Zdrofit Bemowo

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: mqebsvg_vasb@mqebsvg.pbz.cy

tel.: 660 777 606

www: http://bemowo.zdrofit.pl

Lokalizacja:

ul. Dywizjonu 303 129B, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.
  • Fit Profitbez dopłat.
  • Fit Sportbez dopłat.

Udogodnienia

  • Sauna
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Sala fitness

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

06:15 - 07:10

Cross Training

55 min

Helena
Ignatowska

 

06:15 - 07:10

Cross Training

55 min

Andrzej
Kowalski

 
 
 
 

07:15 - 08:10

Cross Training

55 min

Helena
Ignatowska

07:15 - 08:10

TABATA TRAINING

55 min

Andrzej
Kowalski

07:15 - 08:10

Cross Training

55 min

Helena
Ignatowska

07:15 - 08:10

Cross Training

55 min

Andrzej
Kowalski

 
 

08:00 - 08:55

Joga

55 min

Jola
Żukowska

08:00 - 08:55

Joga

55 min

Alicja
Ziemkiewicz

 

08:00 - 08:55

Joga

55 min

Alicja
Ziemkiewicz

08:00 - 08:55

Pilates

55 min

Paulina
Pomorska

08:00 - 08:25

30' stretch

25 min

Katarzyna
Kozak

 
 
 

08:15 - 09:10

Mobility

55 min

Helena
Ignatowska

 
 

08:15 - 09:10

Cross Training

55 min

Andrzej
Kowalski

08:30 - 08:55

30' brzuch

25 min

Dorota
Szymańska

 
 
 
 

08:30 - 09:25

Pilates

55 min

Katarzyna
Kozak

08:30 - 09:25

Po?ladki+brzuch

55 min

Olga
Murynowicz

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Dorota
Szymańska

09:00 - 09:55

TABATA TRAINING

55 min

Katarzyna
Kozak

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Alicja
Gajlewicz

09:00 - 09:55

P?aski brzuch

55 min

Paulina
Pomorska

 
 

09:15 - 10:10

Pilates

55 min

Mariusz
Majewski

09:15 - 10:10

TBC

55 min

Patryk
Tomaszewski

09:15 - 10:10

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Martyna
Wójcik

 

09:15 - 10:10

Tabata brzuch

55 min

Emilia
Włodarska

 
 
 
 
 

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Katarzyna
Kozak

09:30 - 10:25

Fit Ball

55 min

Olga
Murynowicz

10:00 - 10:55

Po?ladki+brzuch

55 min

Katarzyna
Kozak

10:00 - 10:55

DLA MAM

55 min

Elżbieta
Furman

10:00 - 10:25

30' brzuch

25 min

Alicja
Gajlewicz

10:00 - 10:55

Power Bar

55 min

Paulina
Pomorska

 

10:00 - 10:55

Pilates

55 min

Agnieszka
Joachimiak

 

10:15 - 11:10

Pilates

55 min

Patryk
Tomaszewski

10:15 - 11:10

Pilates

55 min

Martyna
Wójcik

 
 
 
 
 

10:30 - 10:55

30' stretch

25 min

Alicja
Gajlewicz

 

10:30 - 11:25

Tabata brzuch

55 min

Katarzyna
Kozak

10:30 - 11:25

TBC

55 min

Olga
Murynowicz

11:00 - 11:55

Zumba

55 min

Evgeniy
Chigirev

11:00 - 11:25

30' stretch

25 min

Katarzyna
Kozak

11:00 - 11:55

FIT 9 M

55 min

Elżbieta
Furman

11:00 - 11:25

30' po?ladki

25 min

Magda
Nocuń

11:00 - 11:55

Zumba

55 min

Evgeniy
Chigirev

 
 
 

11:15 - 12:10

BRZUCH+STRETCH

55 min

Helena
Ignatowska

 
 
 

11:15 - 12:10

Cross Training

55 min

Michał
Bożko

 

11:30 - 12:25

Aktywny senior

55 min

Katarzyna
Kozak

 
 

11:30 - 12:25

FIT 9 M

55 min

Elżbieta
Furman

 

12:00 - 12:55

Joga

55 min

Evgeniy
Chigirev

 
 
 

12:00 - 12:55

Joga

55 min

Evgeniy
Chigirev

 
 
 
 
 
 
 

12:15 - 13:10

Cross Training

55 min

Michał
Bożko

 

12:30 - 13:25

DLA MAM

55 min

Katarzyna
Kozak

 
 
 
 

12:30 - 13:25

Zumba

55 min

Łukasz
Grabowski

 

13:15 - 14:10

Stretching

55 min

Helena
Ignatowska

 
 
 
 
 

14:30 - 15:25

FIT 9 M

55 min

Elżbieta
Furman

 
 
 
 
 
 

15:30 - 16:25

Po?ladki+brzuch

55 min

Elżbieta
Furman

15:30 - 16:25

TBC

55 min

Agnieszka
Sawicka

 
 

15:30 - 16:25

Aktywny senior

55 min

Katarzyna
Kozak

 
 

15:45 - 16:40

Joga

55 min

Alicja
Ziemkiewicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:55

Cross Training

55 min

Sandra
Spała

 
 
 

16:15 - 17:10

Cross Training

55 min

Michał
Bożko

16:15 - 17:10

Cross Training

55 min

Emilia
Włodarska

 

16:15 - 17:10

Cross Training

55 min

Marcin
Urban

 
 

