Zdrofit Stegny

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: fgrtal@mqebsvg.pbz.cy

tel.: 22 842 44 10

www: http://zdrofit.pl/lokalizacja/warszawa_stegny

Lokalizacja:

ul. Mangalia 4, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.
  • Fit Profitbez dopłat.
  • Fit Sportbez dopłat.

Udogodnienia

  • Sauna
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Energia

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

06:30 - 07:25

Cross Training

55 min

Kamil
Kaczyński

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

07:15 - 08:10

Rowery S

55 min

Artur
Bogusz

 
 
 

07:30 - 07:55

30' mobility

25 min

Tomasz
Chmieliński

 

07:30 - 07:55

30' mobility

25 min

Kamil
Kaczyński

 
 
 
 
 
 
 

08:15 - 09:10

Rowery S

55 min

Artur
Bogusz

 
 
 
 

08:30 - 09:25

P?aski brzuch

55 min

Ewa
Ubysz

 
 
 
 
 

09:00 - 09:55

TBC+STRETCH

55 min

Ania
Budnicka

 

09:00 - 09:55

P?aski brzuch

55 min

Ewa
Ubysz

 
 
 
 
 
 

09:15 - 10:10

Rowery S

55 min

ZASTĘPSTWO
ZASTĘPSTWO

 

09:30 - 09:55

30' stretch

25 min

Laila
Matar

 

09:30 - 10:25

Pilates

55 min

Ewa
Ubysz

09:30 - 10:25

Joga

55 min

Agnieszka
Malczewska

09:30 - 10:25

Fit Ball

55 min

Mariusz
Majewski

 

10:00 - 10:55

Zumba Gold

55 min

Ania
Budnicka

10:00 - 10:55

Pilates

55 min

Natalia
Galas

10:00 - 10:55

TBC

55 min

Ewa
Ubysz

 
 
 
 
 
 

10:15 - 11:10

Rowery S

55 min

ZASTĘPSTWO
ZASTĘPSTWO

 
 

10:30 - 11:25

Zumba Gold

55 min

Ania
Budnicka

 
 
 

10:30 - 11:25

TBC

55 min

Mariola
Małachowska

 
 
 
 

11:00 - 11:55

DLA MAM

55 min

Ewa
Ubysz

11:00 - 11:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Ewa
Ubysz

 
 
 
 
 
 
 

11:15 - 12:10

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

 
 
 
 
 
 

11:30 - 12:25

Stretching

55 min

Mariola
Małachowska

 
 

12:00 - 12:25

30' kr?gos?up

25 min

Laila
Matar

 

12:00 - 12:25

30' kr?gos?up

25 min

Ewa
Ubysz

 
 
 
 

12:30 - 12:55

30' stretch

25 min

Laila
Matar

 

12:30 - 12:55

30' brzuch

25 min

Ewa
Ubysz

 
 
 
 

13:00 - 13:55

DLA MAM

55 min

Laila
Matar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16:15 - 17:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

16:30 - 17:25

Pilates

55 min

Aleksandra
Olbryś

 

16:30 - 17:25

Stretching

55 min

Mariola
Małachowska

 
 

16:30 - 17:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Natalia
Galas

16:45 - 17:10

30' mobility

25 min

ŁUKASZ
JABŁOŃSKI

 
 

16:45 - 17:40

Kettlebell

55 min

Paweł
Tarkowski

 
 
 
 

17:00 - 17:55

BRZUCH+STRETCH

55 min

Marta
Kozłowska

17:00 - 17:55

TBC

55 min

Kamila
Nowowiejska

 

17:00 - 17:55

TBC

55 min

Aleksandra
Olbryś

 
 
 
 
 

17:15 - 18:10

Rowery T

55 min

Adam
Stefański

17:15 - 18:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Aleksandra
Olbryś

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Ewa
Ubysz

17:30 - 18:25

Zumba

55 min

Ania
Budnicka

 

17:30 - 18:25

TBC

55 min

Ania
Budnicka

 

17:45 - 18:40

Cross Training

55 min

Kamil
Kaczyński

 
 
 

18:00 - 18:55

TBC+STEP

55 min

Mariusz
Majewski

18:00 - 18:55

Zumba

55 min

Oliwier
Zalewski

18:00 - 18:55

Power Bar

55 min

Marta
Kozłowska

18:00 - 18:55

Zumba

55 min

Erika
Luna

18:00 - 18:55

Pilates

55 min

Natalia
Galas

18:00 - 18:55

Pilates

55 min

Aleksandra
Olbryś

 
 

18:15 - 19:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

 

18:15 - 19:10

Rowery S

55 min

Jacek
Trabczyński

18:15 - 19:10

Rowery T

55 min

Adam
Stefański

18:15 - 19:10

Rowery T

55 min

Adam
Stefański

18:15 - 19:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

18:30 - 19:25

Interwa?

