

Aktywna mama

60 min

Długosz
Magdalena

11:30 - 12:25

Zaj?cia taneczne

55 min

Kocka
Ewa

11:30 - 12:20

Zumba

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

Zumba

55 min

Novak
Jacek

 
 
 
 
 
 

12:10 - 13:05

Jazz kids

55 min

Kocka
Ewa

 
 
 
 
 
 

12:15 - 13:10

Zumba

55 min

Novak
Jacek

 
 
 
 
 
 

12:20 - 13:35

Stretching

75 min

Leira
Leira

 
 
 
 
 
 

12:30 - 13:25

AIR YOGA BASIC

55 min

Leira
Leira

 
 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:55

Funny Judo

55 min

DŹWIGAŁWOSKA
JOANNA

16:00 - 16:55

Funny Judo

55 min

DŹWIGAŁWOSKA
JOANNA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:55

JUDO

55 min

DŹWIGAŁWOSKA
JOANNA

17:00 - 17:25

Sexi brzuch

25 min

Waś
Monika

17:00 - 17:55

JUDO

55 min

DŹWIGAŁWOSKA
JOANNA

 
 
 
 
 

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Jabłonowska
Olga

17:30 - 18:20

Trampoliny

50 min

Jabłonowska
Olga

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Waś
Monika

17:30 - 18:25

Body Shape

55 min

Jabłonowska
Olga

17:30 - 18:20

Strong by zumba

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Zumba

55 min

Pachnowski
Jacek

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Sierpińska
Angelika

 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:25

Salsation

55 min

Pachnowski
Jacek

18:30 - 19:20

Tenis Junior

50 min

Czerkies
Kamil

18:30 - 19:25

Power Pump

55 min

Jabłonowska
Olga

18:30 - 19:20

Gymstick

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 

19:00 - 20:00

SEKCJA BIEGOWA

60 min

Krochmal
Paweł

19:00 - 20:00

SEKCJA BIEGOWA

60 min

Krochmal
Paweł

19:00 - 19:55

F.M.S JUMP

55 min

Końko
Piotr

19:00 - 19:50

DANCE MIX KIDS

50 min

Kłak
Małgorzata

 
 
 

19:10 - 20:05

Tenis Junior

55 min

Czerkies
Kamil

 

19:10 - 20:05

Tenis Junior

55 min

Czerkies
Kamil

 
 
 

19:30 - 20:20

Trampoliny

50 min

Jabłonowska
Olga

 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:55 - 20:50

Pilates

55 min

Leira
Leira

 
 
 
 
 

20:00 - 20:55

Gymstick

55 min

Świątek
Wojciech

20:00 - 20:55

Pilates

55 min

Leira
Leira

20:00 - 20:50

Zumba

50 min

Pawińska
Magdalena

 
 
 
 
 
 
 

20:30 - 22:00

Indoor Cycling

90 min

Bogusz
Artur

 
 

21:00 - 21:50

Gymstick

50 min

Cibor
Jarek

21:00 - 21:55

AIR YOGA BASIC

55 min

Leira
Leira

21:00 - 21:50

Trampoliny

50 min

Końko
Piotr

21:00 - 21:55

ROLOWANIE

55 min

Końko
Piotr

 
 
 
 
 

21:05 - 22:00

AIR YOGA BASIC

55 min

Leira
Leira

 
 
 
 

STUDIO ZIELONE

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:15 - 10:10

TABATA

55 min

INSTRUKTOR
ZASTĘPSTWO

 
 
 

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Magdalena
Długosz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:30

Aktywna mama

60 min

Magdalena
Długosz

 
 
 
 
 
 
 
 

12:20 - 13:35

Stretching

75 min

Leira
Leira

 
 
 

17:00 - 17:55

Płaski brzuch

55 min

Monika
Waś

17:00 - 17:55

OPEN DANCE

55 min

Grzegorz
Halko

 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Power Pump

55 min

Grzegorz
Halko

 
 
 
 

19:00 - 19:55

Salsation

55 min

Jacek
Pachnowski

19:00 - 19:55

F.M.S JUMP

55 min

Piotr
Końko

19:00 - 19:55

Power Jump

55 min

Olga
Jabłonowska

 
 
 
 

20:00 - 20:55

Pilates

55 min

Leira
Leira

20:00 - 20:55

Gymstick

55 min

Jarek
Cibor

20:00 - 20:55

Speedball

55 min

Wojciech
Świątek

 
 
 
 
 

21:00 - 21:55

ROLOWANIE

55 min

Piotr
Końko

 
 
 
 
 

21:05 - 22:00

AIR YOGA BASIC

55 min

Leira
Leira

 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

07:30 - 08:15

Trening Obwodowy

45 min

Daniluk
Łukasz

 
 
 
 
 
 
 

09:10 - 10:05

Samoobrona

55 min

Hasa
Wojciech

 
 
 
 
 
 
 

09:15 - 10:10

Pilates

55 min

Kuryłowicz
Weronika

 
 

09:30 - 10:20

Fit Ball

50 min

Końko
Piotr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:10 - 11:00

Strong by zumba

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

Zumba

55 min

Novak
Jacek

 
 
 
 
 
 

12:10 - 13:05

Jazz kids

55 min

Kocka
Ewa

 
 
 
 
 
 

12:30 - 13:25

Jazz kids

55 min

Kocka
Ewa

 

17:00 - 17:55

ANTYCELULIT

55 min

Jabłonowska
Olga

17:00 - 17:55

OPEN DANCE

55 min

Halko
Grzegorz

 
 