16:30 - 17:25

TBC

55 min

Katarzyna
Kozak

 
 

16:30 - 17:25

Zumba

55 min

Oliwier
Zalewski

16:30 - 17:25

Shape

55 min

Katarzyna
Kozak

 

16:30 - 17:25

Pilates

55 min

Agnieszka
Joachimiak

 
 
 

16:45 - 17:40

TBC

55 min

Dorota
Szymańska

 
 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:55

Joga

55 min

Agnieszka
Grzeszczuk

 

17:15 - 18:10

Cross Training

55 min

Marcin
Urban

17:15 - 18:10

Cross Training

55 min

Michał
Bożko

17:15 - 18:10

Tabata brzuch

55 min

Patryk
Tomaszewski

17:15 - 18:10

TABATA TRAINING

55 min

Marcin
Urban

17:15 - 18:10

Cross Training

55 min

Emilia
Włodarska

 

17:30 - 18:25

Tabata brzuch

55 min

Katarzyna
Kozak

17:30 - 18:25

Power Bar

55 min

Szymon
Ito

 

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Szymon
Ito

 

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Agnieszka
Sawicka

 

17:45 - 18:40

Pilates

55 min

Magda
Krzyżanowska

 
 
 
 
 
 
 
 

18:15 - 19:10

Interwa?

55 min

Marcin
Urban

18:15 - 19:10

Boks

55 min

Jakub
Jastrzębski

18:15 - 19:10

Cross Training

55 min

Adrian
Małek

18:15 - 19:10

Cross Training

55 min

Marcin
Urban

18:15 - 18:40

30' brzuch

25 min

Emilia
Włodarska

18:15 - 19:10

Cross Training

55 min

Marcin
Urban

18:30 - 19:25

Zumba

55 min

Łukasz
Grabowski

18:30 - 18:55

30' tabata

25 min

Szymon
Ito

18:30 - 19:25

Zumba

55 min

Evgeniy
Chigirev

18:30 - 19:25

Power Bar

55 min

Szymon
Ito

 

18:30 - 19:25

Tabata brzuch

55 min

Agnieszka
Sawicka

18:30 - 19:25

Power Bar

55 min

Dorota
Szymańska

18:45 - 19:40

Joga

55 min

Patryk
Tomaszewski

18:45 - 19:40

Zumba

55 min

Dorota
Hartfil

 

18:45 - 19:40

Zumba

55 min

Anna
Dymitrasz

 
 
 

19:00 - 19:25

30' brzuch

25 min

Szymon
Ito

 
 
 
 

19:00 - 19:55

Joga

55 min

Agnieszka
Grzeszczuk

19:15 - 20:10

TABATA TRAINING

55 min

Marcin
Urban

19:15 - 20:10

TABATA TRAINING

55 min

Adrian
Małek

19:15 - 20:10

Joga

55 min

Patryk
Tomaszewski

19:15 - 20:10

Tabata brzuch

55 min

Marcin
Urban

 

19:15 - 20:10

TABATA TRAINING

55 min

Marcin
Urban

19:30 - 20:25

Power Bar

55 min

Tomek
Kostro

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Martyna
Wójcik

19:30 - 20:25

Step

55 min

Dorota
Szymańska

 

19:30 - 20:25

Step

55 min

Tomek
Kostro

 

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Dorota
Szymańska

19:45 - 20:40

Pilates

55 min

Patryk
Tomaszewski

19:45 - 20:40

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Szymon
Ito

19:45 - 20:40

Joga

55 min

Evgeniy
Chigirev

 
 
 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:55

Zumba

55 min

Natalia
Wieczorek

20:15 - 21:10

Cross Training

55 min

Marcin
Urban

20:15 - 21:10

TABATA TRAINING

55 min

Adrian
Małek

 
 

20:30 - 21:25

TBC

55 min

Tomek
Kostro

20:30 - 21:25

Po?ladki+brzuch

55 min

Martyna
Wójcik

20:30 - 21:25

TBC

55 min

Dorota
Szymańska

20:30 - 21:25

Step

55 min

Patryk
Tomaszewski

20:30 - 21:25

TBC

55 min

Tomek
Kostro

 

20:45 - 21:40

BRZUCH+STRETCH

55 min

Szymon
Ito

 
 
 
 

21:15 - 22:10

Mobility

55 min

Marcin
Urban

21:15 - 22:10

Cross Training

55 min

Marcin
Urban

 
 
 
 

21:30 - 21:55

30' brzuch

25 min

Tomek
Kostro

21:30 - 22:25

Zumba

55 min

Arkadiusz
Skrok

21:30 - 22:25

Power Bar

55 min

Dorota
Szymańska

 
 
 
 

22:00 - 22:25

30' stretch

25 min

Tomek
Kostro

 
 
 
 
 
 
 

22:15 - 22:40

30' mobility

25 min

Adrian
Małek

22:15 - 22:40

30' mobility

25 min

Marcin
Urban

 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

08:00 - 08:55

Joga

55 min

Patryk
Tomaszewski

 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:15 - 10:10

TABATA TRAINING

55 min

Andrzej
Kowalski

 
 
 
 
 
 

10:15 - 11:10

Joga

55 min

Alicja
Ziemkiewicz

 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

08:00 - 08:55

ABT

55 min

Olga
Murynowicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:15 - 11:10

Cross Training

55 min

Andrzej
Kowalski