Zdrofit Mokotów Metro Wilanowska

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: zbxbgbj@mqebsvg.pbz.cy

tel.: 22 646 25 35

www: https://zdrofit.pl/mokotow-metro

Lokalizacja:

ul. Bukowińska 22, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.
  • Fit Profitbez dopłat.
  • Fit Sportbez dopłat.

Udogodnienia

  • Sauna
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Energia

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

07:00 - 07:30

30' tabata

30 min

Anna
Filipowicz

 

07:00 - 07:25

30' tabata

25 min

Julia
Dmowska

 
 

07:30 - 07:55

30' brzuch

25 min

Julia
Dmowska

 

07:30 - 08:00

30' stretch

30 min

Anna
Filipowicz

 

07:30 - 07:55

30' stretch

25 min

Julia
Dmowska

 
 

08:00 - 08:25

30' po?ladki

25 min

Julia
Dmowska

08:00 - 08:55

Joga

55 min

Joanna
Tobolska

08:00 - 08:55

P?aski brzuch

55 min

Anna
Filipowicz

08:00 - 08:55

Joga dynamiczna

55 min

Joanna
Tobolska

08:00 - 08:55

TBC

55 min

Julia
Dmowska

08:00 - 08:55

Po?ladki+brzuch

55 min

Paulina
Pomorska

08:00 - 08:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Adrian
Matecki

 
 
 
 
 
 
 
 

09:00 - 09:55

Fit Ball

55 min

Marzena
Osińska

09:00 - 09:55

TBC

55 min

Paulina
Pomorska

09:00 - 09:55

ABT

55 min

Joanna
Stępkowska

09:30 - 10:25

TBC

55 min

Joanna
Stępkowska

 
 
 
 
 
 
 

10:00 - 10:55

Po?ladki+brzuch

55 min

Marzena
Osińska

10:00 - 10:55

TBC

55 min

Marzena
Osińska

10:00 - 10:55

Joga

55 min

Ania
Kociszewska

10:00 - 10:55

Pilates

55 min

Anna
Konkolewska

10:00 - 10:55

Stretching

55 min

Joanna
Stępkowska

 
 
 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

Aktywny senior

55 min

Marzena
Osińska

11:00 - 11:55

Joga

55 min

Joanna
Tobolska

11:00 - 11:55

DLA MAM

55 min

Marta
Gizicka

11:00 - 11:55

Aktywny senior

55 min

Joanna
Tobolska

11:00 - 11:55

Tabata brzuch

55 min

Anna
Konkolewska

11:30 - 12:25

Zumba Gold

55 min

Ania
Budnicka

 
 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:55

Latino Ladies

55 min

Natalia
Zatylna

12:00 - 12:55

Latino Ladies

55 min

Natalia
Zatylna

12:00 - 12:55

Zumba Gold

55 min

Ania
Budnicka

12:00 - 12:55

Zumba

55 min

Sylwia
Rusak

12:00 - 12:55

Zumba

55 min

Izabela
Janusz

 
 

13:00 - 13:25

30' stretch

25 min

Natalia
Zatylna

 

13:00 - 13:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Sylwia
Rusak

13:00 - 13:55

Joga dynamiczna

55 min

Adrian
Matecki

 

15:30 - 16:25

Zumba

55 min

Sylwia
Rusak

 
 
 
 
 

16:00 - 16:55

Zumba

55 min

Sylwia
Rusak

 

16:00 - 16:55

ABT

55 min

Anna
Filipowicz

16:00 - 16:55

TBC

55 min

Marta
Gizicka

 

16:00 - 16:55

Pupomania

55 min

Aneta
Czerska

16:00 - 16:55

Pilates

55 min

Aneta
Czerska

 

16:30 - 17:00

30' tabata

30 min

Joanna
Stępkowska

 
 
 
 

17:00 - 17:55

TBC

55 min

Marta
Gizicka

17:00 - 17:55

Zumba

55 min

Sylwia
Rusak

17:00 - 17:55

Po?ladki+brzuch

55 min

Marta
Gizicka

 

17:00 - 17:55

TBC

55 min

Aneta
Czerska

17:00 - 17:55

P?aski brzuch

55 min

Aneta
Czerska

 
 
 
 
 
 

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Anna
Filipowicz

18:00 - 18:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Marta
Gizicka

 

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Aneta
Czerska

 
 
 
 

18:30 - 19:25

Po?ladki+brzuch

55 min

Paulina
Pomorska

 
 

19:00 - 19:55

TBC

55 min

Marzena
Osińska

19:00 - 19:55

Pilates

55 min

Anna
Filipowicz

19:00 - 19:55

TBC

55 min

Joanna
Stępkowska

19:00 - 19:55

Shape

55 min

Anna
Konkolewska

 

19:00 - 19:55

TABATA TRAINING

55 min

Anna
Filipowicz

19:00 - 19:55

Zumba

55 min

Sylwia
Rusak

 
 
 
 

19:30 - 20:25

Pilates

55 min

Paulina
Pomorska

 
 

20:00 - 20:55

Po?ladki+brzuch

55 min

Marzena
Osińska

20:00 - 20:55

BRZUCH+STRETCH

55 min

Anna
Filipowicz

20:00 - 20:55

ABT

55 min

Joanna
Stępkowska

20:00 - 20:30

30' tabata

30 min

Anna
Konkolewska

 

20:00 - 20:30

30' stretch

30 min

Anna
Filipowicz

20:00 - 20:30

30' po?ladki

30 min

Sylwia
Rusak

 
 
 

20:30 - 21:00

30' brzuch

30 min

Anna
Konkolewska

20:30 - 21:25

Zumba

55 min

Izabela
Janusz

20:30 - 21:25

Joga dynamiczna

55 min

Adrian
Matecki

20:30 - 21:00

30' brzuch

30 min

Sylwia
Rusak

21:00 - 21:55

Cross Training

55 min

Marzena
Osińska

21:00 - 21:55

TABATA TRAINING

55 min

Anna
Konkolewska

21:00 - 21:55

Cross Training

55 min

Paweł
Myszkowski

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Sylwia
Rusak

 
 

21:00 - 21:55

Stretching

55 min

Sylwia
Rusak

 
 
 
 

21:30 - 22:25

TBC

55 min

Anna
Filipowicz

 
 

22:00 - 22:30

30' stretch

30 min

Marzena
Osińska

22:00 - 22:55

Stretching

55 min

Anna
Konkolewska

22:00 - 22:25

30' stretch

25 min

Paweł
Myszkowski

22:00 - 22:55

Stretching

55 min

Sylwia
Rusak