17:30 - 18:20

Kettlebell

50 min

Hasa
Wojciech

17:30 - 18:20

Power Pump

50 min

Długosz
Magdalena

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Waś
Monika

17:30 - 18:25

OPEN DANCE

55 min

Halko
Grzegorz

17:30 - 18:20

Strong by zumba

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 

18:00 - 18:55

ZAPASY 4-7 lat

55 min

Gumiński
Łukasz

 
 
 
 
 

18:15 - 18:55

Power Pump

40 min

Jabłonowska
Olga

 
 
 

18:30 - 19:20

Kettlebell

50 min

Hasa
Wojciech

18:30 - 19:25

DANCE MIX KIDS

55 min

Jelonek
Magdalena

 
 

19:00 - 19:55

POWER MAX

55 min

Niedzwiedzka
Pulina

 
 
 
 

20:00 - 20:50

Cross trx

50 min

Jabłonowska
Olga

20:00 - 20:50

Speedball

50 min

Cibor
Jarek

 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:10 - 10:05

Samoobrona

55 min

Hasa
Wojciech

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:10 - 11:00

Zumba

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11:10 - 12:20

Pilates & Stretching

70 min

Leira
Leira

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

DANCE MIX KIDS

55 min

Kłak
Małgorzata

 
 
 
 
 
 

12:10 - 13:05

Jazz kids

55 min

Kocka
Ewa

 
 
 
 
 
 

12:30 - 13:25

AIR YOGA BASIC

55 min

Leira
Leira

 

17:00 - 17:55

OPEN DANCE

55 min

Halko
Grzegorz

 
 

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Jabłonowska
Olga

17:30 - 18:25

Jump

55 min

Jabłonowska
Olga

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Waś
Monika

17:30 - 18:25

OPEN DANCE

55 min

Halko
Grzegorz

17:30 - 18:20

Strong by zumba

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 

18:00 - 18:55

ZAPASY 4-7 lat

55 min

Gumiński
Łukasz

18:00 - 18:50

Gymstick

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:20

TABATA

50 min

Jabłonowska
Olga

18:30 - 19:25

DANCE MIX KIDS

55 min

Jelonek
Magdalena

 
 

19:00 - 19:55

POWER MAX

55 min

Niedzwiedzka
Pulina

19:00 - 19:50

TwerkOut

50 min

Pietraszuk
Kamila

 
 

19:30 - 20:20

Power Pump

50 min

Jabłonowska
Olga

19:30 - 20:20

Trampoliny

50 min

Jabłonowska
Olga

 
 

20:00 - 20:55

TABATA

55 min

Jabłonowska
Olga

 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 3

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

10:10 - 11:00

Zumba

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:55

Balet dla dzieci

55 min

Lawrenowa
Julia

 
 
 

17:30 - 18:20

Kettlebell

50 min

Hasa
Wojciech

17:30 - 18:25

Sexi Pupa

55 min

Waś
Monika

17:30 - 18:25

Antycellulit

55 min

Waś
Monika

 
 
 

18:00 - 18:55

ZAPASY 4-7 lat

55 min

Gumiński
Łukasz

18:00 - 18:50

Gymstick

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 

18:30 - 19:25

Power Pump

55 min

Halko
Grzegorz

18:30 - 19:20

Gymstick

50 min

Maciuk
Łukasz

 
 

19:00 - 19:55

Zumba

55 min

Kurpet
Sylwia

19:00 - 19:50

TwerkOut

50 min

Pietraszuk
Kamila

19:00 - 19:55

Tenis Junior

55 min

Czerkies
Kamil

 
 

19:30 - 20:25

Tenis Junior

55 min

Czerkies
Kamil

 

19:30 - 20:25

Tenis Junior

55 min

Czerkies
Kamil

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

STUDIO 3 PIĘTRO - MATY

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

DANCE MIX KIDS

55 min

Małgorzata
Kłak

 
 
 
 

16:00 - 16:55

Funny Judo

55 min

JOANNA
DŹWIGAŁWOSKA

 
 
 
 
 

17:00 - 17:55

JUDO

55 min

JOANNA
DŹWIGAŁWOSKA

 
 
 
 

18:00 - 18:55

ZAPASY 4-7 lat

55 min

Łukasz
Gumiński

 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

JUNIOR DANCE

55 min

Małgorzata
Kłak

 
 

STUDIO 3 PIĘTRO

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

Zumba

55 min

Jacek
Novak

 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:55

Balet dla dzieci

55 min

Julia
Lawrenowa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Balet dla dzieci

55 min

Julia
Lawrenowa

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

Tenis Junior

55 min

Kamil
Czerkies

19:00 - 20:00

Zumba

60 min

Jacek
Novak

 
 
 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 4

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:25

Antycellulit

55 min

Waś
Monika

 
 
 

18:00 - 18:55

JUNIOR DANCE

55 min

Kłak
Małgorzata

 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

POWER MAX

55 min

Niedzwiedzka
Pulina

19:00 - 19:50

TwerkOut

50 min

Pietraszuk
Kamila

 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:25

Samoobrona

55 min

Hasa
Wojciech

 
 
 
 

Sala zajęć 5

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

Zumba kids

55 min

Nadaj
Aleksandra

 
 
 
 

STUDIO CZERWONE

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

19:00 - 19:55

Trening Obwodowy

55 min

Kamil
Janik

 
 
 
 

Sala zajęć 6

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

19:00 - 19:50

TwerkOut

50 min

Pietraszuk
Kamila

 
 
 
 

OUTDOOR

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela