Zdrofit Gocław

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: tbpynj@mqebsvg.pbz.cy

tel.: 22 465 65 45

www: http://zdrofit.pl/lokalizacja/warszawa_goclaw

Lokalizacja:

ul. Ostrobramska 101a, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.
  • Fit Profitbez dopłat.
  • Fit Sportbez dopłat.

Udogodnienia

  • Sauna
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Energia

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela

07:15 - 08:10

Cross Training

55 min

Jarek
Zagozda

07:15 - 08:10

Cross Training

55 min

Jarek
Zagozda

07:15 - 08:10

Cross Training

55 min

Jarek
Zagozda

 
 
 
 

07:30 - 08:25

Power joga

55 min

Karolina
Jaworska

07:30 - 08:25

Power joga

55 min

Adrian
Matecki

07:30 - 08:25

Power joga

55 min

Karolina
Jaworska

 
 

08:00 - 08:25

30' brzuch

25 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 

08:00 - 08:55

Power Bar

55 min

Marta
Chrostowska

 
 

08:15 - 09:10

TBC

55 min

Ewa
Ubysz

08:15 - 09:10

TBC

55 min

Natalia
Kępkowska

08:15 - 09:10

P?aski brzuch

55 min

Ewa
Ubysz

 
 

08:15 - 09:10

Rowery S

55 min

Janek
Cieplak

08:30 - 08:55

30' tabata

25 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 
 
 

09:00 - 09:55

Power Bar

55 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 

09:00 - 09:55

BRZUCH+STRETCH

55 min

Marta
Chrostowska

 
 

09:15 - 10:10

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Ewa
Ubysz

09:15 - 10:10

Stretching

55 min

Natalia
Kępkowska

09:15 - 10:10

Pilates

55 min

Ewa
Ubysz

09:15 - 10:10

Stretching

55 min

Natalia
Kępkowska

 

09:15 - 10:10

Rowery S

55 min

Janek
Cieplak

 
 
 

09:30 - 10:25

P?aski brzuch

55 min

Marta
Chrostowska

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Michalina
Błażkiewicz

10:00 - 10:25

30' stretch

25 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 
 

10:00 - 10:55

Shape

55 min

Marta
Chrostowska

 

10:15 - 11:10

DLA MAM

55 min

Ewa
Ubysz

10:15 - 11:10

Fit Ball

55 min

Natalia
Kępkowska

10:15 - 11:10

DLA MAM

55 min

Ewa
Ubysz

10:15 - 11:10

Fit Ball

55 min

Natalia
Kępkowska

 
 
 
 
 
 
 

10:30 - 11:25

TBC

55 min

Marta
Chrostowska

 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

Power Bar

55 min

Marta
Chrostowska

 
 
 
 
 

11:15 - 12:10

Cross Training

55 min

Jarek
Zagozda

 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:25

Power Bar

55 min

Wiktoria
Gawryołek

 

12:00 - 12:25

30' tabata

25 min

Wiktoria
Gawryołek

12:00 - 12:25

30' tabata

25 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 
 
 
 
 
 

12:15 - 13:10

Kettlebell

55 min

Paweł
Tarkowski

 

12:30 - 12:55

30' brzuch

25 min

Wiktoria
Gawryołek

12:30 - 12:55

30' brzuch

25 min

Sandra
Spała

 

12:30 - 13:25

Stretching

55 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 
 
 

13:00 - 13:25

30' stretch

25 min

Wiktoria
Gawryołek

13:00 - 13:55

Pilates

55 min

Michalina
Błażkiewicz

 
 
 
 
 
 
 

13:15 - 14:10

Cross gymnastics

55 min

Adrian
Matecki

 
 
 
 

13:30 - 14:25

Boks

55 min

Maciej
Kosicki

 
 
 

14:00 - 14:55

DLA MAM

55 min

Ewa
Ubysz

 
 

14:00 - 14:55

Rowery T

55 min

Magda
Daykola

 
 
 
 
 
 
 