55 min

Ania
Budnicka

18:30 - 19:25

ABT

55 min

Laila
Matar

18:30 - 19:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Ewa
Ubysz

18:30 - 19:25

TABATA TRAINING

55 min

Ania
Budnicka

 

18:30 - 19:25

Power Bar

55 min

Ania
Budnicka

18:45 - 19:40

Cross Training

55 min

Kamil
Kaczyński

 

18:45 - 19:10

30' mobility

25 min

Kamil
Kaczyński

 

19:00 - 19:55

Power Bar

55 min

Mariusz
Majewski

19:00 - 19:55

Pilates

55 min

Agnieszka
Głowacka

19:00 - 19:55

Zumba

55 min

Stefan
Jakóbczyk

19:00 - 19:55

TBC

55 min

Edyta
Drąg-Maksimowicz

 
 
 

19:15 - 20:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

19:15 - 20:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

19:15 - 20:10

Rowery S

55 min

Jacek
Trabczyński

19:15 - 20:10

Rowery T

55 min

Adam
Stefański

 
 

19:30 - 20:25

TBC

55 min

Ania
Budnicka

19:30 - 20:25

Power Bar

55 min

Laila
Matar

19:30 - 20:25

Strong by zumba

55 min

Ania
Budnicka

19:30 - 20:25

Power Bar

55 min

Marta
Chrostowska

 

19:30 - 19:55

30' stretch

25 min

Ania
Budnicka

19:45 - 20:10

30' brzuch

25 min

Emilia
Włodarska

19:45 - 20:10

30' mobility

25 min

Kamil
Kaczyński

19:45 - 20:40

Cross Training

55 min

Emilia
Włodarska

19:45 - 20:40

Kettlebell

55 min

Paweł
Tarkowski

 
 

20:00 - 20:55

Interwa?

55 min

Kamila
Nowowiejska

20:00 - 20:55

Zumba

55 min

Stefan
Jakóbczyk

20:00 - 20:55

Power Bar

55 min

Mariusz
Majewski

 
 
 

20:15 - 21:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

20:15 - 21:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

20:15 - 21:10

Rowery S

55 min

Jacek
Trabczyński

 
 
 

20:30 - 21:25

Zumba

55 min

Ania
Budnicka

20:30 - 20:55

30' stretch

25 min

Laila
Matar

20:30 - 21:25

Po?ladki+brzuch

55 min

Ania
Budnicka

20:30 - 21:25

Stretching

55 min

Mariola
Małachowska

 
 
 
 

20:45 - 21:40

Kettlebell

55 min

Paweł
Tarkowski

20:45 - 21:40

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

20:45 - 21:10

30' gymnastics

25 min

Paweł
Tarkowski

 
 

21:00 - 21:55

Joga

55 min

Anna
Kushch

21:00 - 21:55

Joga

55 min

Anna
Kushch

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Katarzyna
Gnich

 
 

21:15 - 21:40

30' mobility

25 min

Filip
Dębniak

 

21:15 - 22:10

Rowery S

55 min

Asia
Balicka

 
 
 
 

21:30 - 22:25

Tabata brzuch

55 min

Ania
Budnicka

 

21:30 - 22:25

Zumba

55 min

Ania
Budnicka

 
 
 
 
 

21:45 - 22:10

30' gymnastics

25 min

Paweł
Tarkowski

 

21:45 - 22:10

30' mobility

25 min

Filip
Dębniak

 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 

08:30 - 09:25

TBC+STRETCH

55 min

Ania
Budnicka

 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:25

Joga

55 min

Agnieszka
Malczewska

 
 
 
 
 

20:15 - 21:10

Cross Training

55 min

Filip
Dębniak

 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 
 
 
 

09:30 - 10:25

Po?ladki+brzuch

55 min

Ania
Budnicka

 
 
 
 
 

20:15 - 21:10

Rowery S

55 min

Jacek
Trabczyński