Zdrofit Wola dla kobiet

Oceń klub:

Dane kontaktowe:

e-mail: xnfcemnxn@mqebsvg.pbz.cy

tel.: 22 370 28 08

www: http://zdrofit.pl/lokalizacja/warszawa_wola_dla_kobiet

Lokalizacja:

ul. Kasprzaka 24a, Warszawa

Sprawdź jak dojechać do klubu z miejsca, w którym jesteś!

Karty

  • Multisportbez dopłat.
  • Fit Profitbez dopłat.
  • Fit Sportbez dopłat.

Udogodnienia

  • Sauna
  • Siłownia

Darmowa wejściówka

Pobierz darmową wejściówkę

Grafik zajęć

Wolska 71/73

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 
 
 

08:15 - 09:10

Pilates

55 min

Maria
Worosilak

 
 
 
 
 

09:00 - 09:55

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Edyta
Rysz

09:00 - 09:55

P?aski brzuch

55 min

Kasia
Seferyńska

 
 
 
 

09:30 - 10:25

Power Bar

55 min

Mariola
Małachowska

09:30 - 10:25

Zdrowy kr?gos?up

55 min

Patrycja
Ryjak

10:00 - 10:55

DLA MAM

55 min

Natalia
Owczarska

10:00 - 10:55

Zumba

55 min

Wadim
Kowalczyk

10:00 - 10:55

Interwa?

55 min

Kasia
Seferyńska

10:00 - 10:55

DLA MAM

55 min

Natalia
Owczarska

 

10:00 - 10:55

TBC

55 min

Edyta
Rysz

 
 
 
 
 

10:30 - 11:25

Interwa?

55 min

Mariola
Małachowska

10:30 - 11:25

Stretching

55 min

Patrycja
Ryjak

 
 
 
 
 

11:00 - 11:55

Tabata brzuch

55 min

Edyta
Rysz

11:00 - 11:55

Zumba

55 min

Piotr
Litwiniuk

 
 
 
 
 

11:30 - 12:25

Stretching

55 min

Mariola
Małachowska

 
 
 
 
 
 

12:00 - 12:25

30' po?ladki

25 min

Edyta
Rysz

12:00 - 12:55

Zumba Toning

55 min

Piotr
Litwiniuk

16:30 - 17:25

TBC

55 min

Marcin
Kozłowski

16:30 - 17:25

Shape

55 min

Aneta
Kołdej

16:30 - 17:25

TBC

55 min

Irina
Kolganova

16:30 - 17:25

Tabata brzuch

55 min

Katarzyna
Kozak

16:30 - 17:25

Power Bar

55 min

Tomek
Kostro

 

16:30 - 17:25

ABT

55 min

Kasia
Seferyńska

17:00 - 17:55

P?aski brzuch

55 min

Aneta
Kołdej

17:00 - 17:55

Zumba

55 min

Wadim
Kowalczyk

17:00 - 17:55

Pupomania

55 min

Aneta
Kołdej

17:00 - 17:55

Power Bar

55 min

Alicja
Gajlewicz

17:00 - 17:55

Zumba

55 min

Piotr
Litwiniuk

 

17:30 - 18:25

Stretching

55 min

Marcin
Kozłowski

17:30 - 18:25

Pupomania

55 min

Aneta
Kołdej

17:30 - 17:55

30' tabata

25 min

Irina
Kolganova

17:30 - 18:25

Shape

55 min

Katarzyna
Kozak

17:30 - 18:25

Step

55 min

Tomek
Kostro

 

17:30 - 18:25

Power Bar

55 min

Kasia
Seferyńska

18:00 - 18:55

Shape

55 min

Aneta
Kołdej

 

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Alicja
Gajlewicz

18:00 - 18:55

Yoga 23 fit

55 min

Anna
Kushch

18:00 - 18:55

TBC

55 min

Paulina
Olszewska

 

18:30 - 19:25

Power Bar

55 min

Aneta
Kołdej

18:30 - 19:25

Pilates

55 min

Iwona
Stańczak

18:30 - 19:25

TBC

55 min

Patrycja
Ryjak

 

18:30 - 19:25

Stretching

55 min

Kasia
Seferyńska

19:00 - 19:55

Power Bar

55 min

Aneta
Kołdej

19:00 - 19:55

Stretching

55 min

Marta
Rogalewicz

19:00 - 19:55

TBC

55 min

Edyta
Rysz

19:00 - 19:25

30' po?ladki

25 min

Alicja
Gajlewicz

 

19:30 - 20:25

Pilates

55 min

Paulina
Olszewska

19:30 - 20:25

Tabata brzuch

55 min

Maria
Worosilak

19:30 - 20:25

Mobility

55 min

Marta
Rogalewicz

 

19:30 - 20:25

BRZUCH+STRETCH

55 min

Patrycja
Ryjak

 
 

20:00 - 20:55

Zumba

55 min

Stefan
Jakóbczyk

20:00 - 20:25

30' po?ladki

25 min

Paulina
Olszewska

20:00 - 20:55

Power Bar

55 min

Edyta
Rysz

20:00 - 20:55

Zumba

55 min

Stefan
Jakóbczyk

20:00 - 20:55

Stretching

55 min

Marta
Rogalewicz

 
 

20:30 - 21:25

TBC

55 min

Kasia
Seferyńska

 
 

20:30 - 21:25

TBC

55 min

Iwona
Stańczak

 
 
 

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Stefan
Jakóbczyk

21:00 - 21:55

Pilates

55 min

Paulina
Olszewska

 

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Stefan
Jakóbczyk

 
 
 

21:30 - 21:55

30' brzuch

25 min

Kasia
Seferyńska

 
 
 
 
 
 

Sala zajęć 1

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

18:00 - 18:25

30' brzuch

25 min

Irina
Kolganova

 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 19:55

30' brzuch

25 min

Alicja
Gajlewicz

 
 
 
 

20:30 - 20:55

30' brzuch

25 min

Paulina
Olszewska

 
 
 
 
 
 
 

21:00 - 21:55

Aerobox

55 min

Edyta
Rysz

 
 
 
 

Sala zajęć 2

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
 
 

18:00 - 18:55

Shape

55 min

Aneta
Kołdej

 
 
 
 
 
 
 

19:30 - 20:25

Fit Ball

55 min

Iwona
Stańczak

 
 
 
 

20:30 - 21:25

TBC

55 min

Maria
Worosilak

 
 
 
 
 
 
 

21:00 - 21:55

Zumba

55 min

Krystian
Porębski