14:30 - 15:25

Power joga

55 min

Adrian
Matecki

 
 
 
 
 

15:00 - 15:55

Rowery T

55 min

Magda
Daykola

 

15:30 - 15:55

30' tabata

25 min

Wiktoria
Gawryołek

15:30 - 16:25

TBC

55 min

Sandra
Spała

 

15:30 - 16:25

ABT

55 min

Klaudia
Sygit

 
 
 

16:00 - 16:55

Power Bar

55 min

Wiktoria
Gawryołek

16:00 - 16:25

30' stretch

25 min

Karolina
Jaworska

 
 
 
 
 

16:30 - 17:25

Pilates

55 min

ZASTĘPSTWO
ZASTĘPSTWO

16:30 - 17:25

Power joga

55 min

Karolina
Jaworska

 
 
 
 

16:30 - 17:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Magda
Nocuń

 

16:45 - 17:40

Kettlebell

55 min

Paweł
Tarkowski

 
 
 
 

17:00 - 17:55

ABT

55 min

Marta
Chrostowska

17:00 - 17:55

Po?ladki+brzuch

55 min

Anna
Konkolewska

17:00 - 17:25

30' po?ladki

25 min

Wiktoria
Gawryołek

 

17:00 - 17:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Ewa
Ubysz

17:00 - 17:55

Po?ladki+brzuch

55 min

Anna
Konkolewska

17:00 - 17:55

TBC+STEP

55 min

Klaudia
Sygit

17:15 - 18:10

Rowery S

55 min

Jarek
Witek

 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:25

TABATA TRAINING

55 min

Ewa
Ubysz

17:30 - 18:25

TABATA TRAINING

55 min

Ewa
Ubysz

 

17:30 - 17:55

30' po?ladki

25 min

Marta
Chrostowska

 
 

17:30 - 18:25

Stretching

55 min

Magda
Nocuń

 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Shape

55 min

Marta
Chrostowska

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Anna
Konkolewska

 
 
 

18:00 - 18:55

Mobility

55 min

Anna
Konkolewska

 

18:15 - 19:10

Rowery S

55 min

Jarek
Witek

 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:25

TBC

55 min

Ewa
Ubysz

18:30 - 19:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Ewa
Ubysz

 
 
 
 

18:30 - 19:25

Salsation

55 min

Dominika
Koryńska

 
 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

TBC+STEP

55 min

Michalina
Błażkiewicz

 
 
 
 

19:00 - 19:55

Pilates

55 min

ZASTĘPSTWO
ZASTĘPSTWO

 

19:15 - 20:10

Rowery T

55 min

Adam
Pyrzak

 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:25

P?aski brzuch

55 min

Ewa
Ubysz

19:30 - 20:25

Zumba

55 min

Anna
Dymitrasz

 
 

19:30 - 20:25

Shape

55 min

Anna
Konkolewska

 

19:30 - 20:25

Zumba

55 min

Dominika
Koryńska

19:45 - 20:40

Rowery T

55 min

Magda
Daykola

 
 
 
 

20:00 - 20:55

Pilates

55 min

Michalina
Błażkiewicz

20:00 - 20:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Joanna
Tobolska

 

20:00 - 20:55

Power joga

55 min

Karolina
Jaworska

20:00 - 20:25

30' tabata

25 min

Klaudia
Sygit

20:15 - 21:10

Rowery T

55 min

Adam
Pyrzak

 
 
 
 
 
 
 

20:30 - 21:25

Power Bar

55 min

Marta
Chrostowska

 
 
 

20:30 - 20:55

30' brzuch

25 min

Klaudia
Sygit

20:45 - 21:40

Mobility

55 min

Piotrek
Pawłowski

20:45 - 21:40

Rowery T

55 min

Magda
Daykola

 
 

20:45 - 21:40

Boks

55 min

Maciej
Kosicki

 
 

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Katarzyna
Gnich

 

21:00 - 21:55

Joga

55 min

Mirella
Gołębniak

 

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Łukasz
Grabowski

 
 

21:15 - 22:10

Rowery T

55 min

Magda
Daykola

 

21:15 - 22:10

Boks

55 min

Maciej
Kosicki

 
 
 
 
 

21:30 - 21:55

30' stretch

25 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 

22:00 - 22:25

30' strong.

