Zdrofit Mokotów

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xbafgehxgbefxn@mqebsvg.pbz.cy

tel.: 22 372 09 80

www: https://zdrofit.pl/mokotow-konstruktorska

Lokalizacja:

ul. Konstruktorska 13, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • MultisportBez dopłat
  • Fit ProfitBez dopłat
  • Fit SportBez dopłat

Udogodnienia

  • Sauna
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Sala Fitness

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

06:30 - 07:25

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

06:30 - 07:25

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

06:30 - 06:55

30' gymnastics

25 min

Filip
Dębniak

 
 
 

07:00 - 07:55

Shape

55 min

Anna
Filipowicz

 
 
 
 

07:30 - 08:25

Mobility

55 min

Filip
Dębniak

07:30 - 08:25

Cross gymnastics

55 min

Filip
Dębniak

07:30 - 08:25

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

 
 
 
 
 
 
 

08:00 - 08:30

30' mobility

30 min

Filip
Dębniak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:25

Cross Training

55 min

Michał
Kaczmarek

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Adrian
Matecki

 
 
 
 
 

10:00 - 10:55

Power Bar

55 min

Martyna
Wójcik

10:00 - 10:55

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

 
 
 
 
 

10:30 - 11:00

30' stretch

30 min

Michał
Kaczmarek

10:30 - 11:25

Stretching

55 min

Adrian
Matecki

 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

Joga kr?gos?upa

55 min

Joanna
Tobolska

 
 
 
 

12:00 - 12:30

30' stretch

30 min

Julia
Dmowska

 
 
 
 
 
 

12:30 - 13:00

30' kr?gos?up

30 min

Julia
Dmowska

 
 
 
 
 
 
 
 

16:00 - 16:25

30' kr?gos?up

25 min

Anna
Filipowicz

16:30 - 17:25

Pilates

55 min

Agnieszka
Niedobylska

 
 

16:30 - 17:25

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

 

16:30 - 17:25

BRZUCH+STRETCH

55 min

Anna
Filipowicz

 

17:00 - 17:55

Cross Training

55 min

Marcin
Urban

17:00 - 17:55

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

17:00 - 17:55

TBC

55 min

Marzena
Osińska

 
 

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Agnieszka
Niedobylska

17:30 - 18:25

Zumba

55 min

Stefan
Jakóbczyk

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Agnieszka
Niedobylska

17:30 - 18:25

Po?ladki+brzuch

55 min

Marzena
Osińska

17:30 - 18:25

TABATA TRAINING

55 min

Filip
Dębniak

 
 

18:00 - 18:55

Cross Training

55 min

Michał
Kaczmarek

18:00 - 18:55

TABATA TRAINING

55 min

Filip
Dębniak

18:00 - 18:55

Cross Training

55 min

Marcin
Urban

18:00 - 18:30

30' brzuch

30 min

Marzena
Osińska

18:00 - 18:55

TABATA TRAINING

55 min

Adrian
Matecki

 
 

18:30 - 19:25

Po?ladki+brzuch

55 min

Marzena
Osińska

18:30 - 19:25

Power Bar

55 min

Agnieszka
Niedobylska

18:30 - 19:25

TBC

55 min

Joanna
Stępkowska

 
 

19:00 - 19:55

BOKS (S)

55 min

Mateusz
Skolimowski

19:00 - 19:55

TABATA TRAINING (S)

55 min

Marcin
Urban

19:00 - 19:55

Boks

55 min

Mateusz
Skolimowski

 

19:00 - 19:55

Joga dynamiczna

55 min

Adrian
Matecki

 
 

19:30 - 20:25

Power Bar

55 min

Marzena
Osińska

19:30 - 20:25

Power Bar

55 min

Joanna
Stępkowska

 
 
 
 

20:00 - 20:55

Cross Training

55 min

Michał
Kaczmarek

20:00 - 20:25

30' tabata

25 min

Kamila
Nowowiejska

20:00 - 20:55

Cross Training

55 min

Michał
Kaczmarek

 
 
 
 

20:30 - 21:25

Pilates

55 min

Marzena
Osińska

 

20:30 - 21:00

30' stretch

30 min

Joanna
Stępkowska

 
 
 
 

21:00 - 21:30

30' brzuch

30 min

Michał
Kaczmarek

 
 
 
 
 
 

21:30 - 22:00

30' stretch

30 min

Michał
Kaczmarek

 
 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

07:00 - 07:55

TABATA TRAINING

55 min

Ania
Budnicka

 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:55

BRZUCH+STRETCH

55 min

Martyna
Wójcik

 
 
 
 
 

16:00 - 16:55

Joga kr?gos?upa

55 min

Khrystyna
Struk

 
 
 

16:30 - 17:25

JOGA (S)

55 min

Khrystyna
Struk

 

16:30 - 17:25

Pilates

55 min

Marzena
Osińska

 
 
 
 
 

20:30 - 21:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Anna
Filipowicz

 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:25

30' gymnastics

25 min

Michał
Kaczmarek

 
 
 
 
 

16:00 - 16:30

30' mobility

30 min

Filip
Dębniak

 
 
 

16:30 - 17:00

30' brzuch

30 min

Marcin
Urban

 

16:30 - 17:00

30' tabata

30 min

Marcin
Urban