25 min

Katarzyna
Gnich

 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 

09:15 - 10:10

Rowery T

55 min

Adam
Pyrzak

 
 
 
 
 
 

10:15 - 11:10

Rowery T

55 min

Adam
Pyrzak

10:15 - 11:10

Rowery S

55 min

Janek
Cieplak

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

Zumba

55 min

Marzena
Siła

 
 

16:30 - 17:25

Power joga

55 min

Sandra
Spała

16:30 - 16:55

30' kr?gos?up

25 min

Karolina
Jaworska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:15 - 18:10

Rowery S

55 min

Artur
Bogusz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:45 - 18:40

Rowery S

55 min

Krzysztof
Dziedzic

 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Stretching

55 min

Karolina
Jaworska

18:00 - 18:55

Zumba

55 min

Oliwier
Zalewski

 

18:00 - 18:55

Rowery S

55 min

Artur
Bogusz

 
 

18:15 - 19:10

Rowery S

55 min

Artur
Bogusz

 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:25

TBC

55 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 
 
 

18:45 - 19:40

Rowery S

55 min

Krzysztof
Dziedzic

 

18:45 - 19:40

Rowery S

55 min

Krzysztof
Dziedzic

18:45 - 19:40

Rowery S

55 min

Artur
Bogusz

 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

Power joga

55 min

Karolina
Jaworska

19:00 - 19:55

TABATA TRAINING

55 min

Ewa
Ubysz

 

19:00 - 19:55

Shape

55 min

Klaudia
Sygit

 
 

19:15 - 20:10

Rowery S

55 min

Janek
Cieplak

 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:25

Shape

55 min

Marta
Chrostowska

 
 
 
 
 
 
 

19:45 - 20:40

Rowery S

55 min

Krzysztof
Dziedzic

 
 
 
 
 
 

20:00 - 20:55

Stretching

55 min

Karolina
Jaworska

 
 
 
 
 

20:15 - 21:10

Rowery S

55 min

Janek
Cieplak

 
 
 
 
 

20:30 - 21:25

TBC+STEP

55 min

Michalina
Błażkiewicz

 
 
 
 
 
 
 
 

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Dominika
Koryńska

 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10:15 - 11:10

Cross Training

55 min

Jarek
Zagozda

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

Pilates

55 min

Michalina
Błażkiewicz

 
 

16:30 - 16:55

30' brzuch

25 min

Wiktoria
Gawryołek

16:30 - 16:55

30' interwa?

25 min

Klaudia
Sygit

 
 
 
 
 
 

17:00 - 17:25

30' brzuch

25 min

Marta
Chrostowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:30 - 18:25

Pilates

55 min

Sandra
Spała

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

Shape

55 min

Marta
Chrostowska

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Ewa
Ubysz

 

18:00 - 18:55

Po?ladki+brzuch

55 min

Klaudia
Sygit

 
 
 
 
 
 
 
 

18:30 - 19:25

Salsation

55 min

Dominika
Koryńska

 
 
 
 
 
 

18:45 - 19:40

Cross Training

55 min

Jarek
Zagozda

 
 
 
 
 

19:00 - 19:55

Power Bar

55 min

Wiktoria
Gawryołek

19:00 - 19:25

30' brzuch

25 min

Anna
Konkolewska

 

19:00 - 19:55

Rowery S

55 min

Artur
Bogusz

 
 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 19:55

30' interwa?

25 min

Wiktoria
Gawryołek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20:15 - 21:10

Mobility

55 min

Piotrek
Pawłowski

 
 
 
 
 

20:30 - 21:25

Power joga

55 min

Joanna
Tobolska

 
 
 
 
 
 
 
 

21:00 - 21:25

30' po?ladki

25 min

Wiktoria
Gawryołek